Profi Credit půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Profi Credit půjčka

Každý, kdo si chce půjčit peníze, hledá atraktivní a pro něj zajímavou nabídku, se kterou si půjčí peníze co nejrychleji, nejspolehlivěji, a která mu bude šitá přímo na míru. Jenže jak takovou nabídku najít? Patrně rovnou můžeme vyškrtnout banku, která vám vzhledem k přísným kritériím nemusí půjčit vůbec nebo mnohem nižší částku, než jakou potřebujete, navíc vzhledem ke značnému papírování není půjčka v bance žádným rychlým řešením. A přichází na řadu nebankovní půjčka. Nebankovní půjčky totiž nabízejí v dnešní době celkem příjemné úrokové sazby s ohledem na to, že peníze u nich získáte snadněji a rychleji. Jednou z takových ověřených nebankovních společností je společnost Profi Credit.

V dnešním článku se zaměříme na téma Profi Credit půjčka. Podíváme se na její základní parametry, její výhody a neopomeneme se zmínit i o možných nevýhodách půjčky.

Představení půjčky Profi Credit

Společnost Profi Credit poskytuje několik typů půjček, mezi které patří:

  • Zaměstnanecký úvěr
  • Úvěr 4 999 Kč
  • Účelový úvěr

Mezi společné vlastnosti půjček od Profi Credit patří:

  • Možnost prodloužení splatnosti
  • půjčka bez ručitele
  • Půjčka s nahlížením do registru dlužníků, v potaz se však bere jen probíhající exekuce

Zaměstnanecký úvěr

V rámci zaměstnaneckého úvěru, který je samozřejmě poskytován všem zaměstnancům s pravidelným měsíčním příjmem, můžete získat částku ve výši pohybující se od 4 999 Kč až do 166 000 Kč. U půjčky si můžete nastavit i dobu splatnosti, kterou můžete dle vašich potřeb a možností volit od 12 měsíců do 48 měsíců. Půjčku navíc můžete využít opakovaně. S opakovaným využitím pak získáte výhody jako jsou nižší úrok a rychlejší vyřízení, které spočívá v absenci papírování.

Úvěr 4 999 Kč

Dalším typem půjčky je Úvěr 4 999 Kč. Jedná se o rychlou online půjčku, která slouží, jak se na stránkách společnosti uvádí, k překlenutí dočasného nedostatku financí a nečekaných výloh. Půjčku můžete vyřídit online z domova a získáte ji bez poplatků. Taktéž úrok a splátka jsou nižší a nezatíží tak váš rozpočet. pujcky online ihned

Účelový úvěr na podnikání

Účelový úvěr je určen pro živnostníky a podnikatele, kteří hledají stabilního finančního partnera pro rozjezd podnikání a realizaci svých podnikatelských plánů. Na stránkách společnosti se uvádí, že úvěr je vhodný pro nákup vybavení, strojů a zařízení či pro modernizaci provozovny.

Minimální výše úvěru činí 30 000 Kč. Horní hranice je omezena hodnotou zajištění a maximálně činí 110 000 Kč s dobou splatnosti až 48 měsíců.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Výhody půjčky Profi Credit

Půjčka Profi Credit je spjata s mnohými výhodami. V první řadě jde o půjčku, která je poskytována neúčelově, a kterou tedy můžete použít na cokoliv, co budete potřebovat či chtít, pokud tedy nepožádáte o podnikatelský účelový úvěr. Mezi další nesporné výhody patří:

  • rychlost sjednání
  • možnost online sjednání
  • možnost předčasného splacení

Nevýhody půjčky

Pro některé žadatele může být nevýhodou nutnost dokládat příjem. Druhou možnou nevýhodou, která však není spojena se samotnou půjčkou, jsou sankce za nesplácení půjčky a možná negativní splátková historie žadatele, která mu sice nezamezí v tom, aby půjčku získal, ale může se opakovat v průběhu splácení. Je tedy potřeba si rozmyslet, zdali jste schopni půjčku řádně splácet. Pokud se vám v průběhu splácení stane, že z nějakého důvodu nebudete moci splátku uhradit, nedělejte v žádném případě „mrtvého brouka“, ale kontaktujte společnost a požádejte o odložení splátek. půjčka bez registru a příjmu

Podmínky získání

Pokud jste se pro půjčku rozhodli nebo nad ní přemýšlíte, pak byste měli vědět, jaké požadavky klade společnost na žadatele o půjčku a své budoucí klienty. V první řadě je důležitý věk 18 let a plná svéprávnost. Taktéž byste měli mít pravidelný měsíční příjem. Společnost totiž sice poskytuje půjčku i dlužníkům, ale pouze pokud mají příjem a není na ně v současné době vedena exekuce. Poskytování půjček problémovým klientům je totiž velké riziko a jednotlivé společnosti se k tomu staví různě. Některé společnosti, viz. společnost Profi Credit, nemají tak volné podmínky jako ostatní nebankovní společnosti. Udržují si tak míru ochrany, neboť se tím chrání proti klientům, kteří nesplácejí.

Společnost poskytuje půjčku jen lidem s trvalým pobytem na území České republiky. Pokud nejste příliš bonitní klient, pak budete potřebovat spoludlužníka. Při samotném sjednávání půjčky budete potřebovat doklady totožnosti a dokumenty dokládající váš pravidelný příjem.

Časté dotazy

Jaké doklady jsou potřeba k vyřízení půjčky?

K vyřízení půjčky je potřeba kopie občanského průkazu, originál potvrzení o výši příjmů (popřípadě důchodový výměr) a kopie kontaktního dokladu (výpis z účtu, účet za elektřinu či SIPO, apod.).

Co dělat v případě prodlení?

Pokud se dostanete do situace, kdy jste nezaplatili nebo kdy nebudete moci zaplatit splátku, kontaktujte neprodleně přiděleného úvěrového poradce a prodiskutujte s ním nastalou situaci. Poradce vám poradí, jak danou situaci řešit, tak aby bylo řešení výhodné pro obě strany.

Jak půjčku uzavřít?

O půjčku můžete zažádat hned několika způsoby, přesněji řečeno, máte tři možnosti sjednání. Můžete totiž využít online formulář/žádost, kterou najdete na internetových stránkách společnosti, a díky které si půjčku vyřídíte z pohodlí svého domova. Dále si o půjčku můžete zažádat telefonicky a v neposlední řadě můžete využít možnost klasické osobní schůzky na kamenné pobočce. Tato poslední možnost nebývá u nebankovních společností příliš častá a díky ní si Profi Credit získává i konzervativnější klienty.

Profi Credit půjčka – závěr

Profi Credit půjčka může být poskytnuta i problémovějším klientům, kteří mají zápis v registru dlužníků. Půjčka je spojena i s mnohými dalšími výhodami, které jsme uvedli výše, a tak se může stát vhodným řešením jakékoli finanční situace.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyProfi Credit půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *