Vitacredit podvod

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Vitacredit podvod

Potřebujete půjčit peníze na koupi auta, bytu či elektrického spotřebiče nebo na cokoliv jiného? Nestačí vám tisícové či desetitisícové částky, které vám půjčují běžné nebankovní společnosti? Bankovní společnost však o větší finanční obnos požádat nemůžete, neboť máte záznam v registru dlužníků či jste momentálně bez práce? Jenže kdo vám v takovéto těžké situaci půjčí sto tisícovou či milionovou částku? Jednou z možností je nebankovní společnost VitaCredit s. r. o. a její VitaCredit půjčka. Mnozí lidé se však ptají a spekulují nad tím, zdali je VitaCredit podvod či nikoliv.

pujcka ihned na ucet

Přinášíme vám článek, ve kterém se na společnost VitaCredit a její půjčku podíváme podrobněji. Hlavním účelem článku je zodpovězení otázky, zdali je VitaCredit podvod.

Proč je VitaCredit vnímán jako podvod?

Zabrouzdáte-li při hledání informací o VitaCredit na internet, do diskuzí a na webové stránky s recenzemi a zkušenostmi, pravděpodobně se setkáte s dvěma různými pohledy na VitaCredit. Jedna skupina zastává názor, že VitaCredit je solidní společností, která poskytuje zcela transparentní a férové půjčky. Druhá skupina však VitaCredit obviňuje z podvodného chování. Ptáte se, jak je možné, že na stejnou půjčku existují dva takto rozdílné názory?

Odpověď samozřejmě najdeme ve vlastním prověření společnosti a půjčky VitaCredit a jejich parametrech. Stejně tak rozpolcenost názorů na půjčku spočívá ve vlastních zkušenostech samotných klientů. Pojďme se podívat na jednotlivé aspekty vnímání půjčky jako podvod.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Neznámá a nedůvěryhodná společnost

Jedním z důvodů, proč je VitaCredit vnímána jako podvod, může být existence společnosti samotné. Většina lidí se na nebankovní společnosti dívá skrze prsty a víceméně pak nezáleží na tom, jakou má společnost historii a jak férové půjčky společnost poskytuje.

Co se však společnosti VitaCredit týče, jde o moderní nebankovní společnost, která se specializuje na poskytování nebankovních úvěrů. Podstatnou informací je, že nebankovní půjčky VitaCredit jsou zajištěné nemovitostí. Ostatní podmínky jsou však velmi lákavé a sympatické. Společnost se snaží přistupovat ke všem svým klientům individuálně a přizpůsobit se klientovým potřebám. Společnost poskytuje úvěr TOP s úrokem od 9,9%, úvěr STANDARD a úvěr PLUS. Úvěry jsou poskytovány jak fyzickým osobám, tak podnikajícím fyzickým osobám (OSVČ) i firemní klientele.

Jiné nebankovní společnosti si často získávají svoji přízeň na svém nadnárodním působení. Společnost VitaCredit je však pouze českou společností pocházející z Olomouce a působící na území celé České republiky. To však společnosti neubírá na důvěryhodnosti. VitaCredit staví na principech zodpovědného úvěrování, transparentnosti a vstřícnosti a individuálnímu přístupu ke klientům.

Nedůvěryhodnost spočívající v online sjednávání

Nebankovní společnosti jsou většinou vnímány jako nedůvěryhodné i kvůli online sjednávání. „Když je něco tak snadné, může to být férové?“ To je častá otázka, kterou si lidé pokládají. Tato obava se samozřejmě u VitaCredit dvojnásobí, protože společnost poskytuje několikanásobně vyšší úvěry než ostatní nebankovní společnosti. Lidé nedůvěřují půjčkám, které si sjednají online, zvláště půjčujete-li si milionovou částku. Nevnímají, že online sjednání je naopak velkou výhodou, která poskytuje možnost rychlého sjednání a zbavuje vás nepotřebného a často frustrujícího papírování.

Nedůvěryhodnost pramenící z nenáročných podmínek kladených na žadatele

Společnost klade na žadatele nenáročné podmínky, což samozřejmě působí jako „pěst na oko“ v porovnání s bankovními půjčkami. Pokud navíc společnost půjčuje částky ve výši téměř dva miliony, může se někomu zdát neprověřování klienta podezřelé. Ve skutečnosti jde ale opět o výhodu, díky které je půjčka dostupná pro širokou škálu klientů. Společnost VitaCredit se poskytováním této výhody odlišuje od konkurence a klienti na tomto konkurenčním boji jednotlivých nebankovních společností mohou jedině získat. půjčky před výplatou

Půjčku VitaCredit získá každý, kdo předloží občanský průkaz, kdo není u společnosti zadlužen a může doložit příjmy za poslední tři měsíce. Další podmínkou je věk 18 let a potřebné je také vlastnictví nemovitosti.

Nedůvěryhodnost pramenící z ručení nemovitostí

Lidé vidí v půjčce podvod často také kvůli povinnosti ručit nemovitostí. Klienti, kteří za to společnost odsuzují, většinou o svoji nemovitost přišli kvůli nesplácení půjček. Proto je vždy potřeba si uvědomit, že nutnost pravidelného splácení je nevyhnutelná a pokud klient ví, že daný měsíc nebude moci dostát domluvené splátce, je potřeba včas společnost kontaktovat a domluvit se s ní na dalším postupu (např. odložení splátky apod.).

Závěr

Je tedy VitaCredit podvod? Na základě informací, které jsme uvedli výše, můžeme konstatovat, že půjčka VitaCredit podvodem není. Společnost poskytuje férové půjčky a je tak seriózní nabídkou pro všechny, kteří potřebují půjčit větší finanční obnos.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyVitacredit podvod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *