Rychlé půjčky Crediton

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Rychlé půjčky Crediton

Jestliže si potřebujete urgentně půjčit peníze, měli byste se podívat na rychlé půjčky Crediton, které nabízejí zajímavou možnost, jak celý problém s nedostatkem finančních prostředků vyřešit. V našem článku vám prozradíme kdo za Crediton stojí, jaké jsou hlavní výhody a nevýhody jejich půjček, kolik a za jakých podmínek si můžete půjčit a dozvíte se odpovědi na nejčastější otázky.

Crediton se představuje

Tuzemská nebankovní společnost CreditOn je součástí mezinárodní finanční skupiny, která má centrálu v Lotyšsku a do dnešního dne půjčila finanční prostředky více než 16 000 klientům. Crediton se specializuje na rychlé půjčky, které většinou vyřizuje do 30 minut od odeslání žádosti, ale současně se snaží dodržovat podmínky bezpečného půjčování a předcházet prohlubování složité ekonomické situace zájemců o půjčky ihned.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody půjčky Crediton

 • Rychlost – celý proces vyhodnocení žádosti a následné poskytnutí online půjčky je velmi rychlý, protože vše je vyřízeno do 30 minut a následně jsou peníze poslány na bankovní účet žadatele, přičemž jejich připsání závisí na druhu bankovního ústavu, může se jednat o minuty nebo až 1 pracovní den.
 • Bez ručitele – v současné době není jednoduché sehnat člověka, který by byl ochoten se zaručit za závazky někoho jiného, proto fakt, že jde o půjčku bez ručitele, je jednoznačná výhoda.
 • Není potřeba zástava nemovitosti – u půjčky Crediton nemusíte mít obavy, že byste museli dát váš dům nebo byt do zástavy, protože je poskytována bez této podmínky.

Nevýhody půjčky Crediton

 • Omezení první půjčky – jestliže si u Crediton půjčujete úplně poprvé, pak nedosáhnete na maximální možnou částku, jelikož první klienti můžou získat půjčku pouze do 4 000Kč.
 • Krátká doba splatnosti – pokud potřebujete splácet delší dobu, než 30 dnů, pak se musíte obrátit jinam, ovšem je potřeba uznat, že tato podmínka nemusí být jenom nevýhoda, protože rychlé splacení snižuje riziko vzniku dlouhodobých dluhů.

Základní informace o půjčce Crediton

O půjčku můžete požádat buď online prostřednictvím internetového formuláře nebo za pomoci mobilního telefonu (tzv. SMS půjčka), obě formy jsou velmi rychlé, ovšem pokud si nevíte rady, můžete Crediton zavolat na telefonní číslo 222 200 523, kde vám poradí proškolení zaměstnanci společnosti.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho

 • půjčka je poskytována od 500 Kč do 20 000 Kč
 • první půjčka pouze do 4 000Kč
 • doba splatnosti 1 – 30 dnů

Jaké jsou podmínky půjčky

 • každý žadatel musí být plnoletý
 • platný občanský průkaz
 • bankovní účet vedený na jméno žadatele o půjčku
 • aktivní mobilní telefon
 • je nutné mít zřízenou emailovou adresu
 • noví zákazníci musí ověřit svůj bankovní účet pomocí SMS kódu
 • není vyžadován ručitel
 • bez zástavy nemovitosti

Časté dotazy

Je možné u Crediton vyjednat výjimku o maximální částce, kterou si můžu poprvé půjčit?

rychle pujcky

Ne, jasně stanovené podmínky dávají jistotu jak poskytovateli půjčky, tak klientům. Jestliže potřebujete větší objem peněz, můžete zkusit Zaplo půjčku, kde i noví zákazníci obdrží až 15 000 Kč.

Jsem na mateřské dovolené, můžu dostat půjčku Crediton?

Ano, vaše pozice není důvodem pro neposkytnutí půjčky, ale je důležité, abyste poctivě a důkladně vyplnila žádost o půjčku, kde se mj. uvádí i vaše příjmy.

Co dělat, když nestihnu půjčku splatit v termínu splatnosti?

Společnost Crediton umožňuje prodloužit termín splátky o dalších 1 – 30 dnů, ovšem za tento úkon je potřeba zaplatit zvláštní poplatek, který je nutné uhradit před termínem splátky.

Rychlé půjčky Crediton shrnutí

Věříme, že jsme vám dostatečně představili rychlé půjčky Crediton a že se i díky našemu článku dokážete lépe rozhodnout, zda si u nich půjčit a navíc jsme přesvědčeni o tom, že s Crediton neuděláte chybu.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyRychlé půjčky Crediton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *