Fajn půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,50 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Fajn půjčka

Jste na omylu, pokud si myslíte, že neexistuje bezpečná, transparentní a férová nebankovní půjčka. Na finančním trhu se pohybuje značné množství solidních nebankovních společností, do jejichž rukou se můžete bez obav svěřit a určitě se vás nikdo nebude snažit využít a zadlužit.

Pokud z jakéhokoliv důvodu potřebujete peníze v řádech desetitisíců a nemíníte absolvovat mnohdy zdlouhavý a nepříjemný schvalovací proces v bance, mohla by vám vyhovovat Fajn půjčka od ryze českého poskytovatele Fair Credit International.

Co nabízí Fajn půjčka

Finanční produkt společnosti Fair Credit je co do pojetí trochu netradičním úvěrem. Vy obdržíte hotovost na ruku a půjčené peníze splácíte po týdnech obchodnímu zástupci, který se zastaví u vás doma. Což jinými slovy znamená, že nemusíte nikam chodit ani posílat cokoliv přes účet, vše se vyřídí pohodlně a bez námahy.

Pomocí Fajn půjčky ihned si můžete přijít na 4000 až 50 000 Kč se splatností buď 43 nebo 58 týdnů, přičemž stačí jen prokázat nějaký příjem a firma otevírá své dveře dokořán.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Přednosti půjčky

Společnost Fair Credit si je vědoma určité výjimečnosti svého úvěru, a proto ho také vybavila zajímavými parametry, které u podobných a srovnatelných produktů najdete velmi těžko.

  • Vysoká dostupnost. Na bankovní sektor relativně vysokou částku získáte i se záznamem v registru dlužníků nebo v trestním rejstříku. Společnost navíc nepožaduje žádného ručitele.
  • Jednoduchý schvalovací proces. Pouhých pár minut vám zabere zavolání na bezplatnou zákaznickou linku nebo vyplnění a zaslání krátkého formuláře. Ihned po tomto kroku vás obratem zkontaktuje zaměstnanec firmy a vyřídí vše podstatné.
  • V pohodlí domova. Při sjednávání úvěru nemusíte opouštět místnost, ve které máte PC či telefon.
  • Na cokoliv. Půjčka je bezúčelová, nikdo nebude pátrat, jak jste naložili se získanými penězi.
  • Výplata hotovosti. U Fajn půjčky odpadá čekání, až vám poskytovatel zašle peníze na účet. Vše dostanete od zástupce firmy pěkně na ruku.
  • Jasné podmínky. To podstatné, co se týká úvěru, budete znát ještě před podpisem jednoduché smlouvy. Pokud by se na vaší straně vyskytly nějaké nejasnosti, zástupce společnosti ochotně zodpoví všechny dotazy. půjčka bez registru ihned
  • Absolutní pohodlí. Nejenže vám celý úvěr firma připraví, ale nemusíte nikam posílat či nosit týdenní splátky, neboť si pro ně vždy přijede kurýr až k vám domů.
  • Bez sankčních poplatků. Když se dostanete do problémů s platbou, zkontaktujte svého obchodního zástupce za účelem hledání náhradního řešení. A nemusíte mít obavy z případných sankcí, těch se ze strany firmy nedočkáte.

Sjednání úvěru

Cesta k získání Fajn půjčky vede přes vyplnění krátkého úvěrového formuláře na stránkách společnosti. Jakmile jej odešlete, ozve se vám operátor, se kterým se dohodnete o podmínkách úvěru a o návštěvě obchodního zástupce u vás doma. Podobný postup následuje i po zavolání na bezplatnou zákaznickou linku. půjčka do 5000 okamžitě všem

Před podpisem smlouvy musíte prokázat plnoletost, předložit platný OP a doklad o příjmu.

Splácení a pojištění

Jak již bylo řečeno, půjčku splácíte po týdnech a současně máte možnost sledovat průběh plateb pomocí firemního webového přehledu, který je pro každého klienta k dispozici.

K úvěru vám společnost nabízí i možnost připojištění, které vás ochrání před neočekávanými událostmi. Jen o pár korun navýšená týdenní platba zaručuje, že pojišťovna přebírá splácení úvěru v situaci, která vám brání v plnění splátkového kalendáře.

Společnost Fair Credit

Pokud zvolíte Fajn půjčku, získáte za partnera silnou věřitelskou firmu, která preferuje férovost, transparentnost a současně je zodpovědným hráčem na finančním trhu. Duši firmy tvoří výhradně český management a taktéž finanční zajištění pochází z domácích zdrojů.

O solidnosti poskytovatele dostatečně vypovídá i pravidelná finanční či věcná pomoc potřebným – nemocnicím, charitě, nestátnímu zařízení DUHA, krizovým centrům, dětským domovům, základním školám, sdružením vozíčkářů atd.

Společnost Fair Credit nemá coby poctivý podnikatelský subjekt problém se zveřejněním všech podstatných informací na svém webu. Najdete tam kontakty na vedení firmy, plnou adresu, výroční zprávy a údaje o zápisu v Obchodním rejstříku. nebankovní úvěr bez registru

Fajn půjčka – shrnutí

Fajn půjčky přináší velmi solidní nabídku až 50 000 Kč. Pouhý telefonát nebo krátká žádost vás pohodlně dovede až k penězům, protože zaměstnanci firmy za vás zařídí vše podstatné včetně týdenního výběru splátek. Poskytovatel Fajn půjčky, společnost Fair Credit, si zakládá na jasných podmínkách, poctivosti a individuálním přístupu ke každému klientovi s jasnou orientací na uspokojení jeho potřeb, proto tato půjčka patří mezi bezpečné finanční produkty, kterých se rozhodně nemusíte obávat.


Prověřené půjčkyFajn půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *