Půjčka před výplatou

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčka před výplatou

Z finanční tísně před výplatním termínem vám může pomoci půjčka před výplatou, která je určena právě pro tyto situace. Připravili jsme pro vás o této půjčce článek s podrobnými informacemi, včetně přehledu poskytovatelů těchto půjček a dále odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

3 hlavní výhody půjčky před výplatou

  • Snadná dostupnost – podmínky, které musí žadatel o půjčku splnit, nejsou ve většině případů nijak složité, proto obvykle uspěje většina žadatelů.
  • Rychlé finanční prostředky – vzhledem k tomu, že jsou žádosti o půjčku před výplatou vyhodnocovány během několika minut a v podobném časovém horizontu můžou být následně odeslány žadateli, dokážou velmi dobře vyřešit nečekanou finanční tíseň.
  • Bez ručitele a bez zástavy – pro tento druh půjček není vyžadován ručitel a ani zástava nemovitosti, což je také důvod jejich dobré dostupnosti pro zájemce o půjčku.
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

2 hlavní nevýhody půjčky před výplatou

  • Nemotivují – existuje skupina lidí, kteří si opakovaně před výplatou půjčují peníze, aby byli schopni vyžít, což přináší riziko, že dříve nebo později nebudou na splátky mít, přičemž relativně jednoduchá dostupnost půjček je příliš nemotivuje k tomu, aby svoji ekonomickou situaci řešili dlouhodobě. půjčky ihned na účet bez registru
  • Vyšší úroky – až na výjimečné a akční nabídky (jako např. první půjčka u Zaplo) jsou finanční prostředky půjčovány za o něco vyšší úrok, než obyčejné půjčky, u kterých jsou přísnější podmínky a vyřízení trvá delší dobu.

Časté dotazy

Co mám dělat, pokud mi přišla menší výplata a nemám na splacení půjčky?

Okamžitě kontaktujte poskytovatele půjčky a situaci řešte – bude vám nabídnuto prodloužení splátky, ale za tuto změnu zaplatíte poplatek.

Dostanu půjčku i když mám zápis v registru dlužníků?

Ano, existují společnosti, které vám finanční prostředky poskytnou, ale je nutné si nejprve zjistit konkrétní podmínky u každého poskytovatele půjček.

Je možné požádat o půjčku před výplatou i v případě, že jsem přišel o zaměstnání?

Samozřejmě, některé online půjčky nejsou podmíněné doložením příjmů, vždy záleží na konkrétním poskytovateli.

Ztratil jsem občanský průkaz, dostanu půjčku?

V tomto případě o tom neprodleně informujte Policii ČR, nechte si vystavit potvrzení o ztrátě a požádejte o nový. Pokud máte platný cestovní pas a ještě další doklad totožnosti, zkuste se informovat u vámi vybrané společnosti poskytující půjčky, zda to bude stačit, jelikož je možné, že uspějete.

Kde požádat o půjčku před výplatou

Zaplo půjčka nabízí až 15 000 Kč

Půjčku mezi 1 000 Kč – 15 000 Kč se splatností 1 – 30 dnů může získat každý plnoletý občan české republiky, dále je nutné mít bankovní účet vedený na jméno žadatele o půjčku. Zaplo půjčku by neměl přehlédnout žádný klient, kteří si u Zaplo ještě nepůjčoval, jelikož v takovém případě může získat půjčku zdarma od 1 000 Kč do 8 000 Kč, přičemž jedinou podmínkou, kterou je potřeba splnit, je její včasné splacení.

Chci získat půjčku

Aasa půjčka je až do 50 000 Kč

Pokud jste se dostali do úzkých a můžete doložit stálý příjem, zkuste se zamyslet nad Aasa půjčkou, která je ve výši 5 000 Kč – 50 000 Kč, navíc má delší dobu splatnosti v délce 6 – 24 měsíců, jenž nabízí skvělou možnost půjčku postupně splatit, zejména pokud se jedná o jednorázový finanční problém před výplatou. Dalšími podmínkami žádosti jsou věk 20 let, trvalý pobyt v tuzemsku a žádný záznam v registru dlužníků. půjčka na účet ihned bez registru

Chci získat půjčku

U Providentu obdržíte až 80 000 Kč

Půjčka Provident je poskytována od 4 000 Kč do 80 000 Kč, což z ní dělá velmi zajímavý produkt, přičemž doba splácení je 45 – 100 týdnů. Jestliže potřebujete peníze rychle, požádejte o hotovostní půjčku, kterou vám přiveze obchodní zástupce Providentu do 48 hodin včetně víkendů! K žádosti stačí občanský průkaz, trvalé bydliště v ČR a trvalý příjem.

Chci získat půjčku

12 000 Kč u Via SMS

Půjčku Via SMS lze získat již od 50 Kč a horní hranice je nastavena na 12 000 Kč, ale při prvním půjčení je maximální částka omezena na 4 500 Kč. Půjčku je nutné splatit během 1 – 30 dnů a podat žádost může každý, kdo dosáhl plnoletosti, má aktivní mobilní telefon a vlastní bankovní účet. Součástí celého procesu žádosti o půjčku je povinnost zaslat 1 Kč k ověření bankovního účtu.

Půjčka před výplatou závěr

Doufáme, že i díky našemu článku vám pomůže půjčka před výplatou zbavit se stresu z toho, že nemáte na jídlo nebo nájem a jsme přesvědčeni o tom, že výše uvedené půjčky nabízejí zajímavé podmínky pro každého, kdo to potřebuje.


Prověřené půjčkyPůjčka před výplatou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *