Nebankovní půjčka bez registru

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nebankovní půjčka bez registru

Jestliže jste v minulosti měli problémy se splácením půjček nebo jiných závazků, je možné, že jste zapsáni v registru dlužníků, což vám v současné době může zkomplikovat získání finančních prostředků ve formě půjčky. Právě pro tyto situace existuje nebankovní půjčka bez registru a my vám ukážeme její výhody, nevýhody, také se dozvíte, kde o ni požádat a připravili jsme několik odpovědí na nejčastější otázky, které mají klienti v souvislosti s touto půjčkou.

Výhody nebankovní půjčky bez registru

  • žádost o půjčku je vyřízena rychle
  • finanční prostředky jsou na bankovním účtu žadatele do 1 pracovního dne
  • u menších obnosů v řádech desítek tisíc korun není potřeba ručitel ani zástava nemovitosti
  • půjčku můžete získat i navzdory zápisu v registru dlužníků (např. SOLUS)
  • speciální akce na půjčku zdarma pro první půjčení (Zaplo půjčka)
  • půjčka ihned na účet bez příjmu
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Nevýhody nebankovní půjčky bez registru

  • zvýšené riziko dluhové spirály
  • omezení motivace dostat se z dluhů
  • někdy vyšší úrokové sazby nebo poplatky než u banky

Nejčastější otázky

Opravdu můžu získat půjčku, i když mám zápis v registru dlužníků?

Ano, některé nebankovní společnosti vysloveně deklarují, že i problémoví klienti můžou se žádostí o půjčku uspět.

Jak rychle dostanu peníze?

Většina žádostí o půjčku je vyřízena během několika desítek minut a v případě kladného posouzení jsou finanční prostředky odesílány na vás bankovní účet do 1 hodiny.

online půjčky bez registru

Potřebuji ručitele nebo zástavu?

Jestliže si nepotřebujete půjčit velké peněžní částky, není vyžadován ručitel a ani zástava ve formě nemovitosti. Jedinou výjimkou jsou půjčky v řádech sto tisíců a výše, kde se bez tohoto druhu ručení neobejdete.

Musím dokládat příjmy?

Záleží na konkrétním poskytovateli půjčky, proto je vždy nutné si nejprve přečíst podmínky u jednotlivých poskytovatelů půjček.

Stačí, když je mi 18 let?

Plnoletost je podmínkou u každé půjčky a dosažení věku 18 let stačí u většiny nebankovních společností. V některých případech ale nebankovní společnosti vyžadují vyšší věk, obvykle se jedná o 21 let. Proto se nejprve podívejte, zda vámi vybraná společnost poskytuje finanční prostředky žadatelům ve vašem věku.

Kde získat nebankovní půjčku bez registru

Výhodná Zaplo půjčka nabízí 8 000 Kč zdarma

Dynamická nebankovní společnost Zaplo nabízí stejnojmennou půjčku, která je velmi lákavá, protože úplně noví zákazníci Zaplo ji můžou obdržet bezúročně a bez poplatků do výše 8 000 Kč, jedinou podmínkou je dodržení termínu splatnosti, jenž je nastavena mezi 7 a 30 dny. Pokud potřebujete větší finanční obnos nebo jste si již u Zaplo půjčovali, je možné požádat až o 15 000 Kč za standardních podmínek. Žádost o půjčku může být schválena jen těm žadatelům, kteří jsou plnoletí, mají české občanství, vlastní bankovní účet a jinde nedluží, naopak zápis v registru nemusí nutně znamenat odmítnutí půjčky.

Chci získat půjčku

Od BB půjčky až 45 000 Kč

BB půjčka nabízí o něco větší finanční prostředky, které jsou ovšem podmíněné nutností stálého příjmu, jenž si nebankovní společnost ověřuje. Běžné půjčky jsou poskytovány od 1 000 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti 7 dnů až 3 měsíce, ale v případě zájmu může být horní hranice navýšena až na 45 000 Kč, přičemž zde je doba splatnosti 1 – 12 měsíců. O nebankovní BB půjčku může požádat český občan s minimálním věkem 21 let, přičemž nesmí mít jiné půjčky, musí mít vlastní bankovní účet a je nutné zaslat ověřovací poplatek v symbolické výši 1 Kč.

Chci získat půjčku

S Kredito24 až 15 000 Kč

Půjčka Kredito24 nabízí 2 limity půjček, první je pro zcela nové zákazníky, kteří můžou získat půjčku 1 000 Kč – 4 000 Kč, druhý limit je pro stávající klienty a postupně dosahuje až 15 000 Kč. V obou variantách je maximální doba splatnosti 30 dnů a o půjčku může požádat každý, kdo dosáhl plnoletosti, má občanský průkaz, bankovní účet a mobilní telefon. Také u Kredito24 můžou uspět klienti s problematickou platební historií.

Chci získat půjčku

Milióny s Acemou pouze proti zástavě nemovitosti

V případě, že vám nebudou deseti tisíce korun ve formě půjčky stačit a jste schopni ručit nemovitostí nebo stavebním pozemkem, můžete se obrátit na nebankovní společnost Acema Credit, jež nabízí úvěry od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč s dobou splatnosti až na 20 let. K žádosti si připravte občanský průkaz, výpis z katastru nemovitostí a nabývací listiny a také musíte počítat s tím, že se doba poskytnutí půjčky prodlouží o vypracování znaleckého posudku nemovitosti, který pro vás Acema zdarma zajistí.

Chci získat půjčku

Nebankovní půjčka bez registru shrnutí

Jak vidíte, nebankovní půjčka bez registru nabízí mnoho možností, takže i když jste zapsáni v registru dlužníků, nejste v šíři nabídky nikterak omezeni a záleží jenom na vás, kde vaši žádost podáte.


Prověřené půjčkyNebankovní půjčka bez registru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *