Konsolidace půjček bez registru

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček ( Hlasujte!)
Nahrávám...

Konsolidace půjček bez registru

konsolidace půjček bez registru se v posledních letech stala fenoménem toho, jak se zbavit většího počtu dluhů tím, že se všechny závazky sloučí do 1 půjčky. Tento způsob sloučení půjček může značně usnadnit splácení a zpřehlednit výši dluhů, proto se k němu uchyluje čím dál tím více dlužníků. Je však potřeba si říci, že všechno má dvě strany mince, a ani konsolidace nemá jen samé výhody a není vždy úplně jednoduchá. Komplikace mají hlavně žadatelé bez pravidelných příjmů a lidé, jenž mají negativní zápis v registru dlužníků.

2 hlavní důvody, proč požádat o konsolidaci půjček

1. Ztrácíte se ve velkém počtu dluhů

Jedním z hlavních cílů konsolidace půjček je získání lepšího přehledu o dluzích. Statistiky navíc ukazují, že čím více máte závazků, tím je větší pravděpodobnost, že na některý z nich zapomenete nebo splátku nezaplatíte ve stanoveném termínu. To vám může způsobit problémy ve formě dalších nákladů za různé upomínky a úroky z prodlení.

2. Potřebujete snížit náklady

Při větším množství závazků a s nimi souvisejících pravidelných splátek máte vyšší poplatky za bankovní převody, proto sloučením dluhů do 1 půjčky dojde k nemalé finanční úspoře. Samozřejmě, že tento problém můžete vyřešit založením bankovního účtu zdarma, který nabízejí např. Fio banka nebo Airbank. Praxe ovšem ukazuje, že mnoho dlužníků má bankovní účty jinde a nejsou ochotni banku změnit.

Stejně důležitá je i šance na získání výhodnější úrokové sazby, protože konsolidace půjček obvykle přináší nižší úroky a tedy i menší měsíční splátky.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Další výhody konsolidace půjček bez registru

 • Bez registru – na konsolidaci bez registru dosáhne většina zájemců. Nezáleží tedy na tom, zda patříte mezi problémové klienty s negativním zápisem v registru dlužníků nebo nikoliv.
 • Bez doložení příjmů – v nabídkách na sloučení dluhů lze najít i takové, které nepožadují doložení pravidelného příjmu žadatele. To samozřejmě znovu zjednodušuje průběh schvalovacího procesu a konsolidaci přibližuje mnoha dlužníkům.
 • půjčka ihned na účet

Na co se vždy zeptejte

Je kalkulace zdarma?

Poskytovatel konsolidace půjček by vám měl být schopen udělat nezávazný výpočet sloučení vašich dluhů bez poplatku! Pokud by za tento krok vyžadoval jakýkoliv poplatek, jděte raději jinam.

rychla pujcka bez registru

Pozor si dávejte i tehdy, kdyby vám sdělil, že poplatek zaplatíte jen v případě, když konsolidaci nevyužijete. Uvědomte si, že tím se dostáváte do finanční pasti. Pokud by vám výsledná nabídka nevyhovovala, museli byste poplatek zaplatit nebo nevhodnou nabídku akceptovat.

Do jaké výše hodnoty zástavy obdržím půjčku?

U konsolidace bez registru se většinou setkáte s povinností dát do zástavy pozemek nebo nemovitost. Každý poskytovatel má poněkud odlišné podmínky a může vám nabídnout o dost nižší hodnotu půjčky, než je cena zástavy. Žádejte tam, kde obdržíte nejméně 70% hodnoty.

půjčka bez registru a potvrzení o příjmu

Co když nebudu moci splácet?

Tuto informaci považujeme za nejvíce důležitou ze všech. V dnešní době se každý může dostat do problémů se splácením, stačí ztráta pracovního místa nebo delší nemoc.

Důkladně se vyptejte, jak poskytovatel konsolidace postupuje v těchto případech a co byste měli dělat vy. Nezapomeňte se podívat i na ceník poplatků za prodloužení termínů splatnosti nebo změnu splátkového kalendáře.

Jak proběhne převod a sloučení dluhů?

Většina společností poskytujících konsolidaci půjček nabízí svým klientům pomoc se sloučením půjček a související administrativou. Přesto to nemusí být pravidlem a je vhodné se pořádně vyptat, co všechno budete muset pro sloučení udělat.

Kde požádat o konsolidaci půjček bez registru

Nebankovní společnost Acema Credit nabízí 100 000 Kč – 5 000 000 Kč

Nebankovní poskytovatel konsolidace půjček bez registru Acema Credit Czech a.s. nabízí své služby klientům již více než 12 let. Za dobu své činnosti si Acema získala mnoho spokojených zákazníků, přičemž nabízí i další půjčky. Jmenovat můžeme např. americkou hypotéku, podnikatelský úvěr nebo bezúčelovou půjčku. rychle pujcky

Co nabízí konsolidace půjček od Acemy

 • spojení půjček v rozmezí 100 000 Kč – 5 000 000 Kč
 • bez skrytých poplatků
 • není vyžadován žádný poplatek předem
 • bez doložení příjmu
 • bez registru (bez zápisu v registru dlužníků)
 • odborná kalkulace a poradenství zdarma
 • v Praze a okolí je možné ručit bytem v družstevním vlastnictví, jinak je vždy vyžadováno osobní vlastnictví nemovitosti či pozemku

Co je potřeba ke schválení sloučení půjček u Acema Credit Czech

 • plnoletost
 • nemovitost nebo pozemek do zástavy
 • 2 doklady totožnosti žadatele
 • 2 doklady totožnosti ručitele, pokud existuje (tj. osoby, která dává svoji nemovitost do zástavy místo žadatele)
 • 2 doklady totožnosti manželky nebo manžela, pokud je žadatel v manželství
 • aktuální výpis z katastru nemovitostí potvrzující vlastnictví k zástavě
 • nabývací listinu k nemovitosti nebo pozemku – tj. kupní smlouva, darovací smlouva apod.

Mám zájem

Pokud se u konsolidace půjček od Acemy dostanete do problémů se splácením, je nutné neprodleně kontaktovat společnost a domluvit se na řešení této nepříjemné situace. Obvykle dojde k domluvě o úpravě splátkového kalendáře. To je možné na infolince 844 505 555 v Po – Pá od 8,00 do 17,00 hod..

Zkušenosti s konsolidací půjček bez registru

Miloslav, 44 let, Rožmitál pod Třemšínem

Dlouhou dobu se mi nedařilo dosáhnout konsolidace půjček, protože mě všude odmítali s tím, že mám zápis v registru dlužníků. Nakonec jsem našel nabídku na sloučení půjček bez registru, díky které jsem se zbavil několika dluhů a nyní mám pouze 1 závazek.

Určitou nevýhodou je, že musím ručit svým bytem. Ale protože platím o dost méně, než u všech původních půjček dohromady, tak jsem do toho šel.

Adéla, 39 let, Hradec Králové

Během několika let se mi nastřádalo 6 půjček. Začala jsem si připadat jako že nedělám skoro nic jiného, než hlídám termíny a kontroluju bankovní výpisy, jestli se mi platby odečetly včas z účtu. Z toho důvodu jsem hledala nějakou možnost, jak to vyřešit a ulehčit si život.

Narazila jsem na možnost sloučení půjček, která mě zaujala. Nakonec jsem této nabídky využila a splácím jen 1 položku měsíčně, navíc jsem ušetřila na celkových nákladech.

Karel, 52 let, Praha

Velmi mě překvapilo, že jsem obdržel konsolidaci bez registru bez vlastnictví nemovitosti. Protože bydlím v Praze, mohl jsem se zaručit družstevním bytem. Díky tomu jsem výrazně snížil svoje měsíční splátky a současně můžu pomalu šetřit na odkup bytu do osobního vlastnictví, který mě čeká.

Konsolidace půjček bez registru závěr

Vidíte, že konsolidace půjček bez registru nabízí zajímavou příležitost pro každého dlužníka, který má větší počet závazků. Přesto se vyplatí obezřetnost při výběru, abyste nenaletěli na prázdné sliby, které nenaplní vaše očekávání. Dalším rizikem můžou být různé skryté poplatky a nedostatečná součinnost poskytovatele konsolidace s převodem. Ani jedno z toho se vám však nestane u výše zmíněné společnosti Acema. Proto pokud potřebujete vyřešit problémy s větším množstvím různých dluhů, můžete bez obav vyplnit online formulář a sjednotit tak všechny své půjčky do jedné.


Prověřené půjčkyNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *