VitaCredit recenze

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

VitaCredit recenze

Chtěli byste si pořídit vlastní bydlení, ale už teď víte, že vám žádná banka nepůjčí? Chtěli byste si půjčit na koupi auta, vysněnou dovolenou či studium, ale kvůli vašemu záznamu v rejstříku se nemůžete obrátit na banku? Možným řešením je využití půjčky od nebankovní společnosti VitaCredit s. r. o. Pokud si myslíte, že půjčka od nebankovní společnosti vám stačit nebude, protože takové společnosti většinou poskytují půjčku od 1 000 Kč do 10 000 Kč, pak jste na omylu. Některé společnosti poskytují i vyšší částky, například zmíněná společnost VitaCredit. Od ní dokonce můžete získat až 1,88 milionu Kč. rychlá půjčka přes internet

Přečtěte si náš článek VitaCredit recenze. V něm se totiž na půjčku od společnosti VitaCredit podíváme pěkně zblízka. Řekneme si, jaké jsou její základní parametry, jaké jsou její výhody či naopak nevýhody.

Představení půjčky VitaCredit

Společnost VitaCredit poskytuje několik typů úvěrů, které jsou si však velmi blízké a mezi které patří:

 • Úvěr TOP s úrokem od 9,9%
 • Úvěr STANDARD (na cokoliv a na bydlení)
 • Úvěr plus (na 6 měsíců, na bydlení)

Obecně řečeno, půjčka VitaCredit je poskytována od 50 000 Kč výše, a to až do 1,88 milionu Kč. Maximální výše úvěru je přitom omezena cenou zastavované nemovitosti. Zde se dostáváme k podstatné a velmi důležité informaci. Půjčky od VitaCredit vždy vyžadují ručení nemovitostí, což může být vnímáno jako nevýhoda, neboť mnozí klienti, kteří nebyli schopni splácet, svou nemovitost ohrozili, v tom nejhorším případě (pokud dělali „mrtvého brouka“ a odmítli situaci jakkoli řešit např. odložením splátek) o svůj dům či byt dokonce přišli. Na druhou stranu zastavená nemovitost umožňuje výhodnou úrokovou sazbu, která je s půjčkou spjata a která činí 9,9 %.

Doba splatnosti rychlé půjčky činí nanejvýš 15 let. Půjčku si můžete sjednat online prostřednictvím formuláře na stránkách společnosti nebo telefonicky. Peníze jsou následně vyplaceny na váš bankovní účet. Mezi další základní vlastnosti půjčky patří možnost prodloužení splatnosti. Pokud by se vám tedy stalo, že byste některý měsíc nemohli sjednanou splátku uhradit, kontaktujte společnost VitaCredit a domluvte si s ní prodloužení splatnosti.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Půjčka je navíc spojena s poplatky za sjednání a vyřízení úvěru. Za sjednání a vyřízení úvěru, tedy za vyhotovení smluvní dokumentace, zaplatíte 3 % z objemu poskytnutého úvěru. Tato částka tvoří minimálně 3 000 Kč a maximálně 21 000 Kč. Vedení úvěru je na druhou stranu poplatku zproštěno, stejně jako předčasné splacení úvěru.

Nesplnění smluvních podmínek je také zpoplatněno, tedy sankcionováno. Při první upomínce zaplatíte 150 Kč a při druhé 350 Kč. Při prodlení s úhradou úvěru nebo jeho části za každý započatý den prodlení zaplatíte 0,2 % z dlužné částky po splatnosti. Pokud podstatně porušíte smlouvu o úvěru, bude vám vypočtena pokuta ve výši 20 % z nesplaceného zůstatku úvěru ke dni porušení smlouvy. půjčky před výplatou

Výhody půjčky VitaCredit

 • Možnost půjčit si až 1,88 milionu Kč
 • Doba splatnosti na 15 let
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Neúčelový úvěr, půjčka na cokoliv
 • Výhodné úroky
 • Rychlé jednání

Nevýhody půjčky

 • Ručení nemovitostí
 • Sankce za nedodržení podmínek

Podmínky získání?

O půjčku může zažádat každá fyzická osoba starší 18 let, každá podnikající fyzická osoba a každá právnická osoba. Společnost neposkytuje úvěry pouze Čechům, ale také cizincům, u nich však požaduje doložení trvalého nebo přechodného pobytu. Další podmínkou kladenou na žadatele je vlastnictví účtu, kam budou zaslány peníze, a vlastnictví nemovitosti, kterou bude žadatel ručit. Také byste neměli být vůči společnosti zadlužení, jinak společnosti do registru dlužníků nenahlíží. Poslední podmínkou je doložitelný příjem, který dokládáte tři měsíce zpětně.

Časté dotazy

Musím ručit vlastní nemovitostí?

U společnosti je zajímavá podmínka zajištění nemovitostí. Co se tohoto institutu týče, nemusíte ručit vlastní nemovitostí. O půjčku tedy mohou požádat i žadatelé, kteří nevlastní vlastní nemovitost. Stačí jen využít ručení nemovitostí někoho z blízkých. půjčka bez příjmu

Je možné splatit půjčku předčasně?

Ano. Navíc oproti zpoplatněnému vedení půjčky je předčasné splacení půjčky zproštěno dalších poplatků. Svoje předčasné splacení však musíte předem oznámit. Společnost vám na základě vaší informace o výpovědi, podá bližší informace, například vám vypočítá přesnou částku k zaplacení.

Jak mohu půjčku uzavřít?

O půjčku můžete zažádat online z pohodlí svého domova nebo telefonicky. K online žádosti použijte kontaktní formulář, který najdete na stránkách společnosti, a ve kterém vyplníte svoje kontaktní údaje a možnost ručení nemovitosti.

Závěr

Z našeho článku VitaCredit recenze vyplývá, že VitaCredit půjčka je férovou nabídkou, díky které si můžete pořídit vlastní bydlení, na které by vám banka nepůjčila. Pokud tedy zvažujete, že by VitaCredit půjčka mohla být tím pravým řešením pro vás, věříme, že vám náš článek pomohl se rozhodnout a rozptýlit případné obavy.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyVitaCredit recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *