Půjčky ihned na ruku

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčky ihned na ruku

Zajímala by vás možnost půjčit si peníze rychle a mít je ještě v ten samý den od podání žádosti? Dostat finanční prostředky v hotovosti na ruku bez zbytečných průtahů a otázek, to je ideální představa většiny žadatelů. Chcete vědět více? Pak si přečtěte následující odstavce.

Půjčky ihned na ruku nebo také hotovostní půjčky jsou jedním z nejoblíbenějších finančních produktů finančních institucí. Tento typ půjček poskytuje řada nebankovních společností od různých renomovaných společností (Provident) až po soukromé investory.

Půjčky ihned na ruku – pro všechny, kdo potřebují peníze rychle

Půjčit si peníze, když je zrovna finanční nouze, může potřebovat čas od času každý. Na trhu jsou jak bankovní, tak i nebankovní společnosti. Výhodou těch nebankovních je především rychlost vyřízení a také mnohem jednoduší podmínky. Navíc takové společnosti neprohlížejí registry dlužníků. V praxi to znamená, že i když máte negativní záznam v registru, s největší pravděpodobností půjčku získáte.

Další velká výhoda je také to, že peníze vám budou vyplaceny ihned v hotovosti na ruku a vy tak nemusíte na nic čekat, ani mít zřízený účet v bance. Půjčku můžete získat vyplněním formuláře na internetu, prostřednictvím telefonu, návštěvou pobočky či přímo schůzkou a obchodním zástupcem společnosti.

O peníze může v podstatě žádat kdokoliv. Primárně je půjčka ihned na ruku určená zaměstnancům, ženám na mateřské dovolené či důchodcům nebo podnikatelům. Šanci však mají i nezaměstnaní. Dlužnou částku pak hradíte prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek. U nižších částek není potřeba dokládat příjem a není vyžadován ani ručitel či zástava. U vyšších půjček už je doložení příjmů a dalších náležitostí zpravidla nutností.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Půjčit si ihned a na ruku je možné i prostřednictvím směnky

Jestliže chcete půjčku ihned na ruku a nevadí vám podepsat směnku, můžete využít i této možnosti. Směnky většinou poskytují soukromí investoři, kteří vám poskytnout potřebnou částku, kterou musíte do nějakého data splatnosti zaplatit. Hlavní výhodou je zejména osobní jednání a to, že máte v ruce pouze jeden dokument, který má všechny náležitosti pevně stanovené zákonem a vy tak víte co, kolik a kdy zaplatíte. Stejně jako u jiných nebankovních půjček, ani zde se většinou nehledí do registru dlužníků a není potřeba dokládat příjem či ručit. Jako záruka slouží samotná směnka. pujčka pro každého

Co se týká směnky, jedná se o obchodovatelný cenný papír, který má předepsané náležitosti dané zákonem. Z tohoto cenného papíru pak vyplívá dlužnický závazek, který dává majiteli směnky nesporné právo vyžadovat ve stanovenou dobu dlužnou částku.

Výhody půjčky ihned na ruku:

 • Peníze dostanete na ruku rychle v řádech hodin od podání žádosti
 • Můžete ji získat od nebankovní společnosti nebo od soukromých investorů
 • Není potřeba žádné složité vyřizování a papírování, často stačí jen občanský průkaz
 • Můžete si půjčit i vyšší částky
 • Nemusíte dokládat příjmy
 • Nevadí zápis v registru dlužníků
 • Je možnost předčasného splacení

Nevýhody půjčky ihned na ruku:

 • Musíte být obezřetní při výběru společností a nikdy neplatit žádné poplatky předem, protože na trhu se ukrývá velké množství podvodníků
 • U těchto půjček jsou úroky o něco vyšší než u bankovních produktů

Kde vám dají půjčku ihned na ruku?

Mimo soukromých investorů můžete získat hotovostní půjčku ihned na ruku i u různých nebankovních společností. Některé vám v našem článku představíme.

Provident

Půjčky ihned na ruku - ProvidentPůjčka od společnosti Provident je ideální řešení pro všechny, kdo potřebují získat rychle peníze. Peníze můžete dostat buď na účet, nebo v hotovosti přímo k vám domů.

Informace o půjčce Provident:

 • Výše půjčky je od 4 000 do 80 000 Kč
 • Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí: 45,60 a 100 týdnů
 • Peníze můžete mít doma do 48 hodin
 • Není potřeba ručitel
 • Provident si neúčtuje žádné skryté poplatky, smlouva je přehledná a s jasnými podmínkami
 • Potřebujete občanský průkaz, doklad o pravidelném příjmu a doklad o trvalém bydlišti

Chci získat půjčku Provident

CreditPortal

U CreditPortalu můžete online zažádat o půjčku a do 15 minut si dojít vyzvednout peníze na nejbližší čerpací stanici EuroOil. Žádost je zpracována bleskově a peníze si můžete vyzvednout dokonce i o víkendu. půjčka pro podnikatele

Informace o půjčce CreditPortal

 • První půjčka se pohybuje v rozmezí 500 až 5 000 Kč, druhá a další půjčka může být až 30 000 Kč
 • Věk minimálně 18 let
 • Žadatel nesmí mít aktuálně žádné nesplacené půjčky
 • Není potřeba ručitel

Půjčky ihned na ruku jsou velmi oblíbeným finančním produktem. Jestli se pro tento druh půjčky rozhodnete, určitě si získá velkou oblibu i u vás a je jedno, jestli zvolíte nebankovní společnost či půjčku na směnku od soukromého investora.

Chci peníze na ruku ihned


Prověřené půjčkyPůjčky ihned na ruku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *