Smart půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček ( Hlasujte!)
Nahrávám...

Smart půjčka

Většina půjček je v dnešní době poskytována bezhotovostním převodem na účet, což nemusí každému vyhovovat. Naštěstí existuje několik výjimek, které fungují podle odlišné strategie. Mezi ně patří Smart půjčka, jenž nabízí peníze v hotovosti a osobní přístup k zákazníkovi. Přehlédnout nejde ani fakt, že nemusíte nikam chodit a finanční prostředky vám budou doručeny přímo do vaší domácnosti. V následujícím textu se podíváme na Smart půjčku pěkně zblízka a povíme si o ní všechny podrobnosti.

Smart půjčka se představuje

Za Smart půjčkou stojí olomoucká nebankovní společnost JET Money s.r.o.. Ta prostřednictvím internetových žádostí nebo telefonátů poskytuje rychlé půjčky po celé České republice.

Jedná se o stabilní společnost, což potvrzuje její mnohaletá historie. JET Money s.r.o. totiž nabízí své finanční služby již od roku 2000, kdy byla založena.

Kontakty na poskytovatele Smart půjčky

JET Money s.r.o.

Hněvotínská 241/52

779 00 Olomouc

Telefon: 840 111 177

Email: info@smartpujcka.cz

Pracovní doba: Po – Pá 8,30 hod. – 17,00 hod. mimo svátky.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Největší výhody Smart půjčky

 • Výplata peněz na ruku – Smart půjčka patří mezi nabídky, kdy žadatel obdrží po schválení půjčky finanční prostředky v hotovosti. Finanční prostředky mu jsou navíc doručeny až do domu. Tím se tento produkt výrazně odlišuje od většiny konkurence, u které převažují bezhotovostní půjčky.
 • O půjčku může požádat široké spektrum zájemců – získat peníze ve formě půjčky mají možnost nejenom zaměstnanci, ale také podnikatelé, ženy na mateřské dovolené a dále starobní a invalidní důchodci. nejrychlejší půjčka bez registru
 • Bez účelu – finanční prostředky jsou poskytovány na cokoliv. Tedy není nutné uvádět důvod, na co chce peníze zájemce o půjčku použít.
 • Vyšší objem peněz – horní hranice půjčky je nastavena na 50 000 Kč, což z ní dělá velmi zajímavý a konkurenceschopný produkt s možností širokého spektra použití. Mnoho dalších firem poskytuje rychlé půjčky pouze do 15 000 Kč nebo 25 000 Kč.
 • Bez ručitele a zástavy nemovitosti – u této půjčky není vyžadována zástava nemovitosti ani ručitel. Ovšem pokud nebudete dostatečně bonitní, můžete se rozhodnout, zda využijete spoludlužníka (viz nevýhody Smart půjčky).

Největší nevýhody Smart půjčky

 • Pravidelný měsíční příjem – každý zájemce o poskytnutí finančních prostředků v rámci Smart půjčky musí mít stabilní příjem, který zaručuje, že bude schopen vypůjčené peníze bez problémů splácet. Pokud vám to nevyhovuje, měli byste vědět, že některé konkurenční nabídky tento požadavek nemají.
 • Spoludlužník – pokud systém Smart půjčky vyhodnotí žadatele jako nedostatečně bonitního, přesto může finanční prostředky obdržet. V takovém případě však musí získat někoho, kdo se za jeho závazek zaručí a stane se tzv. spoludlužníkem. Tato zdánlivá nevýhoda může být vyhodnocena i jako výhoda. Některé nabídky od ostatních poskytovatelů půjček totiž spoludlužníka neumožňují a pokud u nich žadatel bonitu nesplňuje, tím jeho možnosti končí.

O jakou Smart půjčku je možné požádat a za jakých podmínek

Smart půjčka je nabízena od 5 000 Kč do 50 000 Kč s dostatečně dlouhou dobou splatnosti, která je nastavena na 8 nebo 13 měsíců. Půjčka je obvykle vyřízena do 2 dnů a peníze jsou předány v hotovosti u vás doma. půjčka na splátky bez registru

Kdo může o Smart půjčku požádat

 • plnoletý občan – věk nejméně 18 let
 • zaměstnanec nebo podnikatel s pravidelným příjmem
 • starobní a invalidní důchodce
 • žena na mateřské dovolené

Další podmínky Smart půjčky

 • 2 doklady totožnosti žadatele (platný občanský průkaz + např. pas, řidičský průkaz apod.)
 • měsíční splátky
 • při nedostatečné bonitě klienta je možné využít spoludlužníka
 • možnost refinancovat původní půjčku, pokud ji klient řádně splácí

Jak požádat o Smart půjčku

 • Online – v tomto případě stačí vyplnit a online odeslat jednoduchý internetový formulář. Během následujících 2 dnů se vám ozve pracovník společnosti, který s vámi vše probere a s půjčkou vám pomůže. nebankovní úvěry bez registru
 • Telefonicky – druhou alternativou je možnost zavolat na telefonní linku Smart půjčky: 840 111 177, kde vám proškolený pracovník pomůže vyplnit žádost o půjčku.

Názory klientů na Smart půjčku

Jana, 19 let, Vysoké nad Jizerou

Asi po 8 měsících, co jsem začala pracovat, jsem se osamostatnila a pronajala byt. Ačkoliv jsem neměla žádný problém s placením měsíčního nájmu, nezbylo mi dost finančních prostředků na kompletní vybavení domácnosti, jak jsem si původně představovala.

Obrátila jsem se tedy na Smart půjčku. Ta mi vyhovovala hlavně proto, že mi přivezli peníze v hotovosti až domů. Teď mám byt vybavený a pravidelně splácím půjčku, díky které mám v domácnosti vše, co potřebuji. pujcka pred vyplatou

Johana, 27 let, Olomouc

V bazaru jsem si koupila kočárek, protože jsem čekala miminko. Jenže ten se brzy rozbil a jak každá maminka ví, bez něj to prostě nejde. Nechtěla jsem znovu riskovat nákup starého kočárku, ale bohužel na nový jsem neměla dost našetřeno. Z toho důvodu jsem požádala o Smart půjčku, kterou jsem dostala, i když jsem byla na rodičovské dovolené. Díky Smart půjčce jsem si koupila krásný nový kočárek v záruce. Půjčku postupně splácím a zatím se nevyskytl žádný problém, ani s ní a ani s kočárkem.

Zdeněk, 45 let, Čelákovice

Naboural jsem auto a nechal ho opravit, na což jsem naštěstí měl ušetřené peníze. Jenže během opravy vozu se nám rozbila ještě televize a neměli jsme naspořené peníze na oba výdaje. Proto jsem se rozhodl, že si půjčím. Bohužel nemám bankovní účet a to se ukázalo jako velký problém, jelikož většina poskytovatelů půjček zasílá peníze pouze na účet. Naštěstí jsem narazil na Smart půjčku, kde mi peníze přivezli do bytu a vše se tím vyřešilo. půjčky online ihned

Marie, 57 let, Znojmo

Smart půjčku jsem poctivě splatila již několikrát, ale najednou jsem zjistila, že bych potřebovala prodloužit dobu splácení mé aktuální půjčky. Jako nejlepší řešení se mi jevila možnost refinancování půjčky, která je touto nebankovní společností nabízena. Jelikož jsem vždy poctivě platila v domluvených termínech podle splátkového kalendáře, byla mi tato varianta umožněna. Díky tomu jsem vyřešila svoje finanční problémy a nyní vše finančně zvládám.

Smart půjčka závěr

Vzhledem k tomu, že Smart půjčka nabízí hotovostní předání peněz u vás doma až do částky 50 000 Kč, jedná se o zajímavou alternativu k ostatním půjčkám. Mezi klienty je hodně oblíbená i proto, že vše vyřídíte online nebo telefonicky. Pokud vás nabídka hotovostní půjčky zaujala, jste plnoletí a máte pravidelný příjem, můžete o ni požádat i vy. Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář na této stránce a počkáte na zavolání od zaměstnance společnosti.


Prověřené půjčkySmart půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *