Půjčka bez doložení příjmu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčka bez doložení příjmu

Jestliže máte malé nebo nulové příjmy, je pravděpodobné, že jste v bance se žádostí o půjčku neuspěli, ale přesto to neznamená, že byste nemohli finanční prostředky získat. Existuje půjčka bez doložení příjmu, jejíž výhody a nevýhody vám představíme, odpovíme na nejčastější dotazy a nabídneme vám alternativy, kde o ni požádat.

Hlavní výhody půjčky bez doložení příjmu

  • rychlé posouzení žádosti o půjčku
  • zaslání finančních prostředků obratem na bankovní účet (v pracovních dnech)
  • není vyžadován ručitel
  • není nutné dávat nic do zástavy
  • nepotřebujete potvrzení o příjmech
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní nevýhody půjčky bez doložení příjmu

  • až na výjimky kratší doba splatnosti
  • obvykle menší objemy peněz
  • je nutná větší odpovědnost žadatele, aby dobře odhadl svoji schopnost splácet

Nejčastější otázky

Dostanu půjčku i v případě, že jsem čerstvě po škole a nemám žádné zaměstnání?

Půjčka bez doložení příjmu je určena i pro absolventy, ale je potřeba si vybrat společnost, která nemá v podmínkách věk 21 let, pokud jste ho ještě nedosáhli.

Chtěl bych si vzít půjčku zdarma od Zaplo, ale nejsem si jistý, zda dodržím termín splatnosti.

Pokud nedodržíte termín splatnosti, o výhodu bezúročnosti a nulových poplatků přijdete.

Co dělat, když nemám peníze na včasnou splátku půjčky?

Jakmile víte, že nebudete schopni půjčku splatit, neprodleně kontaktujte poskytovatele půjčky, který vám nabídne možnost prodloužení, ovšem u většiny společností musíte počítat s poplatkem za tento úkon.

Dostanu výhodnější podmínky, když mám ručitele?

Pokud máte ručitele, zkuste se podívat po půjčkách, kde je potřeba ručitel a porovnejte je s nabídkami bez ručitele. S ručitelem můžete dosáhnout na větší objem peněz, ale náklady na půjčku se vždy odvíjejí od konkrétní nabídky banky nebo nebankovní společnosti a nemusí být nutně výhodnější, než u půjčky bez ručitele.

Můžu požádat o půjčku těsně před důchodem?

Půjčku většinou obdrží bez jakýchkoliv omezení všichni žadatelé, kteří nepřekročili hranici 60 – 65 let věku, pokud je vám více let, záleží na podmínkách jednotlivých poskytovatelů půjček.

Zajímavé půjčky bez doložení příjmu

Až 25 000 Kč díky Zaimo půjčce

Zaimo půjčka nabízí bez doložení příjmu částku 1 000 Kč – 25 000 Kč, přičemž její splácení je možné rozložit až na 12 splátek. Každý zájemce o půjčku Zaimo musí být plnoletý, mít aktivní mobilní telefon, emailovou adresu a bankovní účet vedený na vlastní jméno, což je nutné potvrdit zasláním 1 Kč jako ověřovací poplatek. Žádost o půjčku je během několika minut posouzena a v případě kladného výsledku jsou peníze odesílány téměř vzápětí.

Chci získat půjčku

4 000 Kč bez doložení příjmu od Credit On

Nebankovní SMS půjčka Credit On nabízí všem zájemcům o půjčku 500 Kč – 4 000 Kč, navíc žádost je vyřízena během pouhých 15 minut prostřednictvím mobilního telefonu, který je jednou z podmínek pro podání žádosti. Dále je nutné české občanství, věk 18 let (plnoletost) a bankovní účet na jméno žadatele. Splatnost půjčky můžete zvolit od 1 do 30 dnů.

Chci získat půjčku

Od Ferratum až 10 000 Kč

Další možností, kde si půjčit bez doložení příjmu, je nebankovní společnost Ferratum, jenž nabízí stejnojmennou půjčku od 1 000 Kč do 10 000 Kč a doba splatnosti je 7 – 45 dnů. Ferratum má o něco přísnější podmínky na věk žadatele, který musí mít alespoň 21 let a dále je nutné mít mobilní telefon a bankovní účet.

Chci získat půjčku

Se Zaplo půjčkou až 15 000 Kč

Nebankovní Zaplo půjčku můžete získat v rozmezí 1 000 Kč – 15 000 Kč s dobou splatnosti 1 – 30 dnů, přičemž abyste byli se žádostí úspěšní, mělo by vám být nejméně 18 let (plnoletost), dále je nutné mít bankovní účet a české občanství. Nikdo by neměl přehlédnout jedinečnou nabídku na Zaplo půjčku zdarma do 8 000 Kč, která je nabízená každému, kdo podává poprvé žádost u této společnosti a splatí ji v dohodnutém termínu, tedy do 30 dnů – v takovém případě ho půjčka nestojí vůbec nic!

Chci získat půjčku

Půjčka bez doložení příjmu shrnutí

Věříme, že za pomoci našeho článku nyní již víte, že půjčka bez doložení příjmu může pomoci téměř každému, kde se dostal do finanční nouze nebo na něco potřebuje peníze, které momentálně nemá. Jestliže je to i váš případ, můžete o půjčku požádat třeba u některé z výše uvedených společností a zbavit se tak tíživé finanční situace.


Prověřené půjčkyPůjčka bez doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *