VitaCredit s. r. o.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

VitaCredit s. r. o.

Potřebujete půjčit více jak 50 000 Kč, ale máte záznam v registru dlužníků nebo zrovna nemáte práci? Chtěli byste si pořídit nový byt, ale nedosahujete na klasickou bankovní hypotéku? Pak můžete využít půjčku od společnosti VitaCredit s. r. o., která oproti jiným nebankovním společnostem poskytuje půjčku ve výši až 1,88 milionu Kč. Láká vás tato možnost, ale společnost VitaCredit neznáte a neradi se svěřujete do rukou někomu neznámému?

V tomto článku vám o společnosti VitaCredit s. r. o. přinášíme podrobné informace. Společně si nyní VitaCredit ověříme a v neposlední řadě se samozřejmě podíváme i na to, jaké podmínky společnost klade na své klienty a jakými parametry se jejich rychlá půjčka vyznačuje.

Společnost VitaCredit s. r. o.

Společnost VitaCredit je nebankovní společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů ve finančních částkách, které nejsou pro nebankovní společnosti zrovna typické. Společnost VitaCredit je ryze českou společností, která pochází z Olomouce, ale působí na území celé České republiky.

Kontaktní sídlo společnosti VitaCredit s. r. o. se nachází, jak již bylo řečeno, v hanácké metropoli, tedy v Olomouci. Pokud byste chtěli do jejího sídla zavítat, pak si zapamatujte adresu Selské náměstí 9/43, Chválkovice, 779 00 Olomouc. Pokud se tedy do společnosti vydáte osobně, pak budete kromě adresy potřebovat ještě druhou informaci, a to provozní dobu. Společnost můžete na uvedené adrese navštívit kdykoli od pondělí do čtvrtka od 8.30 do 17 hodin a v pátek pak v době od 7.30 do 16 hodin. Lze ji využít jako: půjčka před výplatou.

Kromě osobní návštěvy v sídle společnosti můžete společnost kontaktovat i telefonicky na jejich bezplatné zákaznické infolince na čísle 800 81 82 83, která má stejnou pracovní dobu jako sídlo společnosti.

Poslední možností, jak společnost kontaktovat je využití jejich internetových stránek a vyplnění kontaktního formuláře, který najdete na jejich webových stránkách. Na webu naleznete i úvěrové kalkulačky, sazebník poplatků či odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. V případě, že si budete chtít sjednat půjčku, si veškeré tyto informace přečtěte a seznamte se se všemi potřebnými informacemi. pujcka ihned

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Produkty společnosti VitaCredit

Společnost VitaCredit s. r. o. poskytuje spotřebitelské úvěry ve výši od 50 000 Kč do 1,88 milionu Kč. Úvěry se vyznačují tím, že klient za ně musí ručit nemovitostí. Právě ručení nemovitostí pak bývá trnem v oku některých nespokojených klientů, kteří nesplácením půjčky ohrozili svou nemovitost a v různých internetových diskuzích se pak o půjčce VitaCredit zmiňují jako o podvodu. Pokud si však důkladně přečtete veškeré dostupné informace o této půjčce, doberete se k závěru, že se jedná o férovou půjčku, ale že bez řádného splácení to zkrátka nepůjde.

Společnost nabízí účelové i neúčelové půjčky. Mezi její půjčky patří úvěr TOP s úrokem od 9,9 %, úvěr STANDARD na cokoliv, úvěr PLUS na 6 měsíců a úvěr pro podnikatele. Včetně půjček společnost poskytuje i konsolidaci (sloučení) půjček a řešení finanční situace (exekuce a dražby). Půjčky jsou poskytovány jak fyzickým, tak podnikajícím fyzickým osobám nebo firemním subjektům. půjčka bez registru online

Podmínky kladené na žadatele o půjčku

Společnost na žadatele o půjčku neklade příliš vysoké nároky, a tak je půjčka dostupná pro širokou škálu žadatelů. Základním požadavkem je věk 18 let, plná svéprávnost a ručení nemovitostí. Půjčka není poskytována jen českým klientům, ale i cizincům, od kterých se však vyžaduje trvalý nebo doložitelný přechodný pobyt.

Společnost sice při zažádání o půjčku nenahlíží do registru dlužníků, ale na druhou stranu požaduje, abyste neměli dluhy vůči společnosti samotné.

půjčky bez nahlížení do registru dlužníků

Půjčka VitaCredit

Základními parametry půjčky jsou:

  • Výše půjčky: 50 000 Kč až 1,88 milionu Kč
  • Splatnost: až na 15 let (věk žadatele v době splatnosti nesmí přesáhnout věk 75 let)
  • Sjednání: online, telefonicky či osobně
  • Vyplacení: bankovní účet
  • Účel: účelové půjčky na bydlení i neúčelové půjčky
  • Ručení: potřeba ručení nemovitostí

Výhody společnosti VitaCredit

  • Doba splatnosti až 15 let
  • Výše úvěru omezena jen hodnotou zastavené nemovitosti
  • Nízké požadavky díky zástavě
  • Vyplácení z exekucí a nedobrovolných dražeb

Závěr

Společnost VitaCredit s. r. o. představuje zajímavé řešení pro tíživou finanční situaci nebo pro vyřešení vašeho vlastního bydlení. Včetně toho však nabízí velmi zajímavé produkty, jako je vyřešení exekuce nebo dražby.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyVitaCredit s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *