Zaplo půjčka podvod

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (4 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Zaplo půjčka podvod

Trh mikropůjček je opravdu velmi bohatý a neustále se rozrůstá. Malé, krátkodobé půjčky před výplatou začíná pro velký zájem poskytovat stále větší počet finančních společností. Bohužel jsou mezi nimi i mnozí podvodníci, kteří si udělali z půjčování peněz svůj byznys a jediné o co jim jde, je vydělat na klientovi. Takovým společnostem je samozřejmě lepší se vyhýbat. Podezření padne nejčastěji na nové společnosti a zejména na takové, které nabízejí něco nového a za velmi výhodných podmínek. Často negativní recenze schválně rozšíří i konkurence, protože chce úspěšného rivala odradit.

Takovéto diskuze se objevily i ve spojitosti s krátkodobou Zaplo půjčkou. Pojďme se ale společně podívat na to, jaká je skutečná pravda o půjčce Zaplo.

Jedná se o půjčku, za kterou stojí velká finanční společnost 4finance Group, která působí na celosvětovém trhu od roku 2000 a jedná se o jednoho z největších globálních poskytovatelů, který provozuje své aktivity nejen v Evropě, ale i v USA, Kanadě nebo Rusku. Již záštita tak silné společnosti může být pro klienty důležitým faktorem, proč není Zaplo půjčka podvod. Máme pro vás několik informací o této společnosti, které jsou pro každého zákazníka jistě důležité a také několik argumentů, proč se není Zaplo půjčky třeba bát.

Co vám Zaplo půjčka nabídne?

Zaplo nabízí výhodné mikropůjčky před výplatou. Při výběru částky je možné začít na 1000 Kč a půjčit si můžete až 12 500 Kč. Noví klienti si nemohou půjčit hned celou maximální částku, nejdříve je potřeba si u Zapla získat dobrou pověst správným a včasným splacením předchozích půjček.

Pro každého stejná je naopak doba splatnosti. Tu si taktéž můžete volit a to v rozmezí od 7 do 30 dní. Výši částky i dobu splatnosti si můžete snadno nastavit v elektronickém formuláři na stránkách společnosti. Mimo to zde vidíte i další parametry rychlé půjčky:

 • Výše půjčky
 • Poplatek za půjčku
 • Den splatnosti
 • RPSN
 • Úroky
 • Celková suma splatná ke dni splatnosti
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Proč se nemusíte bát, že je Zaplo půjčka podvod?

Mnoho lidí překvapí nabídka společnosti pro nové klienty. Zaplo totiž nabízí první půjčku zcela zdarma. Prostě kolik si půjčíte, tolik následně také vrátíte a nezaplatíte nic navíc. V dnešní době se ani není čemu divit, pokud taková zajímavá a velice vstřícná nabídka přijde někomu podezřelá. Ovšem samozřejmě se nemusíte ničeho bát. Je to skutečně tak a první půjčka je zcela zdarma. V době ohromného množství konkurence hledají společnosti prostředky, jak k sobě přilákat nové klienty.

Další tzv. podezřelou věcí by mohlo být velice snadné a rychlé vyřízení. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost z domova. Neexistuje žádné papírování a ani osobní schůzky. Nemusíte dokládat příjmy a nevadí ani záznam v registru dlužníků. Zaplo půjčka je tak vhodná i pro ženy na mateřské dovolené, nezaměstnané nebo důchodce.

Co ovšem je pro nové klienty překvapující a většina se tuto věc dozví až při žádosti o úvěr, je nutnost zaslat registrační poplatek ve výši 1 Kč, a také okopírovaný občanský průkaz, který musíte zaslat na uvedenou emailovou adresu. Proto také věta „Peníze na účtu do 15“ minut, kterou se Zaplo hodně prezentuje, není v tomto případě tak docela pravda. Vzhledem k tomu, že registrační poplatek musíte převést na účet společnosti ze svého účtu a ověření OP také chvíli trvá, rozhodně se nedá hovořit o 15 minutách. Není to samozřejmě podvod, ale pro klienta, který potřebuje peníze rychle, to může být jistým zklamáním a je dobré s tímto zdržením počítat.

Někteří klienti velice kritizují vysoké sankce za nesplacení půjčky. Někteří pak dokonce označí Zaplo půjčku jako podvod. Nutno ovšem zmínit, že poskytovatelé tuto půjčky dají svým klientům za jasně určených podmínek, se kterými musí souhlasit. Je samozřejmě, že pokud klient neplatí a ani případně společnost nijak nekontaktuje a nesnaží se hledat řešení, bude své peníze firma vymáhat spolu s určeným penále. Veškeré informace o pokutách i penále jsou uvedeny na stránkách společnosti a každý by se s nimi měl seznámit, než si půjčí peníze. O podvod se však v žádném případě nejedná.

Získat Zaplo půjčku

Přehled vlastností Zaplo půjčky:

 • Půjčka ve výši 1000 – 12 500 Kč
 • První půjčka zcela zdarma
 • Doba splatnosti od 7 do 30 dní
 • Nutné doklady: Občanský průkaz, řidičský průkaz nebo pas
 • Bez nahlížení do registrů, dokládání příjmů nebo ručitele
 • Půjčka je bezúčelová
 • Minimální věk je 18 let
 • Rychlé vyřízení
 • Možnost předčasného splacení bez poplatku

Zaplo půjčka podvod není

Lze jednoznačně říci, že Zaplo půjčka ihned podvod určitě není. Všechny podmínky půjčky, výše poplatků i sankcí, má uvedeny ve svých všeobecných podmínkách na stránkách společnosti. Pokud jste tedy váhali s půjčkou od Zaplo jen z toho důvodu, že by mohlo být Zaplo podvodem, nemusíte již tento problém řešit a v klidu si půjčit. Však jejich výhodnou nabídku na první půjčku zdarma by byla velká škoda nevyužít.

Získat Zaplo půjčku


Prověřené půjčkyZaplo půjčka podvod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *