Net Credit půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Net Credit půjčka

Pokud vybíráte mezi rychlými půjčkami, neměla by vaší pozornosti uniknout Net Credit půjčka, která patří mezi zavedené nabídky a proto jsme si pro vás připravili článek, jenž shrnuje její hlavní výhody a nevýhody, dozvíte se o jaké finanční prostředky lze požádat a za jakých podmínek. Čtěte dále!

Net Credit se představuje

Nebankovní společnost Net Credit s.r.o. nabízí stejnojmennou půjčku po celé České republice, ovšem svoje sídlo má v Praze, což poskytování půjček nijak nekomplikuje, neboť vše probíhá rychle a hlavně elektronicky. Navzdory tomu, že je Net Credit na českém trhu s půjčkami teprve od roku 2012, získala si od té doby již velký počet spokojených klientů. půjčka před výplatou

Kontakty:

Net Credit s.r.o.

Vyšehradská 1349/2

128 00 Praha 2

Tel.: 234 093 872

E-mail: info@netcredit.cz

Pracovní doba: Pondělí až pátek 9,00 – 17,00 hod.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody Net Credit půjčky

 • Rychlost poskytnutí – celý proces poskytnutí online půjčky od přijetí žádosti až po odeslání finančních prostředků může proběhnout do 1 hodiny za předpokladu, že je žádost o půjčku odeslána v pracovních dnech od 9,00 do 17,00 hodin, kdy se pracovníci Net Credit klientům věnují. Navíc informaci o tom, zda vám může být půjčka poskytnuta, se dozvíte během několika minut.
 • Více půjček – ačkoliv u Net Credit není možné čerpat více půjček najednou, tak u této nebankovní společnosti můžete získat finanční prostředky v případě, že již máte půjčku někde jinde, což není zcela běžné. Podmínkou ovšem je, aby žadatel nebyl v prodlení se splátkami u již čerpané půjčky nebo neměl zápis v registru dlužníků.
 • Bez ručitele – u půjčky Net Credit nepotřebujete ručitele a není vyžadována zástava nemovitosti, proto se žádostí uspěje opravdu mnoho zájemců.

Hlavní nevýhody půjčky Net Credit

 • Žadatel nesmí být v registru dlužníků – na rozdíl od některých konkurenčních poskytovatelů půjček Net Credit neumožňuje čerpat finanční prostředky problémovým klientům se zápisem v registru dlužníků (nejčastěji se jedná o SOLUS).
 • Ověřovací poplatek 1Kč – přestože 1 Kč nejsou žádné velké peníze, některým klientům vadí povinnost tuto částku uhradit, přestože se ve své podstatě jedná o snahu eliminovat podvodníky, jelikož tato platba slouží k ověření toho, že je bankovní účet vedený na jméno žadatele.
 • Stálý příjem – v podmínkách Net Credit je požadavek, že žadatel o půjčku musí mít stálý příjem, což je pro část zájemců problém.

Jaká půjčka je poskytována

Pokud u Net Credit žádáte poprvé, můžete obdržet půjčku 1 000 Kč – 4 500 Kč zdarma za předpokladu, že dokážete dodržet domluvený termín splatnosti, který je možný od 1 do 30 dnů. Pro všechny další zájemce je za standardních podmínek nabízena částka 1 000 Kč – 12 000 Kč se stejnou dobou splatnosti.

Net Credit půjčka

 • věk nejméně 18 let
 • český občan s trvalým pobytem na území České republiky
 • aktivní mobilní telefon
 • bankovní účet u banky
 • rychlé online půjčky
 • s pobočkou v ČR, který musí být vedený na jeho jméno
 • stálý příjem
 • nesmí být v exekuci
 • nesmí mít podanou žádost o oddlužení
 • musí mít splaceny všechny předchozí půjčky u Net Credit
 • nesmí mít zápis v registru dlužníků

Jak je to v případě, že nezvládnete půjčku splatit včas

Tato situace se může stát, proto Net Credit nabízí možnost prodloužit termín splatnosti o 7, 14 nebo 30 dnů, přičemž je potřeba počítat s tím, že je nutné uhradit poplatek za prodloužení půjčky a kontaktovat zaměstnance společnosti Net Credit. Pokud to klient neudělá a bude dělat tzv. „mrtvého brouka“, bude mu účtováno nemalé penále z prodlení a hrozí i další poplatky za upomínky nebo náklady za vymáhání třetí stranou. pujcka dluznikum

Net Credit půjčka shrnutí

Jak jste si mohli sami přečíst, Net Credit půjčka patří k velmi vstřícným produktům se zajímavými podmínkami, přičemž je jenom na vás, zda se rozhodnete podat online žádost nebo se podíváte ještě někde jinde pro porovnání s dalšími nabídkami.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyNet Credit půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *