Tommy Stachi s. r. o.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Tommy Stachi s. r. o.

Přemýšlíte nad pořízením spotřebitelského úvěru? Potřebujete však svoje peníze získat rychle a bez zbytečného vyptávání, na co si úvěr berete a hlavně bez prověřování, zda máte zápis v registru dlužníků? Pokud jste již zabrouzdali po jednotlivých nabídkách, možná jste narazili na společnost Tommy Stachi s. r. o. A možná jste si tuto společnost vybrali jako vašeho budoucího poskytovatele půjčky.

Také jste možná zjistili, že o dané společnosti není moc dohledatelných informací. Vše, co o společnosti Tommy Stachi s. r. o. potřebujete vědět, se dočtete v tomto článku, ve kterém se na společnost Tommy Stachi podrobně podíváme. Řekneme si, jaké služby společnost poskytuje a čím se vyznačují. půjčky bez doložení příjmurychlá půjčka

 

Společnost Tommy Stachi s. r. o.

Jedná se o klasickou nebankovní společnost, která poskytuje nebankovní úvěry bez nahlížení do registru dlužníků. Na jejích stránkách o společnosti nedohledáte příliš mnoho informací, protože společnost sází více než na obecné zpravodajství na diskrétnost a individuální přístup a na to, že posuzuje každou žádost o půjčku s ohledem na potřeby a zájmy žadatele.

Druhou podstatnou informací je, že společnost Tommy Stachi poskytuje své půjčky v souladu se zákonem a nemusíte se tedy obávat, že by se jednalo o podvod. Společnost splňuje veškeré zákonné předpisy a nevykazuje žádné podvodné jednání.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Jaké služby Tommy Stachi poskytuje?

Jak již bylo řečeno, Tommy Stachi je nebankovní společnost. Zaměřujete se tedy na poskytování klasických nebankovních úvěrů, které často bývají označovány jako rychlé půjčky bez nahlížení do registru dlužníků. Z toho vyplývá, že půjčky od této společnosti jsou dostupné široké škále klientů (zaměstnancům, živnostníkům i seniorům). Díky zproštění dokládání množství dokumentace je navíc půjčka i rychlá, tedy sjednání a vyřízení půjčky je bleskové (peníze můžete mít na účtu do 30 minut od schválení půjčky).

půjčka bez registru

Mezi půjčky nabízení společností Tommy Stachi patří tři typy půjček:

 • Půjčky pro zaměstnance
 • Půjčka pro živnostníky
 • Půjčky pro seniory

Základní parametry půjček

Mezi základní parametry půjček patří výše půjčky a doba splatnosti. Co se výše rychlé půjčky týče, u společnosti si můžete půjčit částku od 5 000 Kč do 100 000 Kč. Doba splatnosti se pak pohybuje od 6 do 18 měsíců (při opakované půjčce si můžete splatnost prodloužit až na 24 měsíců). Mezi další základní vlastnosti patří:

 • půjčka bez ručitele
 • Půjčka bez nahlížení do registru
 • Vyplacení na účet či hotově na pobočce v Praze
 • Bez poplatku za vyřízení či vedení půjčky

Podmínky získání

Společnost na své potenciální klienty klade pouze základní a nezbytné požadavky. To znamená, že oproti bankovním společnostem nedělá ze sjednávání půjčky zdlouhavý proces natahovaný dokládáním množství dokumentů.

Pro získání půjčky potřebujete splňovat společností stanovený věk 21 let, dále potřebujete české státní občanství a pravidelný příjem. Společnost neposkytuje půjčky nezaměstnaným bez pravidelného příjmu (na druhou stranu poskytuje půjčky seniorům s pravidelným důchodem). Taktéž nepůjčuje žadatelům v exekuci.

půjčka bez doložení příjmu

Výhody společnosti

 • půjčky pro seniory, živnostníky i dlužníky
 • Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků
 • Individuální přístup
 • Dostupnost půjčky
 • Rychlost vyřízení
 • Výběr mezi osobním jednáním či jednoduchým online vyřízením

Závěr

Společnost Tommy Stachi s. r. o. poskytuje půjčky i osobám se zápisem v registru dlužníků. Je tedy výhodná i pro problémovější klienty, kteří potřebují půjčit peníze. Důležitým krokem před sjednáním půjčky je rozmyslet si, zdali budete schopni půjčku splácet. Pokud ano, nic vám nebrání využít služeb této společnosti a vyřešit tak svou tíživou finanční situaci.

ŽÁDAT O PŮJČKU OD SPOLEČNOSTI TOMMY STACHI MŮŽETE NA:

TOMMYSTACHI.CZ

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyTommy Stachi s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *