Půjčka Pronto

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčka Pronto

Půjčka Pronto od nebankovní společnosti Pronto Credit s.r.o. patří mezi zajímavé produkty, proto jsme se rozhodli, že ukážeme její výhody a nevýhody, dozvíte se podmínky, za jakých jde půjčku získat a v jakém rozsahu a nezapomněli jsme odpovědět ani na nejčastější otázky, které zájemci o finanční prostředky mají. půjčky bez registru ihned

Hlavní výhody Pronto půjčky

 • Delší doba splácení – na rozdíl od většiny rychlých půjček, kdy se splácí nejdéle do 30 – 45 dnů, u Pronto půjčky si můžete splátky rozložit až na 48 měsíců
 • Předčasné splacení – nemalá část poskytovatelů půjček sankcionuje svoje klienty za předčasné splacení půjčky, ovšem u Pronto je to bez sankcí!
 • Bezúčelovost – v žádosti o půjčku neuvádíte důvod, proč potřebujete finanční prostředky a tak je můžete použít opravdu na cokoliv bez omezení.
 • Bez ručitele a zástavy – půjčka do výše až 50 000Kč bez toho, abyste museli mít ručitele nebo dávali nemovitost do zástavy není zcela běžná.
 • Pro problémové dlužníky – půjčku může získat i klient, který má záznam v některém registru dlužníků (např. SOLUS)
 • Je možné čerpat více půjček – Pronto svoje klienty neomezuje v počtu půjček, pokud mají dostatečné příjmy, proto je možné čerpat více půjček jak přímo u Pronto Credit, tak u jiných poskytovatelů.
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní nevýhody půjčky

 • Pouze občané ČR – půjčka je omezena pouze pro české státní příslušníky a ještě je nutné, aby měl český občan trvalý pobyt na území ČR
 • S doložením příjmu – se žádostí o Pronto půjčku uspěje pouze ten, kdo doloží příjmy, pokud je doložit nemůžete, musíte se poohlédnout jinde.

půjčky bez potvrzení příjmu

O jakou půjčku můžete požádat

Pronto půjčka je nabízena v rozmezí od 5 000 Kč do 50 000 Kč, přičemž doba splatnosti je nastavena na rozmezí 12 – 48 měsíců a jedná se o měsíční splátky (tedy nikoliv týdenní, jak někdy bývá zvykem).

K žádosti o půjčku je nutné splňovat:

 • plnoletost
 • české občanství a trvalý pobyt v ČR
 • 2 doklady totožnosti (platný občanský průkaz + druhý doklad)
 • doklad o doložení příjmu od zaměstnavatele nebo daňové přiznání u podnikatele
 • 1 kontaktní doklad (např. faktura za plyn, vodu, elektřinu nebo mobilní telefon)
 • bankovní účet vedený na jméno žadatele o půjčku
 • aktivní mobilní telefon
 • žadatel není v exekuci a není na něj podán návrh na insolvenční řízení

V případě, že je půjčka schválena, jsou finanční prostředky odeslány do 48 hodin od podání žádosti v pracovních hodinách, které jsou každý všední den od 9,00 do 17,00 hodin mimo svátky a víkendypůjčka ihned na účet bez registru

Příklad půjčky

Výše půjčky: 20 000 Kč

Úroková sazba RPSN: 31,66%

Doba splácení: 12 měsíců (1x měsíčně)

Měsíční splátka: 1 930 Kč

Celkem zaplaceno: 23 160 Kč

Náklady na půjčku (zaplaceno navíc): 3 160 Kč

Nejčastější dotazy

Jsem českým občanem, ale momentálně žiji již 4 roky ve Španělsku. Můžu o půjčku požádat?

Ne, o půjčku může požádat jenom český občan s trvalým pobytem na území ČR.

Je možné obdržet půjčku tzv. na ruku?

Ne, finanční prostředky jsou po schválení zasílány na bankovní účet žadatele, což je bezpečnější forma poskytnutí půjčky, protože nehrozí ztráta peněz nebo dokonce okradení při jejich přenosu.

Nemám vlastní bankovní účet, ale můžu vybírat z účtu manželky, stačí to?

Bohužel ne, jednou z podmínek Pronto půjčky je, že žadatel musí mít vlastní bankovní účet, tedy vedený na svoje jméno. V současné době si ho můžete zřídit úplně zdarma, např. u Fio banky nebo Airbank.

Kolik mě bude stát odeslání a vyhodnocení žádosti?

Za žádost o půjčku neplatíte žádné poplatky, navíc informaci, zda byla schválena, se dozvíte velmi rychle. pujčka on line

Když bude půjčka schválena, musím hned zaplatit nějaký poplatek?

Všechny náklady související s půjčkou jsou rovnoměrně rozděleny do jednotlivých splátek, proto se nemusíte obávat jakéhokoliv jednorázového výdaje.

Pronto půjčka závěr

Sami jste se mohli přesvědčit o tom, že půjčka Pronto je k zájemcům o vypůjčení finančních prostředků velmi vstřícná a proto byste ji neměli přehlížet. Navíc, pokud se pro ni rozhodnete, můžete odeslat žádost přes internet z pohodlí domova a ani kvůli jejímu vyřízení, v případě schválení, nemusíte nikam chodit.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyPůjčka Pronto

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *