Úvěrový podvod Cetelem

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Úvěrový podvod Cetelem

My u nás v Česku máme jednu zajímavou vlastnost. Když se objeví něco úspěšného, zajímavého a je o to zájem, hned se ze všech stran zkoumá, zda se nejedná o nepoctivou a klamavou hru se zákazníkem. A nejinak tomu je u úvěrových společností, které nabízejí něčím výjimečný produkt.

V dobách minulých jste si mohli pro půjčku zajít pouze do banky. Přitom u bankovních úředníků nebylo nic jisté, protože po důkladném prověření vaší bonity a platební historie vám klidně úvěr zamítli a vy jste mnohdy ani nevěděli proč. rychla pujcka bez dolozeni prijmu

Dnes vám půjčku poskytne veliké množství nebankovních institucí. Ti, které lze počítat za lídry nebankovního sektoru, nabízejí produkty takových kvalit, že se stanou trnem v oku mnoha závistivců.

Jinak není možné vysvětlit, proč se tak často rozebírá úvěrový podvod Cetelem. Společnost Cetelem je jedním z nejsolidnějších poskytovatelů úvěrů a na jednání jejich zaměstnanců těžko hledat chybičku. Proto se podíváme, co je společnosti „vytýkáno“ a rozumnou analýzou vše uvedeme na pravou míru.

Půjčka až 1 000 000 Kč bez ručení je podezřelá

Je pravdou, že společnost Cetelem nabízí prostřednictvím Osobní půjčky až nezvykle vysokou částku. Proto se na první pohled může zdát podezřelá skutečnost, že vám někdo půjčí 1 000 000 Kč a nechce žádného ručitele.

Je čistě v kompetenci společnosti Cetelem, že půjčuje 1 000 000 Kč bez zajištění. Věřte tomu, že firma patří mezi velice zkušené poskytovatele, kteří nejenže neporušují naše zákony, ale za svou dobu působení mají dobře zmapován český finanční trh a možnosti svých potencionálních klientů. Jejich bonitu si společnost samozřejmě prověřuje a pokud zaměstnanci mají byť sebemenší pochybnosti, úvěr v nejvyšší možné hranici neschválí.

Z toho vyplývá, že ne každý žadatel obdrží 1 000 000 Kč a půjčka rozhodně není žádným podvodem.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Společnost požaduje mnoho kopií dokumentů, které zneužije

Když chcete firmu Cetelem požádat o úvěr, musíte ji poskytnout potvrzení o příjmu nebo 2 výplatní pásky, výpis z bankovního účtu a oboustranné kopie dvou průkazů totožnosti. Pokud si ale myslíte, že by věřitel takového věhlasu zneužil vaše doklady, jste na velkém omylu.

Společnost Cetelem podniká na českém finančním trhu již 15 let. Za tu dobu se zařadila mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb. Samotná firma klade důraz na dodržování zákonných a etických norem, staví na seriózním jednání ve všech směrech a na plnění norem všech asociací, kterých je členem. půjčky bez ručení

Proto je absolutně vyloučené jakékoliv nezákonné manipulování s vašimi doklady, protože nic takového si společnost Cetelem nemůže dovolit. Případný odliv klientů a ztráta důvěry by byla hodně veliká cena za prohřešek, o kterém by se v době internetu každý ihned dozvěděl.

Cetelem vnucuje kreditní karty

V internetových diskusích se můžete dočíst, že společnost Cetelem ke smlouvám připojuje kreditní karty a činí tak proti vůli klientů.

Toto tvrzení je úplným nesmyslem a ani v nejmenším se nezakládá na pravdě. Firma staví svůj byznys na zodpovědném úvěrování, jehož desatero si můžete přečíst na jejím webu. Tam najdete i odstavec upozorňující na důkladné pročtení smlouvy o půjčce. A když v dokumentech k úvěru shledáte nějaké nejasnosti, měli byste kontaktovat zaměstnance firmy, který vám vše vysvětlí.

Ano, součástí smlouvy Cetelem je i nabídka kreditní karty. Ovšem stačí jen odškrtnout políčko, že o kartu nemáte zájem a firma vám ji nepošle. Proto je jasné, že všichni ti, co obdrželi kreditní kartu proti své vůli, si pouze pořádně nepřečetli smlouvu o úvěru. Společnost Cetelem žádné podvodné jednání s kreditními kartami neprovádí!

Cetelem nekomunikuje o problémech klientů a hned vymáhá

Internetem kolují zprávy, že společnost Cetelem neupozorňuje své klienty na opožděné platby a ihned nařizuje vymáhání nebo exekuci. Tomu se lze jen pousmát, neboť pravda je doslova opačná.

Když se zpozdíte se splátkou, tak firma vás na tuto skutečnost upozorní pomocí SMS či e-mailem, protože zapomenout může každý. půjčka online bez registru

Pokud ovšem máte problémy s platbami, je důležité okamžitě zkontaktovat firmu a nastálou situaci řešit s jejími zaměstnanci. Nějaké vymáhání je až tím nejzazším řešením. Uvědomte si, že primárním zájmem společnosti je dostat své peníze zpět. Proto je upřednostňována domluva, která zajistí návrat půjčené částky.

Když ovšem někdo odmítá platit a navíc nekomunikuje, nemůže se divit sankcím, které firma uplatní. Právě takoví neplatiči patří mezi stěžovatele a poukazovatele na „drsné“ praktiky firmy Cetelem.

Produkty nabízené společností Cetelem

Jedna z nejvýznamnějších úvěrových institucí na českém finančním trhu má ve svém nabídkovém portfoliu velmi zajímavé produkty.

Osobní půjčka

Vlajková loď firmy vám přinese 20 000 až 1 000 000 Kč. Dokladovat musíte svou totožnost a příjem. K úvěru nepotřebujete žádného ručitele.

Kreditní karta

Bezúročné období v trvání 55 dnů, tři výběry z bankomatu zdarma i v zahraničí a bezpečné online nákupy na internetu vám umožní kreditní karta Cetelem. Pokud kartu nebudete využívat, neplatíte žádné poplatky.

Nákup na splátky

Když se vám nedostává peněz na nákupy, tak si v pohodlí domova sjednejte úvěr, nastavte splátky a v obchodě vyberte zboží v hodnotě od 2 500 do 200 000 Kč.

Auto moto úvěr

S tímto produktem se okamžitě stanete vlastníky vozu, neručíte jím a zůstává vám i technický průkaz. Počítejte s úrokem od 6,9% ročně. půjčky pro podnikatele

Podezření na podvod Cetelem jsou nepravdivá

O úspěšné nebankovní společnosti Cetelem kolují po internetových diskusích některá negativa, která mohou vzbuzovat určité pochyby. Rozumným vysvětlením lze dojít k závěru, že žádný úvěrový podvod Cetelem se nekoná, naopak, firma nabízí kvalitní a bezpečné produkty. Proto je můžete bez obav využít i vy.


Prověřené půjčkyÚvěrový podvod Cetelem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *