Nebankovní půjčky ihned

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nebankovní půjčky ihned

Nebankovní půjčky ihned jsou velmi zajímavou možností, jak si půjčit bez větších problémů a hlavně rychle, proto vám popíšeme jejich hlavní výhody a nevýhody a dozvíte se, kde si můžete půjčit nejenom menší objem peněz, ale i větší částky.

Rozdíl mezi nebankovní a bankovní půjčkou

Jak je ze samotného názvu patrné, hlavní rozdíl mezi nebankovní a bankovní půjčkou je v tom, kdo ji poskytuje, protože ještě před rokem 1989 byla v České republice drtivá většina půjček poskytována bankami (např. Česká spořitelna, Komerční banka, ČSOB), ovšem se změnou režimu se otevřel podnikatelský trh a na půjčky se začaly zaměřovat i další komerční subjekty, jejichž nabídka na poskytnutí finančních prostředků se zařadila do skupiny nazývané nebankovní půjčky.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody nebankovních půjček ihned

 1. Rychlost – většina poskytovatelů nabízí opravdu velmi rychlý proces poskytnutí rychlé půjčky, který začíná již samotným odesláním formuláře online žádosti o peněžní prostředky, jelikož ta je vyhodnocena v pracovních dnech obvykle v horizontu minut, maximálně desítek minut a zájemce o půjčku se díky tomu téměř obratem dozví, jestli uspěl. Tím samozřejmě rychlé vyřízení nekončí, neboť během dalších několika desítek minut jsou většinou vyřízeny všechny potřebné formality a pokud klient dobře spolupracuje, může mu být půjčka poskytnuta přibližně do 1 hodiny, přičemž většina nebankovních společností posílá peníze bankovním převodem. Připsání financí na účet klienta závisí na jeho bance, proto může nastat buď okamžitě po odeslání peněz poskytovatelem půjčky nebo nejdéle do 1 pracovního dne.
 2. Vstřícnost – převážná část nebankovních půjček má velmi vstřícné podmínky, za kterých je může zájemce získat, což je způsobeno hlavně tím, že na trhu s půjčkami panuje velká konkurence. Díky tomu existuje široké spektrum půjček, které jsou nabízeny i klientům se zápisem v registru dlužníků, s nemožností doložení pravidelného příjmu nebo s vícero půjčkami a tak lze v podstatě říci, že na nějaký druh online půjčky dosáhne téměř každý zájemce.
 3. Bezúčelovost – s předchozím bodem souvisí i to, že půjčky jsou poskytovány bez účelu, tedy zájemce nemusí uvádět účel použití finančních prostředků. Tím ovšem nabídka nebankovních půjček nekončí, jelikož někteří poskytovatelé nabízejí i půjčky za konkrétním účelem, jako je nákup auta, na rekonstrukci nebo dokonce novomanželská půjčka, přičemž velmi často jsou účelové půjčky poskytovány za o něco výhodnějších podmínek, než bezúčelové.
 4. Zdarma – specifickou skupinou jsou nabídky na první půjčku zdarma, kterou může získat každý klient, jenž u dané společnosti požádá o první půjčku, přičemž platí, že pokud půjčku obdrží a splatí ji v termínu splatnosti, nemusí platit žádné úroky a poplatky, tedy vrátí přesně tolik, kolik dostal. Půjčku zdarma nabízí v současné době několik nebankovních společností a jedná se o nabídky mezi 4 000Kč – 8 000 Kč, jmenovat můžeme např. Zaplo půjčku.
 5. Bez ručitele a zástavy nemovitostí – tato výhoda platí pouze u některých půjček, protože pokud byste si chtěli půjčit milióny, pak by i nebankovní společnost vyžadovala nějakou formu ručení, ale u nižších částek nejsou ručitel ani zástava nemovitosti potřeba.

Hlavní nevýhody nebankovních půjček zdarma

 1. Přísnější vymáhání dluhů – ačkoliv mají nebankovní půjčky vstřícnější pravidla poskytování, současně u nich platí, že jsou případné nezaplacené dluhy po splatnosti vymáhány intenzivněji, než u běžných bank. Samotná intenzita spočívá nejenom v rychlejším procesu vedoucímu případně až k exekuci, ale také nárůstu nákladů za dluh, zejména se jedná o různé poplatky spojené s vymáháním, sankce a nakonec i náklady exekutora, pokud vše dlužník nechá zajít tak daleko. Ovšem klient, jenž splácí včas nebo pokud aktivně spolupracuje v situaci, když se dostane do finančních problémů, se obvykle nemusí obávat nějakých dramatických situací a problémů. nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu
 2. Úroky z půjčky – pokud pomineme akci na první půjčku zdarma a některé jiné výhodné nabídky, většina nebankovních půjček má o něco vyšší úrokovou sazbu, než nabízejí bankovní ústavy, což je ale vykoupeno výhodami, které jsme popsali výše.
 3. Další náklady – zvýšenou pozornost při výběru půjčky by měli mít zejména zájemci, u kterých hrozí zvýšené riziko potřeby prodlužování termínu splátky, jelikož za každý takový krok si většina poskytovatelů finančních prostředků účtuje poplatky, které se obvykle řídí celkovou výší půjčky, tedy čím je větší objem půjčených finančních prostředků, tím větší je poplatek za prodloužení nebo změnu splátky.

Kde můžete požádat o nebankovní půjčku ihned

Zaplo půjčka

Zaplo patří mezi rychlé nebankovní půjčky ihned, které nabízejí snadno dostupné peníze většině zájemců, přičemž v tomto případě se jedná o částky 1 000 Kč – 15 000 Kč s dobou splatnosti 7 – 30 dnů. Zaplo půjčku by neměl přehlédnout žádný zájemce, který o ni uvažuje poprvé, protože Zaplo nabízí při prvním půjčení peněz 1 000 Kč – 8 000 Kč zcela zdarma za předpokladu, že bude dodržený termín domluvené splatnosti, která má stejné rozmezí, jako standardní půjčka s úrokem.

Jaké jsou další podmínky Zaplo půjčky

 • české občanství
 • plnoletost – věk 18 let
 • vlastní bankovní účet v bance na území ČR (tedy nikoliv např. ve Švýcarsku)
 • bezdlužnost (nesmí být čerpána jiná půjčka)
 • bezúčelová půjčka
 • negativní platební historie nutně neznamená zamítnutí žádosti

V případě, že se klient dostane do problémů se splátkou, je povinen neprodleně kontaktovat Zaplo a domluvit se na jejím prodloužení, přičemž to je možné opakovaně po dobu maximálně 1 roku od původního data splatnosti.

Sjednat půjčku

Půjčka od Cofidis

Pokud by vám nestačilo 15 000 Kč, které nabízí Zaplo, můžete požádat o půjčku u nebankovní společnosti Cofidis, která nabízí hned několik půjček:

 • novomanželská půjčka 200 000 Kč
 • půjčka na rekonstrukci od 40 000 Kč do 500 000 Kč
 • půjčka na auto od 40 000 Kč do 500 000 Kč
 • půjčka na vybavení domácnosti od 40 000 Kč do 500 000 Kč
 • půjčka pro partnery od 40 000 Kč do 500 000 Kč
 • půjčka prostřednictvím karty Cofidis na cokoliv (bezúčelová) od 20 000 Kč do 90 000 Kč

Jaké jsou další podmínky půjčky Cofidis

 • české nebo slovenské občanství
 • trvalý pobyt v ČR
 • trvalý příjem a jeho doložení
 • bez negativní platební historie (bez zápisu v registru dlužníků)
 • vlastní bankovní účet a telefonní spojení
 • obvyklá doba splatnosti 12 – 90 měsíců, u některých půjček může být odlišná
 • možnost pojistit se proti neschopnosti splácet

Také u Cofidis je možné se domluvit na změně splátek, jen je potřeba, aby klient svoji situaci aktivně řešil.

Nebankovní půjčky ihned závěr

Jsme přesvědčeni o tom, že jsme vám dostatečně představili vše důležité o tom, co nebankovní půjčky ihned nabízejí a pokud vás některá z nich oslovila, nemusíte se bát problémů a můžete o půjčku požádat online prostřednictvím internetového formuláře.


Prověřené půjčkyNebankovní půjčky ihned

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *