Profi Credit Czech a.s.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Profi Credit Czech a.s.

Dnešní finanční trh je přesycen poskytovateli půjček a úvěrů. Setkat se můžeme nejen s bankovními společnostmi, ale také s nebankovními společnostmi. Jejich historie, nabídky a podmínky se od sebe samozřejmě liší. Jednou z takových společností, která může vyřešit vaši nepříjemnou finanční situaci, je nebankovní společnost Profi Credit Czech a. s., která se specializuje na poskytování klasických nebankovních půjček vyznačujících se zejména rychlostí a dostupností.

V našem článku se na společnost Profi Credit Czech a. s. podíváme podrobněji. Zaměříme se na informace o společnosti samotné, zodpovíme si otázku, zdali se nejedná o podvod, a následně si řekneme i to, čím se vyznačuje rychlá půjčka, kterou společnost poskytuje.

Společnost Profi Credit Czech a. s.

Společnost Profi Credit Czech a. s. je českou nebankovní společností, která patří do skupiny Profireal Group. Profireal Group je nadnárodní společností, která působí hlavně ve státech střední a východní Evropy. Hlavní působnost této společnosti spadá do České republiky, na Slovensko, do Polska a Bulharska.

Společnost staví na základních principech, jako je osobní přístup, rychlé vyřízení půjčky a solidní jednání. Půjčku vyřídíte velmi snadno, nabídka bude vypracována na míru vašim potřebám a peníze získáte do 24 hodin od schválení půjčky. Co se týče způsobů sjednávání půjčky, máte hned tři možnosti. Za prvé můžete využít online žádost umístěnou na stránkách společnosti, za druhé můžete do společnosti zavolat a za třetí se můžete osobně dostavit na kamennou pobočku.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Jedná se o podvod?

Někomu může na mysl vytanout v souvislosti s nebankovní společností otázka, zdali nejde o podvod. Co se týče společnosti Profi Credit, můžeme s klidným svědomím říci, že o podvod nejde. Společnost totiž splňuje veškeré zákonné podmínky kladené právními předpisy a ani nevykazuje žádné podvodné jednání. Jedná se tedy o férovou nabídku nebankovní půjčky, která může vyřešit vaši nepříjemnou finanční situaci. půjčka bez registrů

Jaké požadavky klade Profi Credit na své klienty?

Jednou ze základních a hlavně praktických otázek je, jaké podmínky klade společnost na své žadatele. Pro získání rychlé půjčky od Profi Credit potřebujete dosáhnout věku 18 let a mít plnou svéprávnost. Také musíte mít české občanství a pravidelný příjem. Společnost totiž nepůjčuje nezaměstnaným. Svými půjčkami se zaměřuje na širší klientelu, po které však požaduje aspoň pravidelný příjem, který představuje pravděpodobnost schopnosti splácet. Do registru dlužníků společnost nahlíží, ale pokud v něm není veden údaj o probíhající exekuci, pak se jím neřídí.

Půjčky od Profi Credit

Od společnosti Profi Credit můžete získat několik typů půjček:

 • Zaměstnanecký úvěr
 • Úvěr 4 999 Kč
 • Účelový úvěr

Půjčky také můžeme dělit následovně:

 • Půjčka pro občany: zaměstnance, důchodce a maminky na mateřské dovolené
 • půjčka pro podnikání: účelový úvěr

Výše půjčky ihned záleží na výši příjmu žadatele. V rámci zaměstnaneckého úvěru můžete získat částku ve výši od 4 999 Kč do 166 000 Kč. U druhého typu půjčky, tedy u podnikatelského úvěru, můžete obdržet částku od 30 000 Kč. Vyšší hranice půjčky není určena, je pouze omezena hodnotou zajištění, které máte k dispozici.

Splatnost půjčky můžete volit od 12 až do 48 měsíců. Mezi další parametry půjček od Profi Credit patří:

 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Půjčka bez ručitele
 • Možnost online sjednání

Výhody společnosti Profi Credit Czech a. s.

 • nadnárodní působnost
 • kamenné pobočky a osobní přístup
 • neúčelovost půjčky
 • rychlost sjednání půjčky
 • možnost online sjednání
 • možnost předčasného splacení

Nevýhody půjčky

Nevýhodou půjčky je bezesporu nutnost dokládání pravidelného příjmu, takže pokud nejste zaměstnáni, Profi Credit vám peníze nepůjčí. Další nevýhodou mohou být samozřejmě vyšší úroky, které jsou s nebankovními půjčkami spjaté.

Závěr

Společnost Profi Credit Czech a. s. představuje jednu z prověřených nebankovních společností, se kterou si můžete bezstarostně půjčit. Na druhou stranu je však potřeba si podrobně přečíst smluvní podmínky a dohlížet na řádné a včasné splácení.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyProfi Credit Czech a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *