Půjčky ihned na účet

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčky ihned na účet

Pokud potřebujete získat rychle finanční prostředky, mohla by být pro vás řešením půjčka ihned na účet, která má mnoho výhod, jak se dozvíte dále v textu. Upozorníme také na její nevýhody a hlavně jsme si pro vás připravili přehled společností, kde o tento typ půjčky můžete online požádat.

Hlavní výhody půjčky ihned na účet

  • Široká nabídka – na tento druh půjček se specializuje mnoho poskytovatelů půjček, ať již bankovních nebo nebankovních společností, proto mají zájemci poměrně široký výběr z různých produktů, čehož lze velmi často využít k získání opravdu výhodných podmínek, včetně první půjčky zdarma.
  • Pro každého – na půjčku ihned dosáhne většina zájemců, jelikož díky velké konkurenci jsou podmínky pro úspěšné schválení žádosti nastaveny velmi vstřícně a tak mají často šanci i problémoví klienti.
  • Rychlost – žadatel se obvykle během několika minut dozví, zda mu je půjčka schválena a během několika desítek minut můžou být finanční prostředky odeslány na bankovní účet.
  • Bez zástavy a ručitele – téměř všechny půjčky ihned nevyžadují ručitele ani zástavu, což je dělá velmi přístupné.
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní nevýhody půjček ihned na účet

  • Podcenění vlastních možností – výhoda relativně snadné výhodnosti se může rychle proměnit v nevýhodu, pokud příjemce půjčky podcenil svoji schopnost vypůjčené finanční prostředky splácet, což ho může dostat do závažných finančních problémů.
  • Rychlost převodu závisí na bance – ačkoliv jsou tyto půjčky velmi rychlé, přesto mají určitá omezení, jelikož bankovní převody jsou funkční pouze v pracovních dnech. Dále je nutné počítat s tím, že pokud nemá zájemce o půjčku bankovní účet ve stejné bance, jako poskytovatel, bude převod peněz trvat 1 pracovní den.
  • půjčka pro všechny

Časté dotazy

Mám jistotu, že dostanu peníze na účet ještě ten samý den?

Pokud chcete mít jistotu a splníte podmínky, musíte si vybrat takového poskytovatele půjčky, který má bankovní účet ve stejné bance jako vy, jelikož převod peněz mezi různými bankami trvá obvykle 1 pracovní den.

Můžu dostat peníze v hotovosti na ruku?

Většina poskytovatelů půjček posílá peníze bankou, proto se i tento článek věnuje půjčkám ihned na účet.

Můžu si nechat poslat peníze na bankovní účet někoho jiného?

Obvykle ne, protože vlastní bankovní účet slouží k ověření identity žadatele.

Co když potřebuji půjčit 1 milión?

V takovém případě se musíte připravit na to, že budete muset ručit nemovitostí nebo stavebním pozemkem, jelikož takto vysokou částku vám bez zástavy nikdo neposkytne.

Kde můžete požádat o půjčku ihned na účet

Zaimo půjčka do 25 000Kč

Nebankovní půjčku Zaimo můžete obdržet od 1 000Kč do 25 000Kč a zvolit si lze mezi 1 – 12 splátkami. Žádost o půjčku je obvykle velmi rychle vyřízena a pokud je posouzena kladně, jsou peníze odeslány během několika minut. K žádosti je potřeba mít vlastní bankovní účet, mobilní telefon a email, dále je důležité počítat s tím, že je nutné převést 1Kč na bankovní účet poskytovatele půjčky, což je krok nutný k ověření toho, že je bankovní účet opravdu vedený na jméno žadatele, který musí být českým občanem. Nezanedbatelnou výhodou je fakt, že u Zaimo půjčky není potřeba dokládat výši příjmůrychlá pujcka

Chci získat půjčku

Zaplo půjčka do 15 000Kč

Zaplo půjčka je velmi výhodná pro žadatele, kteří si u této nebankovní společnosti chtějí půjčit poprvé, protože můžou získat až 8 000Kč zdarma, přičemž jedinou podmínkou, aby neplatili žádné poplatky nebo úroky, je dodržení termínu splatnosti. Také pro ostatní žadatele je Zaplo půjčka ihned zajímavá, protože nabízí 1 000Kč – 15 000Kč, přičemž doba splatnosti je mezi 7 – 30 dny. K žádosti je nutné české občanství, plnoletost a vlastní bankovní účet, a pokud bude kladně posouzena, jsou peníze odesílány v podstatě obratem.

Chci získat půjčku

Aasa půjčka do 50 000Kč

U Aasa půjčky je určitá nevýhoda, že žadatel musí mít stálý příjem, věk nejméně 20 let a nesmí mít negativní záznam v registru dlužníků, to vše je ale vykoupeno výší půjčky, které se pohybuje mezi 10 000Kč – 50 000Kč se splátkami v délce 6 – 24 měsíců. Pokud se pro tuto půjčku rozhodnete, budou vám finanční prostředky, v případě schválení žádosti, zaslány během 1 – 3 dnů.

Chci získat půjčku

Půjčka Net Credit do 12 000Kč

V případě, že vám budou stačit 4 500Kč a žádáte u Net Credit poprvé, můžete je získat zcela zdarma, stačí jen dodržet termín splatnosti. Pro ostatní zájemce o půjčku je připraveno rozmezí od 1 000Kč do 12 000Kč, doba splatnosti všech půjček se pohybuje mezi 1 – 30 dny. Žadatel musí být plnoletý, mít českou národnost, vlastní bankovní účet a mobilní telefon, emailovou adresu a stálý příjem, přičemž dále je nutné zaslat 1Kč na bankovní účet Net Credit k ověření vlastnictví čísla účtu, které zájemce o půjčku uvedl do formuláře online žádosti. Výhodou je také možnost si půjčit souběžně s jinou půjčkou, ovšem nemůže být po splatnosti nebo se žadatel nesmí vyskytovat v registru dlužníků.

Chci získat půjčku

Půjčky ihned na účet shrnutí

Jsme přesvědčeni o tom, že nyní již nepochybujete o tom, že vám půjčky ihned na účet můžou v případě finančních problémů „vytrhnout trn z paty“, navíc pokud si dáte záležet s výběrem jejich poskytovatele, nemusíte při vrácení peněz zaplatit ani korunu navíc!


Prověřené půjčkyPůjčky ihned na účet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *