Půjčky pro dlužníky peníze ihned

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Připravili jsme pro vás přehled společností, které poskytují půjčky pro dlužníky peníze ihned, přičemž za dlužníka může být považován člověk, který již čerpá půjčku a potřebuje další, nebo někdo, kdo má zápis v registru dlužníků, jelikož dříve například nezvládl splácet v domluvených termínech. Dalšími dlužníky jsou lidé, kteří mají aktuální splátky po splatnosti. V našem článku vám ukážeme, že ve všech případech je možné požádat o půjčku, odpovíme na časté dotazy a uvedeme hlavní výhody a nevýhody půjček.

Hlavní výhody

  • pro žadatele se zápisem v registru dlužníků
  • často uspějí i zájemci s 1 nebo více půjčkami
  • půjčky jsou vyřizovány a poskytovány rychle
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní nevýhody

  • problémoví klienti mají o něco užší výběr než bezproblémoví
  • dlužníci musí více studovat podmínky poskytovatelů, aby zjistili, zda mají šanci uspět
  • další půjčka může prohloubit stávající finanční problémy dlužníka

Nejčastější dotazy

Mám již tři půjčky, můžu obdržet další?

Záleží na konkrétním poskytovateli půjčky, některé společnosti to vylučují, jiné umožňují, ovšem ve vašem případě by pro vás byla nejvýhodnější konsolidace půjček.

Mám jednu půjčku, je to problém?

U některých společností ano, u jiných ne, ale pokud nemáte splátky po splatnosti, budete mít dost možností, kde o další půjčku požádat.

Jak může zkomplikovat žádost o půjčku zápis v registru dlužníků?

Částečně ano, protože budete limitováni pouze skupinou půjčky bez registru, ale naštěstí i zde je dostatečně široká nabídka, takže nemusíte mít obavy, že byste půjčku nedostali.

Půjčka mi byla schválena, ale nižší, než o jakou jsem požádal. Proč?

Ano, to se může stát, protože každý poskytovatel půjček individuálně posuzuje bonitu klienta a podle toho rozhoduje, kolik mu půjčí. Pokud vám to nevyhovuje, půjčku nemusíte akceptovat a je možné zkusit podat žádost jinde.

Kde můžete požádat o půjčky pro dlužníky ihned

Až 50 000 Kč s půjčkou Aasa

O nebankovní půjčku od společnosti Aasa může požádat dlužník, který již někde čerpá půjčku, ale současně nemá své splátky po splatnosti a dále nesmí mít záznam v žádném z registru dlužníků. Půjčka je nabízena v rozmezí 5 000 Kč – 50 000 Kč s dobou splatnosti 6 – 24 měsíců, přičemž žadatel musí mít věk nejméně 20 let, trvalý pobyt v České republice a stálý příjem. U Aasa půjčky není vyžadován ručitel ani zástava nemovitosti.

Chci získat půjčku

Půjčka až 150 000 Kč od Home Credit

Další zajímavou alternativou, jak získat půjčku ihned, je společnost Home Credit, kde lze požádat o 10 000 Kč – 150 000 Kč a doba splatnosti je 48 – 84 měsíců. U půjčky Home Credit je výhodné, že za poctivé splácení nabízejí částečné vrácení splátek, což přináší nemalou úsporu nákladů souvisejících s půjčkou. Podat žádost může každý, kdo je plnoletý, má stálý pravidelný příjem a nemá zápis v registru dlužníků. Jestliže aktuálně čerpáte několik splátek, lze využít nabídku Home Credit na sloučení (konsolidaci) půjček v celkové výši od 30 000 Kč – 500 000 Kč a žadatel o konsolidaci musí splnit stejné podmínky, jako u klasické půjčky. S Home Creditem nepotřebujete ručitele ani zástavu nemovitosti.

Chci získat půjčku

S Acemou až 5 000 000 Kč

Půjčka Acema je výhodná v tom, že můžete mít zápis v registru dlužníků, dluhy po splatnosti i dlužit více splátek, a přesto půjčku můžete získat, pokud můžete dát do zástavy nemovitost nebo stavební pozemek, ať již vlastní nebo třetí osoby, samozřejmě s jejím souhlasem. Doba splácení je umožněna až na 20 let a k žádosti musíte být plnoletí a je vyžadováno doložení vlastnictví nemovitosti aktuálním výpisem z katastru nemovitostí a nabývacími listinami, jako je např. kupní smlouva. Acema také nabízí konsolidaci půjček.

Chci získat půjčku

U Kredito24 půjčka do 15 000 Kč

Jestliže máte problematickou platební historii a nemůžete ručit nemovitostí nebo stavebním pozemkem, můžete se obrátit na nebankovní společnost Kredito24, která nabízí půjčku ihned, přičemž noví zákazníci obdrží 1 000 Kč – 4 000 Kč a stávající postupně dosáhnou až na 15 000 Kč a doba splatnosti je vždy nastavena na nejvýše 30 dnů. K žádosti si připravte občanský průkaz, mobilní telefon, musíte mít zřízený bankovní účet a být plnoletí.

Chci získat půjčku

Půjčky pro dlužníky peníze ihned závěr

Je evidentní, že půjčky pro dlužníky peníze ihned nabízejí mnoho možností, ovšem pro některé zájemce o půjčku může být složitější se v nich vyznat a proto věříme, že vám v tom náš článek pomohl a nyní již můžete o půjčku požádat, protože víte kde.


Prověřené půjčkyPůjčky pro dlužníky peníze ihned

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *