Nejoblíbenější online půjčky, které jsou nyní v kurzu

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nejoblíbenější online půjčky, které jsou nyní v kurzu

Společností, které poskytují nebankovní půjčky je obrovské množství – některé jsou všeobecně známé, o jiných většina lidí nikdy neslyšela. V tomto článku se zaměříme na poskytovatele nebankovních úvěrů, které jsou v posledních týdnech a měsících nejvíce žádané a poradíme vám, jak si vybrat tu nejlepší a nejspolehlivější půjčku.

Lidé si oblíbili zejména první půjčku zdarma

Celkem pochopitelně se k nejvíce vyhledávaným úvěrovým produktům řadí zejména půjčky poskytované zdarma bez úroků a poplatků. Jedná se sice pouze o malé úvěry s krátkou dobou splatnosti, vzhledem k tomu, že u nich ale nezaplatíte ani korunu navíc, jsou jednoznačně výhodné. Momentálně je asi nejznámější online půjčkou, kterou lze získat zdarma, půjčka Zaplo. Možná jste si jí všimli v televizní reklamě, kde ji propaguje známý televizní moderátor Láďa Hruška a půjčka se hodně objevuje i na internetu. Hned napoprvé můžete získat až 8 000 Kč a to s nulovými úroky a bez poplatku. Výhodou je i možnost výplaty peněz v trafikách společnosti Geco, takže půjčka je skutečně rychlá a není problém si peníze vyzvednout i během víkendů či svátků.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Další půjčky online, které jsou hodně žádané

Půjčka od Zaplo.cz ale zdaleka není jediným oblíbeným úvěrem. Mezi další populární půjčky online patří také Japonská půjčka od společnosti Home Credit, jež je aktuálně nejvýhodnějším nebankovním úvěrem vůbec. Sice už nenabízí možnost půjčky zdarma, její poplatky jsou ale suverénně nejnižší ze všech nebankovních půjček v Česku. Z dalších nebankovních společností si lidé hodně půjčují také od Via SMS nebo CreditOn, k nejznámějším společnostem patří již dlouhodobě Provident Financial nebo Ferratum. Pokud máte možnost získat peníze od banky, velmi výhodné úvěrové podmínky nabízí např. Air Bank.

Speciální srovnávací portály vám pomohou vybrat nejlepší půjčku

Vybrat si tu nejvýhodnější půjčku ale není jen tak – nabídek je nepřeberné množství a podmínky se navíc často mění. Užitečným a spolehlivým pomocníkem, který vám pomůže vybrat si vhodný úvěr rychle a bezpečně, jsou internetové portály, nabízející srovnání půjček. Většinou se zaměřují spíše na nebankovní půjčky, objevují se na nich ale i vybrané bankovní úvěry. Srovnávače půjček jsou dobré i v tom, že kromě přehledného srovnání, podrobných recenzí, návodů a dalších důležitých informací zahrnují výhradně prověřené půjčky, kde nehrozí žádné riziko podvodu.

Online půjčky jsou většinou bezpečné, přesto ale buďte opatrní

Zatímco při sjednávání půjčky po telefonu, mailem nebo osobně s cizím člověkem je riziko podvodu vyšší, u online půjček se většinou jedná o solidní společnosti. Samotný fakt, že má firma webové stránky, ale ještě není 100% zárukou, že je nabídka bezpečná – všímejte si kvality webu, zda je na něm dostatek informací, podrobné kontaktní údaje, smlouvy apod. Určitě si také vždy předem danou společnost zadejte do Googlu a mrkněte, co o ní říkají její bývalí klienti. Nejjednodušší cestou je ale použití výše zmíněných srovnávačů – s nimi nemůžete šlápnout vedle a přinesou vám úsporu času, peněz i zbytečných nervů. Naopak např. půjčky na směnku nebo jiné úvěry od soukromých osob jsou největším rizikem, které rozhodně nemůžeme doporučit.

Online půjčky obecně jsou už delší dobu nejčastějším způsobem, jak si sjednat úvěr – žadatel nemusí nikam chodit,všechno si vyřídí pěkně z domu a často ani není potřeba nic posílat nebo dokládat různé dokumenty a potvrzení. Pokud si vyberete správně, budete zaručeně spokojení – některé nebankovní půjčky online se totiž opravdu vyplatí každému.


Prověřené půjčkyNejoblíbenější online půjčky, které jsou nyní v kurzu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *