Ber půjčku

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Ber půjčku

Jestliže potřebujete peníze bez větších komplikací, neměla by vám uniknout nabídka na Ber půjčku, kterou si nyní představíme. Dozvíte se, kdo ji poskytuje, její hlavní výhody a nevýhody, časté otázky klientů, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek. pujcka bez prijmu ihned

Kdo poskytuje Ber půjčku

Finanční prostředky půjčuje nebankovní společnost Berpůjčku s.r.o. se sídlem v Praze prostřednictvím svých webových stránek, na kterých může podat žádost každý zájemce, který splňuje podmínky, jenž uvádíme níže v textu. Ber půjčka je poskytována v souladu se zásadami zodpovědného půjčování. půjčka ihned bez registru

Kontakty

Berpůjčku s.r.o.

Klimentská 1746/52

110 00 Praha 1

Tel. 800 10 11 12 (zdarma)

E-mail: info@berpujcku.cz

Pracovní doba: Po – Pá 9,00 -17,00 hod. (mimo svátky)

Při problémech se splatností je nejvhodnější se obrátit přímo na oddělení věnující se této oblasti: tel. 702 063 087 nebo e-mail uctarna@berpujcku.cz a pravnik@berpujcku.cz. V případě jiných jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na pracovníky společnosti prostřednictvím emailu info@berpujcku.cz nebo výše uvedeného telefonního kontaktu zdarma určeného pro všechny klienty.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody Ber půjčku

 • Bankovní účet – číslo bankovního účtu sice žadatel potřebuje, protože mu na něj budou zaslány finanční prostředky, ale na rozdíl od většiny jiných poskytovatelů půjček není vyžadován vlastní účet, tedy lze uvést jakýkoliv, kam chce zájemce poslat peníze.
 • Velmi rychlé schválení – přibližně do 10 minut se v pracovních dnech zájemce o půjčku dozví, zda se žádostí uspěl nebo nikoliv.
 • Individuální půjčky – stálí klienti Ber půjčky můžou požádat o vyšší objem finančních prostředků, než je standardně nabízena.
 • Není vyžadován ověřovací poplatek – tato půjčka nezatěžuje svoje zákazníky požadavkem na zaslání ověřovacího a registračního poplatku ve výši 1 Kč, jak někdy bývá zvykem.

Nevýhody Ber půjčku

 • Omezení věku – věková hranice u Ber půjčku patří k těm přísnějším a omezuje jak mladé žadatele, tak ty starší (21 – 66 let).
 • Pomalejší odeslání peněz – vzhledem k tomu, že po rychlém schválení půjčky poveze ke klientovi následující den kurýr půjčku k podpisu, je nutné počítat s tím, že zájemce o půjčku obdrží peníze nejdříve následující den po podání žádosti. půjčka pro problémové klienty
 • 2 varianty splatnosti – na rozdíl od jiných poskytovatelů půjček si žadatel může vybrat pouze 2 termíny splatnosti – 20 nebo 30 dnů, což nemusí každému vyhovovat.

Jaká půjčka je poskytována a za jakých podmínek

Ber půjčku nabízí finanční prostředky v rozmezí 2 000 Kč – 10 000 Kč na dobu 20 nebo 30 dnů, přičemž pokud jste si u této nebankovní společnosti již půjčovali, můžete získat i větší objem peněz, ovšem tyto žádosti se posuzují vždy individuálně. Finanční prostředky můžete čerpat na cokoliv, tedy nemusíte uvádět důvod, na co je potřebujete – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Co musí žadatel o půjčku splňovat a předložit

 • věkové rozmezí 21 – 66 let
 • trvalý pobyt v České republice
 • rodné číslo a občanský průkaz
 • telefonický kontakt (mobil nebo pevná linka)
 • nesmí být v exekuci a/nebo insolvenci
 • nesmí být veden jako dlužník

Časté dotazy zájemců o Ber půjčku

Brzy mi bude 21 let, můžu požádat o půjčku?

Ne, půjčka má jasně daná pravidla o věku žadatele, tedy musíte počkat, až vám 21 let opravdu bude nebo se můžete podívat po jiné půjčce, která nemá pravidla ohledně věku.

půjčky pro zadlužené

Nestihnu půjčku splatit včas, co mám dělat?

Co nejdříve kontaktujte Ber půjčku, kde si domluvíte prodloužení doby splatnosti, které je možné o 10 dnů, ale počítejte s poplatkem za tento úkon, jehož výše se odvíjí podle hodnoty vaší půjčky. Pokud byste situaci neřešili, hrozí vám větší sankce a další problémy, včetně zhoršení vaší bonity a tím pádem by vyřízení další půjčky mohlo být o něco více komplikované.

Nemám bankovní účet, jak dostanu peníze?

Finanční prostředky jsou zasílány na bankovní účet, pokud ho nemáte zřízený, můžete uvést číslo účtu někoho jiného, pokud tomu člověku důvěřujete. Další možností je si bankovní účet založit, například Airbank a FIO banka ho založí a vedou zcela zdarma, přičemž tento krok vám vřele doporučujeme, jelikož tím získáte další možnosti ve všech oblastech běžného života a také se nebudete muset strachovat, jestli vám dotyčná osoba, na jejíž bankovní účet jste si nechali vaši půjčku poslat, tyto peníze vydá.

Potřebuji z půjčky rychle zaplatit fakturu, jak to provést, abych platil co nejmenší sankce z prodlení u faktury?

U Ber půjčku to je velmi jednoduché, do čísla bankovního spojení uveďte, kam chcete peníze poslat, akorát se nezapomeňte s poskytovatelem půjčky dohodnout na správném variabilním symbolu sloužícímu k identifikaci platby, protože pokud byste na to zapomněli, nemusela by se úhrada spárovat s vaším dluhem a měli byste s tím další problémy.

online pujcky

Zkušenosti klientů Ber půjčku

Pavlína, 58 let, Uherské Hradiště

Ber půjčku jsem si vybrala, protože nemám svůj bankovní účet a tak mi jejich podmínky vyhovovaly. Peníze dorazily druhý den po odeslání žádosti, vše proběhlo bez problémů. Bohužel jsem nedodržela termín splatnosti a tak se mi půjčka prodražila o poplatky za prodloužení, ale s tím jsem tak nějak počítala a důležité bylo, že jsem se s Ber půjčkou dohodla na prodloužení včas, jinak hrozí velké sankce.

František, 47 let, Plzeň

U této společnosti jsem si půjčil již několikrát a tentokrát jsem potřeboval půjčit 20 000 Kč, což je více, než mají v běžné nabídce, takže jsem se u Ber půjčky zkusil zeptat, protože se vždy držím přísloví „líná pusa je holé neštěstí“. Vyplatilo se to a potěšilo mě, že mi vyšli vstříc, což prý není výjimečné, pokud o navýšení půjčky požádá jejich stálý klient.

Denisa, 19 let, Cheb

O Ber půjčku jsem požádala, ale neuspěla jsem kvůli svému nízkému věku. Nechápu, proč mi peníze neposkytli, když jsme plnoletá, ale v podmínkách opravdu mají, že půjčují až od 21 let věku, což jsem přehlédla. Naštěstí existují i další společnosti, kde věk nelimitují a proto jsem si půjčila u nich. rychlá pujcka

Ber půjčka shrnutí

Určitě s námi budete souhlasit, že Ber půjčku je zajímavá nabídka, o které se vyplatí uvažovat, zejména kvůli jejím některým vstřícnějším podmínkám, jenž jsme uvedli výše. Jestliže jsme vám naším článkem pomohli k vybrání poskytovatele půjčky, jsme rádi a věříme, že vám peníze pomůžou ve vaší situaci.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyBer půjčku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *