Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčka bez doložení příjmu Cetelem

Chtěli byste si koupit ojeté či dokonce nové auto, pořídit si vlastní bydlení nebo prostě potřebujete peníze na cokoliv jiného? U Cetelem si můžete půjčit částku od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč na dobu 6 až 120 měsíců. Produkt půjčka bez doložení příjmů Cetelem vám umožňuje získat dostatečný peněžní obnos a nemuset přitom shánět doklad „Potvrzení o příjmu“. S osobní půjčkou Cetelem tak jednoduše zrealizujete veškeré vaše sny a cíle.

V článku „půjčka bez doložení příjmu Cetelem“ se blíže podíváme na specifika půjčky Cetelem. Zodpovíme otázky, na co se půjčka hodí, jaké jsou její výhody a naopak jaké jsou její nevýhody ve srovnání s půjčkami tohoto typu.

Specifické vlastnosti Cetelem půjčky

V první řadě bychom měli zodpovědět otázku, jaká jsou specifika půjčky bez doložení příjmu Cetelem, jak vysokou částku si můžeme od Cetelem půjčit a do jaké doby ji musíme splatit?

Cetelem nabízí částku od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč. Výše částky, kterou si můžete půjčit, se liší, podle vámi vybraného typu „osobní půjčky“ (půjčka na nemovitost, rekonstrukci, koupi auta, atd.).

Dobu splatnosti půjčky můžete volit od 6 měsíců do 120 měsíců. Fixní úroková sazba půjčky Cetelem se pohybuje od 6,9% p. a. Půjčku si můžete sjednat i online z pohodlí svého domova či pomocí telefonu nebo osobně na pobočce, další podrobnější informace o možnostech sjednání se dozvíte v odstavci „Jak o půjčku zažádat“.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Poplatky spjaté s půjčkou Cetelem

S charakteristickými vlastnostmi půjčky úzce souvisejí i poplatky za vyřízení a vedení půjčky. U Cetelem půjčky jsou poplatky nulové. Půjčka vám bude vyřízena a následně vedena zdarma, nebudou vám tedy účtovány žádné poplatky. V okamžiku, kdy si v kalkulačce na stránkách Cetelem nastavíte veškeré parametry, jako je výše půjčky a splatnost, vypočítá se vám výše měsíčních splátek, které jsou již konečné a po odeslání žádosti již nebudou nijak navyšovány.

  • Poplatek za poskytnutí: zdarma
  • Poplatek za vedení: zdarma
  • Poplatek za předčasné splacení: zdarma

Mimo vyřízení a vedení půjčky je poplatků zproštěna i konsolidace půjček.

Na co se půjčka Cetelem hodí?

Cetelem nabízí nejen možnost osobní půjčky, ale také možnost konsolidace půjček. Co se osobní půjčky týče, její výše se mění podle toho, na co se půjčka hodí.

Volit můžete půjčku na cokoli, jejíž výše se pohybuje od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč, půjčku na nové či ojeté auto, jejichž výše činí 50 000 Kč až 1 000 000 Kč, stejně tak jako u půjčky na rekonstrukci, koupi nábytku či koupi nemovitost. Další možností a účelem půjčky je konsolidace půjček ve výši od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč.

Kdo o Cetelem půjčku může zažádat?

U Cetelem si může půjčit každá fyzická osoba, které dosáhla plné svéprávnosti. Podmínkou je také vlastnictví osobního bankovního účtu u některé z bank v České republice. Přestože u Cetelem nemusíte dokládat svoje příjmy, je potřeba, abyste zdroj příjmů měli zajištěný. Neměli byste být ve zkušební době ani ve výpovědní době.

Jak o půjčku Cetelem zažádat?

O osobní půjčku Cetelem bez doložení příjmu můžete zažádat třemi různými způsoby. První z nich je vyplnění online formuláře, za druhé můžete o půjčku zažádat telefonicky a za třetí můžete samozřejmě navštívit jednu z poboček Cetelem a půjčku sjednat osobně.

Ať zvolíte jakýkoli z těchto způsobů, musíte si připravit doklady a určité informace. Abyste mohli půjčku sjednat, připravte si občanský průkaz, informace o vašem zaměstnavateli a informace o vašich příjmech (plat, mzda či nájemné, apod.) například v podobě dvou výplatních pásek. Dále budete potřebovat smlouvu o úvěru a vyplněný osobní dotazník.

Po schválení půjčky vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet. V následující době určené ke splácení půjčky (6 až 120 měsíců), můžete splácet třemi způsoby, buď bankovním převodem, nebo složenkou, či inkasem.

Výhody Cetelem půjčky

Cetelem půjčka je spjatá s mnohými výhodami, mezi které patří:

  • Nulové poplatky
  • Možnost online či telefonického sjednání
  • Odměny za včasné splácení (vrácení až 10 měsíčních splátek)

Nevýhody oproti jiným půjčkám

Oproti bankovním půjčkám má půjčka bez doložení příjmu Cetelem samozřejmě vyšší úrok, který si však dokážeme nastavit sami. Při vyplňování parametrů půjčky (částka a doba splatnosti) se zobrazuje i výše úroku. Na druhou stranu je vyšší úrok vyvážen možností online sjednání.

Proč zvolit Cetelem půjčku

Cetelem nabízí možnost půjčit dostatečně velkou částku peněz, která se hodí i k financování auta či nemovitosti.


Prověřené půjčkyPůjčka bez doložení příjmu Cetelem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *