Půjčka 7

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 4,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčka 7

V dnešním článku vám představíme Půjčku 7, která se řadí mezi nejrychlejší půjčky na českém trhu. V následujícím textu se dozvíte kdo ji poskytuje, jaké jsou kontakty na tuto společnost, představíme vám hlavní výhody a nevýhody produktu. Součástí našeho textu jsou i odpovědi na časté otázky zájemců o půjčku a také to, kdo a za jakých podmínek o ni může požádat.

Kdo poskytuje Půjčku 7

Za nebankovní půjčkou stojí společnost Kontex Trade International s.r.o. se sídlem v Praze, jenž poskytuje Půjčku 7 prostřednictvím internetu nebo SMS po celé České republice. půjčka online ihned

Kontaktní adresa:

Kontex Trade International s.r.o.

Na Okruhu 488/27

142 00 Praha 4

Telefon, email a pracovní hodiny pro klienty:

Tel. 774 725 078, 222 764 979

Email: info@pujcka7.cz

Po – Pá 8,00 – 18,00 hod. (mimo svátky)

Telefon, email a pracovní hodiny pro dlužníky:

Tel. 774 725 078, 222 764 416

Email: pohledavky@pujcka7.cz

Po – Pá 8,00 – 17,00 hod. (mimo svátky)

Pro klienty i dlužníky je na webových stránkách www.pujcka7.cz připraven v pracovních dnech od 8,00 do 18,00 hod. živý chat s proškoleným pracovníkem společnosti, jehož prostřednictvím vám odpoví na vaše dotazy a nejasnosti, ale samozřejmě můžete využít i výše uvedené telefonní kontakty nebo email.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody Půjčky 7

 • není nutné posílat ověřovací poplatek
 • půjčku můžete získat během 15 minut
 • pujcka bez registru
 • věrnostní program – při opakování půjček a současném dodržování splatnosti sleva až 20%
 • stačí pouze dispoziční právo k bankovnímu účtu
 • bez skrytých poplatků
 • až do věku 75 let

Hlavní nevýhody půjčky 7

 • pouze se stálým příjmem
 • jen od věku 21 let
 • omezení výše částky při první půjčce

Časté dotazy

Jsem již v důchodu a nepracuji, můžu požádat o půjčku?

Ano, jestliže máte dostatečné příjmy z důchodu a není vám více jak 75 let, můžete o Půjčku 7 požádat.

Nemám bankovní účet, je to problém?

Půjčka 7 na rozdíl od většiny poskytovatelů neeliminuje zájemce, kteří nemají vlastní bankovní účet, ale je nutné mít alespoň dispoziční právo k bankovnímu účtu. Přesto upozorňujeme, že bankovní účet vedený na vaše jméno může zvýšit vaši bonitu při posuzování výše půjčky, proto byste se měli zamyslet nad jeho založením. Navíc možná nevíte, že v současné době již existují banky, které vám bankovní účet založí úplně zdarma a to samé platí i o vedení účtu, jinými slovy tedy za váš účet nezaplatíte ani korunu, konkrétně se jedná o nabídky od Airbank a FIO banky. půjčka ihned na účet

Je vyžadován registrační poplatek?

Ne, o Půjčku 7 můžete požádat aniž byste museli posílat jakýkoliv ověřovací poplatek, což je nepochybně jedna z výhod, kterou tato společnost nabízí.

Co mám dělat, když nemám peníze na splátku půjčky?

Ještě před uplynutím termínu splatnosti požádejte o prodloužení půjčky a uhraďte poplatek za tento úkon, přičemž doba prodloužení může být 7, 14, 21 nebo 28 dnů a žádost se provádí po přihlášení do klientského účtu. Pokud se do této situace dostanete, s řešením neváhejte, jinak by se vám kvůli sankcím mohla půjčka hodně prodražit, navíc byste si zhoršili bonitu pro žádosti o půjčku v budoucnosti.

Jsem novým zájemcem o Půjčku 7 a potřebuji půjčit 10 000 Kč – je to možné?

Bohužel nikoliv, protože noví klienti můžou požádat maximálně o 4 000 Kč a proto pokud potřebujete větší finanční obnos, podívejte se jinde.

Proč nemůžu získat půjčku na delší období, než je 28 dnů

Podmínky takto rychlé půjčky jsou nastavené tímto způsobem a nikterak se neliší od splatnosti u většiny jiných nebankovních společností. Samozřejmě, pokud půjčku nestihnete splatit, můžete požádat o její prodloužení za poplatek, ale riskujete ztrátu věrnostního programu, kde u přesažení 10 dnů po splatnosti ztrácíte nárok na případnou dosaženou slevu u další půjčky.

O jakou půjčku je možné u Půjčka 7 požádat

Při první žádosti o půjčku můžou zájemci požádat o 1 000 Kč – 4 000 Kč s dobou splatnosti 7, 14, 21 nebo 28 dnů, stávající klienti Půjčky 7 dosáhnou na 1 000 Kč – 15 000 Kč se stejnou možností frekvence splátek.

Jaké jsou podmínky Půjčky 7

 • věk od 21 let do 75 let
 • české občanství
 • pravidelný příjem
 • vlastní bankovní účet nebo dispoziční právo k bankovnímu účtu
 • bez dluhů
 • bez exekuce

Zdůraznit bychom měli i to, že se jedná o bezúčelovou půjčku, tedy při podání žádosti o půjčku není potřeba uvádět důvod, na co finanční prostředky potřebujete a poskytovatele půjčky to ani nezajímá, jelikož vychází z toho, že každý člověk má nárok na to si půjčit peníze bez nějakého velkého prověřování a analyzování jeho důvodů.

pujcka bez nahlizeni do registru dluzniku

Půjčka 7 shrnutí

Jak jste se mohli přesvědčit, Půjčka 7 si rozhodně zaslouží pozornost každého člověka, který se ocitl ve složité ekonomické situaci a uvažuje o půjčce. Jestliže vás tento produkt zaujal, můžete o něj požádat online prostřednictvím internetového formuláře.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyPůjčka 7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *