Perfect Money

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Perfect Money

Pokud potřebujete rychlou půjčku bez omezujících podmínek, mohla by vás zaujmout Perfect Money online půjčka, které se věnuje následující text, kde se dozvíte její výhody a nevýhody, kontakty na poskytovatele, názory klientů a všechny důležité informace o samotné půjčce.

Kdo stojí za půjčkou Perfect Money

Jedná se o nebankovní půjčku, kterou poskytuje společnost Perfect Money s.r.o. se sídlem v Praze a navzdory anglickému názvu se jedná o ryze českou firmu, jenž poskytuje půjčky po celém území České republiky prostřednictvím svých webových stránek.

Kontakty:

Perfect Money s.r.o.

Neumannova 1453/28

156 00 Praha 5

Tel. 211 221 421

Email: info@perfect-money.cz

Pracovní hodiny: Po – Pá 9,00 – 17,00 hod. mimo svátky

Žádost o půjčku je možné odeslat kdykoliv, pracovníci Perfect Money ji zpracují v nejbližších pracovních hodinách. Pokud vám nebude něco jasné a získáte dojem, že se potřebujete na něco zeptat, je možné zaslat dotaz emailem nebo můžete zavolat na výše uvedené telefonní číslo, na kterém vám ochotní zaměstnanci společnosti poradí a vše vysvětlí.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody půjčky Perfect Money

 • První půjčka zdarma – pokud si u této nebankovní společnosti půjčujete poprvé, obdržíte půjčku úplně zdarma!
 • online pujcka
 • Odměna za solidnost – stálí klienti, kteří si alespoň 1x půjčili a peníze vrátili včas můžou získat další půjčku se splatností prodlouženou o 7 dnů.
 • Bez ručitele a zástavy – k této půjčce není vyžadována žádná forma ručení.
 • Není potřeba ověřovací poplatek – na rozdíl od jiných poskytovatelů půjček se u Perfect Money nesetkáte s žádným požadavkem na ověřovací poplatek.
 • Bez doložení příjmů – žadatel o půjčku nemusí dokládat svoje příjmy, což výrazně zvyšuje pravděpodobnost poskytnutí půjčky.
 • Pro problémové klienty – není potřeba dokládat výpis z registru dlužníků, takže i lidé se zápisem v tomto rejstříku mají šanci na půjčku.
 • Schválení do hodiny – pokud podáte žádost o půjčku, během 60 minut se dozvíte, zda vám byla schválena.
 • Provize za doporučení – když budete s půjčkou spokojeni a doporučíte ji někomu dalšímu, tak pokud si tento člověk půjčí u Perfect Money alespoň 2x, získáte odměnu ve formě provize 350Kč.

Nevýhody půjčky Perfect Money

 • Malá částka – horní hranice 5 000 Kč, na kterou může žadatel o půjčku dosáhnout, patří v porovnání s konkurencí k těm nižším.
 • Kratší doba splatnosti – na dobu splatnosti o délce 28 dnů dosáhnou pouze spolehliví klienti při opakované půjčce, u konkurence existují stejné nebo dokonce o trochu delší doby splatnosti, jenž nejsou vázány na věrnost.
 • První půjčka trvá déle – jednou z podmínek je u nových klientů podepsání smlouvy, kterou je potřeba odeslat na adresu společnosti, proto je potřeba počítat s o něco delší dobou na vyřízení celé transakce, přičemž u opakovaných půjček jde vše mnohem rychleji, jelikož již není potřeba smlouvu znovu podepisovat.

půjčka pro nezaměstnané

Zkušenosti zákazníků

Oldřiška, 51 let, Beroun

Tato nebankovní půjčka mi takzvaně „vytrhla trn z paty“ v době, kdy jsem se dozvěděla, že mi zaměstnavatel pošle výplatu se 14 denním zpožděním. Půjčila jsem si tedy 5 000 Kč na 21 dnů a protože se jednalo o moji první půjčku, byla úplně zdarma a tak ji hodnotím na jedničku!

Kamil, 19 let, Domažlice

Byl jsem na dovolené v zahraničí a neuvědomil jsem si, že jsou v cizině vyšší poplatky za hovorné a když mi po návratu přišla faktura, neměl jsem tolik peněz, abych ji mohl uhradit včas. Nechtěl jsem se dostat do problémů s telefonním operátorem a radši jsem si půjčil 3 000 Kč od Perfect Money se splatností 14 dnů a ačkoliv jsem půjčku zaplatil o 1 den později, nebyly mi naúčtovány žádné sankce!

Jolana, 32 let, Hodonín

U Perfect Money jsem stálým zákazníkem, protože manžel nemůže sehnat práci a z mojí výplaty nevycházíme, takže si půjčuji vždy ke konci měsíce a z nejbližší výplaty to zase splatím. Protože nad sebou nechci mít bič krátkého termínu splatnosti, využívám věrnostní odměnu, která mi každou půjčku prodlužuje o týden na celkových 28 dnů.

nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu

Miloslav, 37 let, Cheb

S půjčkou od Perfect Money mám výborné zkušenosti a to hned v několika směrech. Nejprve jsem si potřeboval rychle půjčit peníze na opravu auta, na kterou mi chyběly 4 000 Kč a jelikož se jednalo o první půjčku, dostal jsem ji zcela zdarma, což bylo skvělé. Podruhé se nám rozbila lednička a protože máme velkou rodinu, nemůžeme bez ní dlouho existovat, takže jsem nemohl čekat do další výplaty, přičemž Perfect Money mi zase rychle půjčilo peníze a lednička byla brzy doma. Do třetice jsem si sice nepůjčil, ale vydělal 350 Kč od Perfect Money za to, že jsem jejich půjčku doporučil na základě svých dobrých zkušeností několika známým a 2 z nich si nakonec půjčili, díky čemuž mi vznikl nárok na provizi, kterou mi vyplatili přesně tak, jak to slibují.

Co vlastně nabízí půjčka Perfect Money a kdo o ni může požádat

V rámci půjčky Perfect Money jsou nabízeny finanční prostředky 1 000 Kč – 5 000 Kč s dobou splatnosti 14 nebo 21 dnů, přičemž pokud si půjčujete opakovaně a předchozí dluh jste splatili včas, můžete získat dobu splatnosti až 28 dnů. Noví zákazníci zase můžou využít skvělou nabídku na půjčku 1 000 Kč – 5 000 Kč zcela zdarma, stačí aby ji uhradili za 14 nebo 21 dnů a nebudou jim účtovány úroky ani poplatky. Jak je u těchto rychlých půjček s minimem požadavků na zájemce o půjčku dobrým zvykem, jedná se o bezúčelovou půjčku, což znamená, že finanční prostředky můžete použít na cokoliv podle vlastního uvážení a ani při samotné žádosti o půjčku nemusíte uvádět žádný důvod. půjčky ihned

O půjčku může požádat každý plnoletý občan České republiky, přičemž jediné, co potřebujete, je platný občanský průkaz, svéprávnost a při první žádosti je nutné podepsat smlouvu o půjčce a peníze jsou následně posílány velmi rychle na bankovní účet.

Perfect Money závěr

Navzdory menší částce, kterou půjčka Perfect Money nabízí, se jedná o férový produkt, který je dostupný většině zájemců o půjčku a proto pokud vám tento objem peněz vyhovuje, můžete o ni online požádat. Navíc, jak jsme již uvedli, první půjčka je při dodržení podmínek a lhůty splatnosti zcela zdarma, což činí tuto nabídku velmi zajímavou a pokud je to váš případ, měli byste ji využít, jelikož nikde není psáno, že bude k dispozici po neomezenou dobu.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyPerfect Money

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *