Nebankovní půjčky bez registru

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru patří mezi nejvyhledávanější druhy půjček, jelikož nabízejí mnoho výhod, o kterých se v našem dnešním článku rozepíšeme; ovšem nezapomeneme vyjmenovat ani jejich nevýhody. Dále vám odpovíme na některé důležité otázky související s těmito půjčkami a nabídneme vám několik možností, kde o ně můžete požádat.

Hlavní výhody

  • informace o předběžném schválení půjčky během několika minut až desítek minut
  • peníze jsou rychle na vašem bankovním účtu – nejdéle do 1 pracovního dne
  • dostupnost i pro problémové klienty
  • minimum požadavků a podmínek
  • u speciálních akcí velmi výhodné podmínky (např. Zaplo půjčka zdarma)
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní nevýhody

  • až na výjimky krátká doba splatnosti
  • snadná dostupnost přináší větší riziko při odhadu schopnosti splácet

Časté otázky u nebankovních půjček bez registru

Mám zápis v registru dlužníků SOLUS, můžu dostat půjčku?

Ano, právě na vás se zaměřuje náš článek, ve kterém najdete rychlé půjčky, jenž jsou poskytovány i lidem se zápisem v jakémkoliv registru dlužníků, tedy nejenom SOLUSu.

Mám již 2 půjčky, můžu požádat o další?

Většinou ne, jelikož nebankovní společnosti se snaží dodržovat určité pravidla, které mají chránit jak poskytovatele, tak příjemce půjčky. Přesto pro vás existuje efektivní řešení, jakým je konsolidace půjček, nebo pokud můžete dát do zástavy nemovitost, lze využít nebankovní hypotéku (např. u společnosti Acema).

Nemůžu prokázat žádný stálý příjem, je to problém?

Není, protože mnoho nebankovních poskytovatelů půjček nabízí finanční prostředky klientům bez stálého příjmu, jen je nutné si prostudovat podmínky, kde je tato informace uvedena.

Nedávno jsem dosáhl věku 18 let, můžu požádat o půjčku?

Ano, ale je to možné pouze u některých půjček, protože v určitých případech je minimální hranice pro žadatele nastavena na 21 let.

Nemám vlastní bankovní účet, je to problém?

Doporučujeme vám si bankovní účet zařídit, jelikož, až na výjimky, většina poskytovatelů půjček požaduje, aby měl zájemce o půjčku bankovní účet vedený na svoje jméno. Navíc v dnešní době banky nabízejí osobní účty zcela zdarma (např. FIO banka, Airbank) a zřízení účtu je otázka chvilky.

Zajímavé nabídky na nebankovní půjčky bez registru

Rychlá Via SMS půjčka až do 12 000 Kč

Jednou z možností, jak získat rychlé peníze, je Via SMS půjčka, která nabízí 2 finanční úrovně, v návaznosti na věrnost klienta. Při první žádosti je nabízena částka 50 Kč – 4 500 Kč, pro opakované půjčení lze požádat až o 12 000 Kč, přičemž v obou případech je doba splatnosti mezi 1 – 30 dny. Abyste mohli o půjčku Via SMS požádat, musíte být plnoletí, mít aktivní mobilní telefon a bankovní účet vedený na vaše jméno. Dále je nutné poslat registrační poplatek 1 Kč, který slouží k ověření toho, že máte vlastní bankovní účet.

Výjimečná Zaplo půjčka může být úplně zdarma

Speciální nabídku na půjčku až 8 000 Kč bez úroků a poplatků si při prvním půjčení připravila nebankovní společnost Zaplo, protože pokud dodržíte termín splatnosti, jenž si můžete domluvit mezi 1 – 30 dny, vrátíte přesně takovou částku, kterou jste v době výpůjčky obdrželi na váš bankovní účet! V případě, že potřebujete větší finanční obnos nebo si u Zaplo půjčujete opakovaně, je pro vás připravena částka od 1 000 Kč do 15 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dnů. Každý zájemce o Zaplo půjčku musí být plnoletý, mít české občanství a bankovní účet.

Chci získat půjčku

BB půjčka nabízí až 45 000 Kč na 1 rok

Také v případě BB půjčky, tak jako u Via SMS musíte poslat 1 Kč jako registrační poplatek, ale u BB půjčky je nabízena vyšší částka, která může dosáhnout až 45 000 Kč se splátkami mezi 1 – 12 měsíci, pokud o ni požádáte. Standardní rozmezí je stanoveno na 1 000 Kč – 10 000 Kč s dobou splatnosti 7 dnů – 3 měsíce a abyste byli při podání žádosti o BB půjčku úspěšní, musí vám být alespoň 21 let, měli byste mít české občanství a vlastní bankovní účet.

Chci získat půjčku

Milióny od Acemy

Abychom nabídli alternativu pro zájemce o větší objem finančních prostředků, uvádíme úvěr Acema, které je nastaven od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč se splátkami až na 20 let a můžete ho čerpat bezúčelově, na rekonstrukci, vyplacení exekuce a zástavy nebo na konsolidaci půjček. V podstatě jedinou podmínkou, vedle plnoletosti, je možnost dát do zástavy nemovitost nebo stavební pozemek, ať již váš nebo třetí osoby. Pokud vás tato nabídka zaujala, připravte si občanský průkaz, čerstvý výpis z katastru nemovitostí a nabývací listiny (kupní smlouva, výsledek dědického řízení apod.). Navzdory výši půjčky se předběžný výsledek o tom, zda byla schválena, dozvíte během pár minut.

Chci získat půjčku

Nebankovní půjčky bez registru závěr

Doufáme, že jsme vám poskytli ucelený přehled o tom, jaké nebankovní půjčky bez registru můžete čerpat a za jakých podmínek. Jestliže vás nějaká z výše uvedených zaujala, neváhejte a vyplňte online žádost a peníze obdržíte obratem. V dnešní době není řešení špatné finanční situace výhodnou půjčkou žádná ostuda, ale naopak se tímto způsobem můžete rychle a bez komplikací zbavit finančních problémů.


Prověřené půjčkyNebankovní půjčky bez registru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *