Tommy Stachi půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Tommy Stachi půjčka

Chtěli byste si udělat radost a pořídit si něco nového nebo vyrazit na dovolenou? Potřebuje zaplatit svoje závazky a uspokojit věřitele? Jenže jak to udělat, když vaše současná finanční situace není nejlepší a máte záznam v registru dlužníků? V takovém případě vám banka pravděpodobně nepůjčí, a tak se vám nabízí možnost obrátit se na některou z nebankovních společností. Je však potřeba vybírat pečlivě, neboť ne všechny nebankovní společnosti poskytují půjčky i problémovým klientům a ne všechny jsou prověřené. Jedním z možných řešení pro vás může být například společnost Tommy Stachi s. r. o.

Přinášíme vám článek, ve kterém se na společnost Tommy Stachi podíváme podrobněji. Zaměříme se hlavně na prozkoumání půjček, které společnost poskytuje. Řekneme si nejen, jaké jsou jejich základní parametry, ale také jaké jsou jejich výhody či naopak nevýhody.

Představení půjčky Tommy Stachi

Společnost Tommy Stachi klade důraz na velmi individuální přístup ke svým klientům a díky tomu nezveřejňuje obecné detaily půjček. Přesto však na stránkách společnosti najdete základní informace o jednotlivých půjčkách, které společnost poskytuje. Získáte tedy veškeré údaje, které potřebujete vědět, než o půjčku zažádáte.

rychlá půjčka

Společnost poskytuje klasické nebankovní produkty. Jedná se o tři typy půjček:

  • Půjčka pro zaměstnance online
  • půjčka pro živnostníky online
  • Půjčka pro seniory online

Půjčky Tommy Stachi jsou poskytovány širokému okruhu žadatelů a možnost úspěchu v jejich sjednávání má téměř každý. Ve výsledku se od sebe půjčky a jednotlivé případy liší jen tím, kolik a za jakých podmínek dostane půjčku daný žadatel.

Výše online půjčky se pohybuje od minimálních 5 000 Kč do 100 000 Kč se splatností od 12 do 18 měsíců. Při opakované žádosti pak můžete získat půjčku na 24 měsíců. Peníze z dané půjčky jsou zaslány obratem na váš bankovní účet, získáte je tedy do 30 minut od schválení půjčky. Půjčka navíc není spojena s žádnými poplatky, které by se platily před sjednáním půjčky či před získáním peněz. Všechny tři typy půjček jsou tedy zproštěné od poplatků za zřízení i vedení úvěru.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Výhody půjčky

  • Rychlé vyřízení
  • půjčka bez nahlížení do registru
  • Možnost prodloužení splatnosti
  • Bez ručitele
  • Možnost předčasného splacení zdarma

Nevýhody půjčky

Nevýhody půjček Tommy Stachi jsou společné pro většinu nebankovních půjček. Jedná se tedy o vyšší úrok (vyšší úrok v porovnání s bankovními půjčkami) a také vyšší sankce za nesplácení půjčky. Nevýhody půjčky však představují obranný systém věřitelské společnosti, která neprověřuje žadatele o půjčku.

Podmínky získání půjčky

O půjčku může zažádat každá fyzická osoba s českým státním občanstvím, která je starší 21 let. Půjčky jsou poskytovány jak zaměstnancům, tak živnostníkům i seniorům (informace vyplývající z jednotlivých typů půjček). U všech těchto skupin žadatelů je však důležitý pravidelný finanční příjem. Například u seniorů je požadováno, aby měli měsíční příjem dosahující aspoň 10 000 Kč. Pokud tyto podmínky nesplňujete, pak bude vaše žádost zamítnuta. online půjčka

Kromě seniorů, kteří mají příjem zajištěný důchodem, je potřeba, aby ostatní žadatelé byli zaměstnáni (což samozřejmě souvisí s podmínkou pravidelného příjmu). Nezaměstnaným žadatelům totiž společnost půjčku neposkytuje.

Přestože se společnost při poskytování půjček neřídí zápisem v registru dlužníků, na exekuci již ohled bere a půjčka tak žadatelům, kteří jsou v současné době v exekuci, poskytována není.

K samotnému vyřízení půjčky jsou potřeba dva doklady totožnosti a výplatní páska za minulý měsíc nebo výpis z účtu, kam bude výplata připsána.

půjčka bez registru

Časté dotazy

Musím půjčku vyřizovat osobně nebo mohu o půjčku zažádat z domova?

Pro vyřízení půjčky nemusíte nikam jezdit. Stačí, když vyplníte online formulář na webových stránkách společnosti a v případě dotazů si zavoláte na číslo 221 460 400. Následně postačí poslat potřebné doklady, smlouvu k podpisu vám poté přiveze kurýr a peníze vám následně dorazí na bankovní účet.

Jaká je nejdelší splatnost půjčky?

Hotovostní půjčky, které si sjednáte na pobočce, jsou poskytovány na 6, 9, 12 a 18 měsíců. Pokud je vaše žádost opakovaná, můžete získat splatnost na 24 měsíců. Naopak při nehotovostních půjčkách nebo hotovostních půjčkách sjednaných mimo pobočku se splatnost pohybuje 6, 9, a 12 měsíců. Při opakované půjčce může být splatnost opět prodloužena, a to na 18 až 24 měsíců.

Jak mohu půjčku splácet?

Půjčku je možné splácet převodním příkazem, vkladem hotovosti na účet uvedený ve splátkovém kalendáři, poštovní poukázkou nebo v hotovosti na pobočce.

Jak půjčku uzavřít?

O půjčku můžete zažádat telefonicky, prostřednictvím online formuláře na stránkách společnosti nebo přímo osobně na pobočce.

Prvním krokem je tedy telefonický kontakt či vyplnění nezávazného online formuláře, díky kterému můžete celou půjčku vyřídit z pohodlí svého domova. Odesláním žádosti či telefonátem se automaticky zahájí schvalovací proces. Po podepsání smlouvy (smlouvu vám může přivést k podpisu kurýr), můžete mít peníze do půl hodiny na svém bankovním účtu nebo si je můžete nechat předat kurýrem v hotovosti. Další možností je sjednání úvěru osobně na pobočce a získaní peněz v podobě hotovosti.

půjčka bez registru

Závěr

Tommy Stachi poskytuje úvěry až do výše 100 000 Kč. Pokud hledáte rychlou půjčku, se kterou získáte peníze do několika minut, pak pro vás půjčka Tommy Stachi může být tím pravým řešením.

ŽÁDAT O PŮJČKU OD SPOLEČNOSTI TOMMY STACHI MŮŽETE NA:

TOMMYSTACHI.CZ

Chci získat půjčku

 


Prověřené půjčkyTommy Stachi půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *