Kreditní karta Cetelem

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Kreditní karta Cetelem

Různých půjček je po internetu rozeseto jako hub po dešti. Proto když chcete nebo potřebujete peníze, zpravidla není problém se k nim dostat. Ale je pravdou, že za každý úvěr něco zaplatíte, případně u některých společností obdržíte první půjčku zdarma a další už za poplatek. Když se ale poohlédnete po trochu jiném finančním produktu než jsou půjčky, můžete pokaždé získat peníze zdarma a ještě na celých 55 dní. Tuto výhodu, která ovšem není zdaleka jediná, vám nabízí kreditní karta Cetelem. O tom, že se jedná o kvalitní finanční produkt, svědčí i ocenění veřejnosti v anketě prestižního serveru Zlatá koruna. online půjčka

V našem článku se na kreditní kartu Cetelem podíváme pěkně zblízka a povíme si nejen, jak kartu získat, ale také všechny podrobnosti o tom, co od karty můžete očekávat.

Výhody kreditní karty Cetelem

Jak se již u renomované francouzské společnosti Cetelem stalo zvykem, i její kreditní karta je opatřena množstvím zajímavých vlastností, které by neměly uniknout vaší pozornosti. půjčka bez registru ihned na účet

 • Vyřízení zdarma. Za vystavení kreditní karty nezaplatíte ani korunu.
 • Bezúročné období 55 dní. Tak dlouhou dobu máte na vrácení peněz, aniž byste platili jakýkoliv úrok. Jinými slovy, firma Cetelem vám půjčuje peníze na nákupy zdarma.
 • Bankomat bez poplatku. Pokud budete vybírat nad 1000 Kč z jakéhokoliv bankomatu, nezaplatíte za tuto operaci vůbec nic. A první 3 výběry nejsou zpoplatněny u jakékoliv částky.
 • Virtuální karta zdarma. Doplňkovou kartu pro bezpečné online nákupy vám firma vydá bez poplatků.
 • Odměny za používání. Sami se rozhodnete, jak se necháte odměnit za platby kartou, přičemž máte na výběr ze 3 variant. Buď vám společnost poukáže zpět 2% z každého nákupu u nás nebo v zahraničí, což může činit i 400 Kč za měsíc. Nebo plaťte Virtuální kartou a získáte 3% ze všech transakcí. Poslední možnost spočívá v navrácení 4% ze všech nákupů pohonných hmot a ušetříte tak až 800 Kč měsíčně. půjčky bez registru
 • Bezkontaktní nálepky. Pro rychlé a bezproblémové platby v obchodech obdržíte ke kartě 5 bezkontaktních nálepek, které aktivujete a využíváte zdarma. Navíc si u každé můžete nastavit týdenní limit čerpání.
 • Dokonalý nonstop přehled o kartě zdarma. Svůj účet ovládáte v Klientské zóně, pomocí mobilu nebo přes SMS bez omezení 24 hodin a 7 dní v týdnu.
 • Platební převody zdarma. V Klientské zóně máte k dispozici jednoduchý nástroj pro jednorázové i trvalé platby bez poplatků.
 • Bezpečí karty. Kreditní karta Cetelem se stala nejbezpečnější kartou u nás. Je tak zabezpečená, že nepodporuje online transakce pro nepřesně zadané či neodsouhlasené částky.
 • Výhodné předplatné. Máte-li kreditní kartu Cetelem, můžete využít výraznou slevu na předplatné několika atraktivních časopisů.
 • Výběry hotovosti CashBack. U pokladen si při platbě nad 300 Kč můžete odnést hotovost až 1500 Kč bez jakéhokoliv poplatku. půjčka ihned bez registru
 • Levné převody peněz. Chcete-li vyměnit cizí měnu za naši, využíváte výhodného kurzu MasterCard a navíc neplatíte žádnou přirážku.
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Jak produkt získat

Stačí, když vyplníte krátkou online žádost nebo zavoláte na zákaznickou linku. Obratem se vám ozve operátor, který vše zařídí. Kreditní kartu si vyjednáte i na některé z poboček Cetelem.

Máte-li o kreditní kartu Cetelem zájem, musíte splňovat podmínku plnoletosti, vlastnit bankovní účet a mít zdroj příjmů.

Klientská zóna

Po přihlášení do Klientské zóny na webu Cetelem budete mít veškeré údaje o své kartě jako na dlani. Zde najdete aktuální částku k využití, přehled všech peněžních převodů, aktivované odměny, detailní historii čerpání a splátek, elektronický výpis, platby Virtuální kartou a žádost o nový PIN, případně o blokaci. půjčka bez registru online

Když si vyfotíte mobilem QR kód na stránkách firmy, máte k dispozici nepřetržitý přehled o kreditní kartě a je úplně jedno, kde se nacházíte.

Doplňková Virtuální karta

Ke každé klasické kreditní kartě vám bude vydáno speciální 16 místné číslo, které představuje již zmiňovanou Virtuální kartu. Ta slouží k uskutečňování bezpečných nákupů v internetových obchodech označených logem MasterCard. Virtuální kartu využijete i u plateb PayPal a u dalších platebních bran.

Pojištění karty

S pojistkou sjednanou ke kreditní kartě se nemusíte obávat nepředpokládaných a nepříjemných událostí. Společnost Cetelem nabízí celkem 3 stupně pojištění schopnosti splácet a cena produktu začíná na 3,99% z měsíční splátky. pujcka ihned na ucet

Splácení karty

Pokud kreditní kartu využijete nebo s ní platíte, obdržíte na začátku každého měsíce výpis z úvěrového účtu. Pro bezchybně fungující splácení jsou rozhodující 3 položky – datum splatnosti, platební údaje a způsob platby.

Pro využití bezúročného období musíte půjčené peníze vrátit vždy do 25. kalendářního dne v měsíci. Klasickou splátku pak posíláte na kartu buď složenkou nebo bankovním převodem každý měsíc vždy do sedmnáctého. Dávejte bedlivý pozor na přesné vyplnění variabilního a specifického symbolu.

Chcete-li každý měsíc ušetřit 10 Kč z poplatku, nastavte si v Klientské zóně elektronickou formu výpisu.

Kreditní karta Cetelem zajistí peníze rychle a bez úroků

Pojďme si to všechno pěkně shrnout. Až na 55 dní je stanoveno bezúročné období pro jakékoliv obchody jak s klasickou kreditní kartou Cetelem, tak i s Virtuální kartou, která slouží pro bezpečné internetové transakce. Velmi dobře zabezpečený produkt je doplněn o zajímavé odměny, kdy se vám vrací procenta z nákupů zpět na účet. Veškeré operace prováděné s kreditní kartou máte přehledně zobrazeny v Klientské zóně. půjčky online ihned

Pokud vás láká vyzkoušet kreditní kartu firmy Cetelem, musíte být plnoletí, vlastnit účet u libovolné banky a připravte si doklad o zdroji příjmu. Mějte na paměti, že když kartu nepoužijete nebo vrátíte-li peníze do 55 dnů, nezaplatíte ani korunu. Jinými slovy, získáte bezpečně a zdarma potřebné peníze nebo si jen tak příjemně přilepšíte.


Prověřené půjčkyKreditní karta Cetelem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *