Tommy Stachi podvod

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Tommy Stachi podvod

Když někdo vybočí z řady nebo udělá něco odlišného od jiných, je na něj poukazováno a hned se zkoumá, zda dodržuje pravidla. A v tak vysoce konkurenčním prostředí, jakým je trh nebankovních subjektů, to platí dvojnásobně. Proto se často objevují názory, že nebankovní firma Tommy Stachi nehraje férově a její rychlá půjčka je podvod.

Samozřejmě, že se jedná o nesmysl, ale nejprve si uvedeme, co společnost Tommy Stachi nabízí a potom objektivně a s rozumem v hrsti provedeme analýzu negativ, která se na bedra firmy snášejí v některých internetových diskuzích.

rychlá půjčka

Co nabízí Tommy Stachi

U společnosti Tommy Stachi můžete obdržet až 100 000 Kč se splatností od 6 do 18 měsíců, při opakované žádosti vám firma půjčí peníze na 24 měsíců. půjčky ihned

Zažádání o úvěr je jednoduché, stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti nebo zavolat na zákaznickou linku. S operátorem, který vám zavolá zpět, si dohodnete na způsobu zařízení a vyplacení půjčky.

Ke schvalovacímu procesu si připravte dva průkazy totožnosti a doklad o příjmu. Jste-li podnikatel, tak živnostenský list, výpis z účtu a vystavené faktury alespoň částečně vyplacené. Půjčku obdržíte i jako senior, stačí doložit doklad o výplatě důchodu.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Výhody produktu

  • Bez registru. Společnost nikdy nekontroluje vaši platební historii.
  • Žádný ručitel. Na nebankovní půjčku až nezvykle vysokou částku získáte bez jakéhokoliv zajištění. rychlá pujcka bez registru
  • Na cokoliv. Nikdo se nebude ptát, jak jste naložili se získaným obnosem.
  • Výběr vyplacení. Peníze můžete dostat na účet nebo si je vyberete na pobočce v hotovosti.
  • Volitelné splácení. Jednotlivé splátky lze uhradit složenkou, vkladem na účet firmy, hotově na pobočce nebo bankovním převodem.

půjčka bez registru

Co je úvěru Tommy Stachi vytýkáno?

Půjčka až 100 000 Kč bez kontroly registru

Pochybnosti vzbuzuje fakt, že společnost Tommy Stachi je ochotna půjčit na nebankovní trh docela velikou částku peněz, aniž by se zajímala o platební historii klienta. Půjčka 100 000 Kč je dost vysoká a proto mohlo by se zdát, že firma buď hodně riskuje, když ponechává registry netknuty, nebo nejedná férově.

Společnost Tommy Stachi sice nezkoumá registry dlužníků, ale schopnost klientů splácet úvěr prověřuje jiným způsobem. Navíc je zaměstnancům firmy jasné, že k negativnímu záznamu do registru dlužníků můžete přijít velmi jednoduše a vůbec to ještě neznamená, že tím pádem budete špatným a nespolehlivým klientem.

Na druhou stranu se stává, že bez kontroly platební historie se mezi klienty občas propašují i ti značně nespolehliví. A pokud takoví poruší podepsanou smlouvu a nesplácejí půjčku, jak mají, nemohou se divit následkům. Firma vyžaduje své peníze zpět a neplatící dlužníci si ihned postěžují na internetové diskuzi, jak byli podvedeni.

Proto se valná většina autorů negativních reakcí na půjčky Tommy Stachi rekrutuje právě z řad těch, co porušili pravidla smlouvy. A zase naopak, málokterý spokojený klient se jde okamžitě pochlubit na internet. Z toho důvodu jsou v jednotlivých internetových vláknech negativní a pozitivní reakce vesměs vyvážené, i když těch, kterým půjčka pomohla, je ve skutečnosti mnohonásobně více. pujcka pro dluzniky v registru

Půjčka až 100 000 Kč bez ručitele

Když některá firma je ochotna poskytnout vyšší půjčku bez jakéhokoliv zajištění, hned se poukazuje na podvodné jednání s tím, že v důsledku žádné peníze nedostanete.

Pokud se nebankovní společnost rozhodne půjčovat až 100 000 Kč, aniž by vyžadovala ručitele, tak jde o její strategii a je pouze na ní, jakým způsobem si pojistí návratnost půjčených peněz. V případě Tommy Stachi je přeci jasné, že tu nejvyšší částku nedostane každý žadatel.

Ovšem nabídnout až 100 000 Kč bez ručení se jeví jako výborný marketingový tah, který není možné firmě zazlívat nebo snad ji vyčítat neférovost. Věřte tomu, že zaměstnanci společnosti mají hodně veliké zkušenosti a velice dobře vědí, co dělají. Rozhodně tedy nejde o podvod, protože kdo prokáže slušnou bonitu, obdrží bez problémů 100 000 Kč, aniž by k podpisu smlouvy sháněl někoho dalšího. půjčky bez potvrzení příjmu

Neznámá firma Tommy Stachi

Objevují se názory, že společnost Tommy Stachi není moc známá a proto je těžké ji důvěřovat.

Nejprve si uvědomte, že pouhé známé jméno nikomu poctivost nezajistí. V případě Tommy Stachi je skutečnost taková, že firma působí na českém finančním trhu 10 let a její služby využilo více než 30 000 spokojených klientů. To, že společnost nijak nevyčnívá ještě neznamená, že něco zatajuje nebo je nějak nekorektní.

půjčka bez doložení příjmu

Společnost Tommy Stachi se nesnaží na první pohled ohromit reklamou a její internetové stránky nejsou až tak tradiční, ale jinak obsahují všechny potřebné informace. Najdete zde nejen důležité kontakty, ale i strukturu společnosti a hospodářské výsledky. Navíc, firma podniká v souladu s právním řádem České republiky a je řádně zapsána u Městského soudu v Praze.

A jestli i nyní máte pochybnosti o existenci či snad neexistenci společnosti Tommy Stachi, navštivte její centrálu v Praze.  Přivítají vás ochotní a usměvaví zaměstnanci, kteří bez problémů zodpoví jakýkoliv dotaz. půjčka 300 000 bez registru

Půjčka od Tommy Stachi rozhodně podvod není!

Kromě výše uvedených se ještě objevují i jiné „výtky“ na adresu firmy Tommy Stachi. Ty jsou ovšem tak absurdní a vyloženě lživé, že se jimi nebudeme zabývat. Nebo si snad myslíte, že by v dnešní době společnost posílala klientům SMS zprávy za 99 Kč nebo vyžadovala platbu zálohy před podpisem smlouvy? To by udělala pouze jednou a mohla by celé podnikání zabalit.

Z analýzy třech nejčastěji se vyskytujících negativních nařčení firmy je jasné, že Tommy Stachi není žádný podvod, ale naopak, jedná se o společnost nabízející poctivou a bezpečnou půjčku pro všechny, kteří mají alespoň nějaký příjem. Patříte-li mezi takové klienty, není důvod, proč byste nemohli úvěr Tommy Stachi využít i vy!

ŽÁDAT O PŮJČKU OD SPOLEČNOSTI TOMMY STACHI MŮŽETE NA:

TOMMYSTACHI.CZ


Prověřené půjčkyTommy Stachi podvod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *