Nové rychlé půjčky

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nové rychlé půjčky

Peníze jsou potřeba vždy a jestliže je váš finanční rozpočet po celý rok poměrně napnutý, těžko si budete tvořit rezervy pro nenadálé výdaje. Řešení takových situací není tak složité, jak by se možná zdálo. Jaké možnosti máte? Co dělat a kam se obrátit v případě, že chcete zaplatit nenadálý výdaj? Využít můžete nové rychlé půjčky – vše se dozvíte v našem článku.

V České republice se pomalu, ale jistě zabydlují tzv. finské půjčky. Většina společností půjčuje jen malé částky, do pěti nebo deseti tisíc. Noví klienti mají navíc většinou nastavený strop pro výši částky – bývá to čtyři nebo pět tisíc. Za půjčku v řádech tisíců zaplatí dlužník poplatek v řádech stokorun. Splatnost půjčky ovlivňuje klient a může si dobu splatnosti nastavit od jednoho dne, do jednoho měsíce. Společnosti, které poskytují nové rychlé půjčky, je hodně a stále nové přibývají.

Nové rychlé půjčky, co je o nich potřeba vědět?

Nové rychlé půjčky velmi často vyřídíte přes internet nebo po telefonu (sms půjčky a online půjčky). Jejich nejsilnější stránkou je právě rychlost a jednoduchost. Smlouvy jsou krátké a nebývají v nich všelijaké kličky. Společnosti o vás evidentně stojí a chtějí své klienty podporovat a ne odradit.

K vyřízení půjčky budete potřebovat mimo internetu a telefonu také účet u nějaké české banky, který bude vedený na vaše jméno, nebo k němu budete mít dispoziční právo. O půjčku požádáte online tím, že vyplníte jejich formulář na stránkách společnosti. Na email nebo na telefon vám pak přijde zpráva o vyhodnocení vaší půjčky.

Pozitivní je určitě to, že většina společností nepožaduje dokládání příjmů, nenahlíží do registru dlužníků a nepožaduje ručitele ani zástavu. Jediné zdržení může nastat při placení registračního poplatku. Tímto poplatkem si společnost ověřuje, že zadaný účet je skutečně váš a částka poplatků se většinou pohybuje kolem 1 Kč.

Protože nové rychlé půjčky poskytují poměrně mladé společnosti, snaží se nabízet svým zákazníkům kvalitní, transparentní produkty a vyhovět skutečně každému. Díky krátké době splatnosti se navíc nemusíte bát, že budete půjčku splácet dalších několik měsíců. Půjčku budete mít zaplacenou velmi rychle a bez starostí. Ovšem každému se může stát, že v určený termín splatnosti na zaplacení prostě nemá. Ani to nemusí být problém. Stačí jen kontaktovat společnost a požádat o prodloužení termínu.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Jaké společnosti nabízí nové rychlé půjčky?

I když se jedná o poměrně mladý typ půjček, je již na našem trhu dost společností, které je nabízejí. My jsme se rozhodli vám několik nováčků představit.

VATAonline

VATAonline funguje na našem trhu od roku 2011 a poskytuje krátkodobé nebankovní online půjčky. Bez zbytečného papírování tak můžete mít peníze na účtu do 15 minut. Navíc nyní nabízejí pro nové klienty první půjčku zcela zdarma. Můžete si tak půjčit 2 000 Kč na 15 dnů a nezaplatíte nic navíc.

Podmínky pro získání půjčky:

 • Příjem minimálně 7 000 Kč čistého
 • Věk mezi 18 až 70 lety
 • Vlastní bankovní účet
 • Žádné nezaplacené dluhy
 • Trvalé bydliště musíte mít jinde než na úřadě
 • Výše půjčky je maximálně 4 999 Kč
 • Splatnost až 35 dní

Získat půjčku VATAonline

Zaimo

Zaimo je 100% pobočkou Kreditechu, jejichž hlavní vizí je nabízet úvěry snáze a transparentněji. Jejich ambicí je postavit banku 21. století. Mají několik zásad pro poskytování úvěrů a to je: rychlost, jednoduchost, automatika, transparentnost a udržitelnost.

Podmínky pro získání půjčky:

 • Výše půjčky až 25 000 Kč
 • Doba splatnosti až 12 měsíců
 • Nutnost zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč
 • Nesmí být záznam v registru dlužníků
 • Věk minimálně 18 let
 • Trvalé bydliště na území ČR

Získat půjčku Zaimo

Zaplo

Zaplo je další novou rychlou půjčkou na našem trhu. Její velkou výhodou oproti ostatním půjčkám, že první půjčka u Zaplo je zdarma.

 • Věk minimálně 18 let a bydliště v ČR
 • V době žádosti nesmíte splácet jinou půjčku
 • Půjčka 1000 – 12500 Kč
 • První půjčka 5000 Kč zdarma

Získat půjčku Zaplo

Nové rychlé půjčky vám mohou poskytnout finance, které nutně potřebujete. Díky tomu, že je půjčka neúčelová, můžete peníze použít skutečně na cokoliv – ať už na koupi rozbitého spotřebiče, opravu auta, nebo třeba na dárky.


Prověřené půjčkyNové rychlé půjčky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *