Nebankovní půjčka pro problémové klienty

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je v poslední době velmi žádaným produktem, jelikož mnoho zájemců o půjčku je ve složité finanční situaci, ve které jim hodně poskytovatelů půjček nechce finanční prostředky poskytnout.

Kdo je problémový klient

Mezi žadateli o půjčku existuje určitá skupina klientů, které bankovní ústavy a také část nebankovních poskytovatelů půjček řadí mezi problémové klienty, přičemž do této kategorie se může dostat člověk, který:

  • má zápis v některém registru dlužníků (nejčastěji SOLUS)
  • v době podání žádosti čerpá 1 nebo několik půjček (záleží na kritériích daného poskytovatele) od 1 nebo několika poskytovatelů půjček a žádá o další
  • je v exekuci nebo insolvenci
  • půjčka ihned na účet bez příjmu

Zatímco první podmínku není problém obvykle překonat, zbývající 2 jsou v podstatě nepřekročitelné a proto je nutné více hledat, kdo by mohl půjčku vůbec poskytnout a za jakých podmínek.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

3 hlavní výhody nebankovních půjček pro problémové klienty

  • Dosáhne na ně většina žadatelů – tento druh půjček je určen pro zájemce o půjčku, kteří nesplňují kritéria u standardních bankovních domů a proto má půjčka relativně nenáročné kritéria, které umožňují, že procento neúspěšných žádostí o finanční prostředky je velmi malé.
  • Rychlost – výraznou výhodou je rychlost, s jakou jsou půjčky vyřizovány a poskytovány. Obvykle jsou schváleny a vyřízeny během několika desítek minut a vzápětí odeslány na bankovní účet žadatele o půjčku.
  • Bez ručitele a zajištění nemovitosti – nebankovní společnosti vědí, že většina zájemců o tento druh půjčky nesežene ručitele a nemá čím ručit, proto tyto záruky ani nepožadují, pokud se nejedná o sto tisícové objemy peněz.

3 hlavní nevýhody nebankovních půjček pro problémové klienty

  • Pouze několik tisíc – vzhledem k tomu, že se tento druh půjček řadí mezi rizikové, je horní hranice půjčených peněz většinou omezena maximální částkou mezi 5 000Kč – 15 000Kč, výjimečně více.
  • Krátká doba splatnosti – aby nebankovní společnosti co nejvíce omezily počet dlužníků, jsou tyto půjčky nabízeny s maximální dobou splatnosti nejčastěji mezi 30 – 45 dny.
  • Větší pravděpodobnost dluhové spirály – snadná dosažitelnost půjček zvyšuje riziko, že příjemce půjčky bude svoji finanční situace řešit neustále se opakujícími půjčkami v duchu „vytloukání klín klínem“, což ho dříve nebo později přivede do dluhové spirály a neřešitelné situace. pujčka pro každého

Kde můžete požádat o finanční prostředky

Zaplo půjčka do 15 000Kč

U Zaplo můžete požádat od 1 000Kč do 15 000Kč s dobou splatnosti 7 – 30 dnů, přičemž pokud si půjčujete u této společnosti úplně poprvé, můžete získat půjčku až 8 000Kč na 30 dnů zcela zdarma, jestliže ji včas splatíte! Každý žadatel musí být plnoletý a mít vlastní bankovní účet. Problémové klienty určitě potěší fakt, že negativní platební historie nemusí znamenat odmítnutí úvěru, naopak neuspějí žadatelé, kteří již v době žádosti čerpají jakoukoliv jinou půjčku.

Chci získat půjčku Zaplo

Kredito24 do 15 000Kč

Další možností, kde získat finanční prostředky, je podání žádosti o půjčku u Kredito24, které poskytuje 1 000Kč až 15 000Kč až na 30 dnů, ovšem pokud jste u této nebankovní společnosti noví, pak můžete získat maximálně 4 000Kč. K žádosti o půjčku je potřeba, aby byl žadatel plnoletý, měl platný občanský průkaz, mobilní telefon a vlastní bankovní účet. Společnost Kredito24 sice neuvádí způsob vyhodnocování žádostí, ale současně předem ani neeliminuje problémové klienty. půjčka pro podnikatele bez zástavy

Chci získat půjčku

Ber půjčku do 10 000Kč

Třetí alternativou, kterou můžou problémoví klienti využít, je nebankovní společnost Ber půjčku, jenž nabízí 2 000Kč až 10 000Kč na dobu 20 nebo 30 dnů. Žadatel musí být ve věku od 21 do 66 let, mít občanský průkaz, bankovní účet a mobilní telefon. Půjčka není poskytována žadatelům v insolvenčním nebo exekučním řízení a těm, kteří již někde půjčku čerpají.

Chci získat půjčku

Cool Credit do 10 000Kč

Půjčku ve výši od 1 000Kč do 10 000Kč s dobou splatnosti 5 – 30 dnů může žádat každý, kdo splňuje podmínku věku mezi 18 – 65 lety. Dále je nutné, aby měl zájemce o půjčku vlastní mobilní telefon, bankovní účet, trvalý příjem a nesmí být v insolvenci nebo dlužit za půjčku někde jinde.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty závěr

Jestliže jste si doposud nebyli jisti, zda můžete půjčku získat, nyní již víte, že nemusíte mít žádné obavy. Pokud víte, že budete finanční prostředky schopni splácet, již vám nic nebrání v podání žádosti o nebankovní půjčku pro problémové klienty online.


Prověřené půjčkyNebankovní půjčka pro problémové klienty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *