Zaimo půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Zaimo půjčka

Půjčka od Zaimo patří do spektra rychlých nebankovních půjček. Zaštiťuje ji společnost Kreditech, které je mezinárodní technologickou společností. Smyslem společností je mít úvěry snazší a transparentnější. Jejich cílem je postavit banku 21. století. Žádost o půjčku musí být rychlá a peníze na účtu během 15 minut. Všechny podmínky půjčky jsou napsány ve smlouvě jasně a bez různých dodatků psaných malým písmem. Víte ihned, kolik přesně zaplatíte. Společnost se snaží vycházet svým klientům vstříc a umožňovat půjčky rychle a bez zbytečného papírování.

Představení Zaimo

Zaimo půjčka ihned je česká společnost s německými kořeny. Půjčka je poskytovaná se splatností až 12 měsíců. Půjčit si můžete maximálně 25 000 Kč. Systém schvalování je 100 % automatický, může tak zpracovávat mnoho žádostí najednou 7 dní v týdnu v kteroukoliv hodinu. Při schvalování úvěru dbají na zodpovědné půjčování, a proto při schvalování prověřují také bonitu klienta tak, aby předešli předlužování klientů.

Hlavní sídlo společnosti je na adrese:

Kreditech Česká republika s.r.o.
Karlovo nám.16, 120 00, Praha 2

Výhody Zaimo půjčky:

 • Půjčka je poskytována bez nutnosti navštívit pobočku společnosti
 • Půjčit si můžete kdykoliv, kterýkoliv den v týdnu a v neomezenou hodinu
 • Posouzení a převedení peněz na bankovní účet je velice rychlé
 • Společnost poskytuje velice transparentní podmínky
 • Je posuzována schopnost klienta splatit svůj úvěr, a proto společnost předchází zbytečnému předlužování klientů

Nevýhody Zaimo půjčky:

 • Půjčit si nemůžete více jak 25 000 Kč
 • Doba splatnosti je poměrně krátká
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Zaimo půjčka – vlastnosti a podmínky vyřízení

 • Půjčka je poskytována ve výši od 1000 do 25 000 Kč
 • Splatnost je maximálně 12 měsíců
 • Žádost vyřídíte online
 • půjčka bez ručitele a bez dokládání příjmů
 • Zaimo prověřuje bonitu klientů
 • Při žádosti vám musí být alespoň 18 let a musíte být občan České republiky

Jak požádat o Zaimo půjčku:

 1. Nejdříve si musíte vybrat potřebnou částku a dobu splatnosti. Každý klient má tak svůj vlastní individuální finanční plán a klienti si mohou nastavit svoji ideální kombinaci půjčky a doby splatnosti.
 2. Poté prostřednictví formuláře na internetu požádejte o půjčku. Nezapomeňte pečlivě a pravdivě vyplnit všechny potřebné údaje. Výsledek se dozvíte během několika minut od podání žádosti.
 3. Na bankovní účet společnosti Zaimo po schválení žádosti převeďte 1 Kč, aby bylo ověřeno, že jste skutečně majitelem uvedeného bankovního účtu.
 4. Po schválení žádosti vám budou zaslány peníze do 15 minut. Převod trvá různě dlouho, záleží na bance, ve které máte vedený svůj účet.
 5. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit a bez poplatku. Stačí se přihlásit na svůj účet u Zaimo a dále postupovat podle pokynů.

Získat Zaimo půjčku

Jak splatit Zaimo půjčku

Máte hned 2 možnosti jak půjčku Zaimo zaplatit. V prvním případě se přihlásíte do vašeho osobního účtu pomocí platební brány The Pay, kde vám budou automaticky vygenerovány platební údaje.

U druhé možnosti zašlete stanovenou částku na účet u České spořitelny, který je vedený na internetových stránkách společnosti. Můžete si vybrat také účty u Komerční banky nebo u Ge Money.

Zaimo půjčka zkušenosti klientů

U půjčky Zaimo je u klientů oceňován zejména individuální přístup a ušití půjčky přímo na míru zákazníkovi. Navíc si pochvalují i kratší dobu splatnosti, kdy mají klienti jistotu, že nebudou zadluženi příliš dlouho. Jako ideální vidí většina klientů využití půjčky na příležitostné výdaje.

Příklady splátek a poplatků

Jestliže si vezmete půjčku ve výši 25 000 Kč se splatností 12 měsíců, budete mít měsíční úrok ve výši 8 %. Měsíčně tak zaplatíte 3317,38 Kč. Celkově tak zaplatíte 39 808,56 Kč. Celkové poplatky činní 14 808,56 Kč.

Získat Zaimo půjčku

Zaimo půjčka

25 000 Kč
7.3

Rychlost

9.0/10

Schvalovatelnost

4.0/10

Kvalita

9.0/10

Výhody

 • rychlost vyřízení - již během 12 minut
 • snadné vyřízení online
 • vysoká transparentnost

Nevýhody

 • vyšší nároky na bonitu klienta


Zaimo půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *