Zaimo půjčka podvod

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Zaimo půjčka podvod

S příchodem nebankovních společností a rozšířením úvěrového trhu se začalo hodně polemizovat o důvěryhodnosti některých společností. Lidé si často kladou otázku, zda se jedná nebo nejedná o podvod a je pro ně složité se rozhodnout. Na internetových diskuzích se objevují názory různé a často protichůdné.

Jednou z diskutovaných je i Zaimo půjčka a v tomto článku se pokusíme objektivně posoudit, zda je skutečně Zaimo půjčka podvod či nikoliv. Mimo to se samozřejmě v krátkosti zmíníme i o samotné půjčce a jejích parametrech.

Kdo nabízí Zaimo půjčku

Zaimo půjčka je poměrně nová krátkodobá nebankovní půjčka. Jejím hlavním kladem je rychlé vyřízení pomocí internetu. Půjčky mají jen všeobecné podmínky a každý klient je individuálně posouzen a poté je mu půjčka buď schválena, nebo zamítnuta.

Půjčka Zaimo je nabízena společností Kredito24 Česká republika s.r.o., která je zároveň pobočkou německé finanční společnosti Kreditech SSL Holding GmBH. Jedná se velkou nadnárodní společnost, jež má tisíce spokojených klientů v mnoha zemích Evropy. Jejich tým tvoří skupina odborníků z oblasti financí, IT a marketingu. Již fakt, že za Zaimo půjčkou stojí takto velká finanční skupina, dává jasně znát, že se nejspíše nejedná o žádné podvodníky. Velká společnost se silnou pozicí na finančním trhu by jistě neriskovala svou pověst žádným podvodem.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Specifikace Zaimo půjčky:

 • Půjčka od 1000 do 25 000 Kč
 • Není nutné prokazovat účel rychlé půjčky
 • Doba splatnosti až 12 měsíců
 • Vše je vyřízené během několika minut z pohodlí domova
 • Půjčka je bez ručitele
 • Je nutná registrace na internetových stránkách společnosti
 • Nutné zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč
 • Není potřeba dokládat příjem
 • Předčasné splacení je bez poplatku

Proč si někteří myslí, že je Zaimo půjčka podvod?

V první řadě musíme zmínit důvěryhodnost společnosti. Jak jsme již zmínili výše, stojí za Zaimo půjčkou velká mezinárodní společnost, která je už léty prověřená a poskytuje své služby v mnoha zemích. Není tedy důvod se domnívat, že se jedná o podvodnou společnost.

Další faktor, ze kterého stále ještě mohou mít lidé obavy, i když v dnešní době se již snižují, je online sjednání bez návštěvy pobočky. Online se dnes ale řeší čím dál více věcí a nejedná se jen o poskytování půjček, navíc takto půjčky poskytují i některé banky. Jedná se tedy spíše o velkou výhodu než nevýhodu. Vyřešení online půjčky je rychlé, bezproblémové a anonymní.

V mnoha lidech vzbuzuje nedůvěru také snadné vyřízení, kdy dostane půjčku téměř každý žadatel. Nelíbí se jim, že společnost si neprověřuje bonitu klienta a nepožaduje doložení příjmů. Takto na to hledí pouze jedna část klientů, ti druzí, kteří žádali o půjčku jinde, a nebylo jim vyhověno, si tyto podmínky pochvalují, protože tak mohli dostat půjčku a pomoci si z finanční krize. Tedy ani tento faktor nedokazuje, že by Zaimo půjčka byla podvod.

Některým žadatelům se příliš nelíbí nutnost zaplacení registračního poplatku ve výši 1 Kč na účet společnosti. Tento poplatek se musí zaplatit předem. Nejedná se ovšem o žádnou snahu, jak z klienta vymámit peníze, ale pouze o kontrolu. Společnost si tak pouze ověřuje, že uvedený bankovní účet je skutečně váš.

Získat Zaimo půjčku

Podmínky získání půjčky Zaimo:

 • Věk nad 18 let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Emailovou adresu a vlastní mobilní telefon

Jak hodnotíme Zaimo půjčku

Po přečtení našeho článku vám je určitě zřejmé, že Zaimo půjčka skutečně není žádný podvod. Toto tvrzení často jen pramení z nevědomosti, protože spousta klientů si nepřečte obchodní podmínky a jsou poté překvapení, jaké podmínky musí splnit, aby půjčku dostali, jaké sankce jim hrozí v případě nesplacení nebo jak velký poplatek musí spolu s půjčkou zaplatit.

V souvislosti se Zaimo půjčkou se tedy o žádném podvodu hovořit nedá a pokud potřebujete rychlou a transparentní půjčku k vyřešení svých finančních problémů, určitě s tímto produktem neprohloupíte.


Prověřené půjčkyZaimo půjčka podvod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *