Cofidis půjčky bez registru

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Cofidis půjčky bez registru

Mezi zajímavé produkty na trhu s půjčkami patří Cofidis půjčky bez registru, proto se u nás dozvíte základní informace o této nebankovní společnosti, jaké jsou její výhody, kdo může o půjčky požádat a hlavně jaké půjčky Cofidis vlastně poskytuje. Čtěte dále!

Cofidis se představuje

Cofidis patří ve světě mezi známé a zaběhnuté finanční společnosti, její historie sahá až do roku 1982, kdy byla založena a nyní působí v několika evropských zemích, mimo České republiky například ve Francii, Belgii nebo Itálii. pujcka dnes na ucet

Za dobu více než 10 let, kdy nebankovní společnost v naší zemi působí, se zařadila mezi silné hráče na trhu s půjčkami pro svůj vstřícný a férový přístup ke klientům.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody půjček Cofidis

 • stabilní zázemí seriózní firmy
 • většinu půjček lze pojistit proti neschopnosti splácet
 • až na výjimky je možné splatit půjčku bez sankcí dříve, než nastane termín splatnosti
 • výhodné úrokové sazby
 • mnoho úkonů bez poplatků (sjednání a vedení půjčky, předčasné a mimořádné splátky)

Hlavní nevýhody Cofidis půjčky

Hlavní nevýhody zjevně vyplývají z podmínky, že zájemce o půjčku Cofidis musí mít negativní zápis v registru dlužníků, což určité procento žadatelů eliminuje. Navíc se jedná o poměrně častý omyl, že Cofidis půjčku můžou získat i tzv. problémoví klienti, což bohužel není pravda, ale pokud mezi ně patříte, nemusíte věšet hlavu, existuje zajímavá alternativa, kterou uvádíme ke konci článku.

Kdo může o půjčku Cofidis požádat

 • žadatel musí splňovat podmínku plnoletosti – věk 18 let
 • české nebo slovenské občanství s trvalým pobytem v ČR
 • negativní zápis v registru dlužníků
 • doložitelný příjem
 • vlastní bankovní účet
 • funkční telefonní kontakt

Jaké půjčky bez registru můžete u Cofidis získat?

Partnerská půjčka

Výhodná půjčka pro partnerské páry, kteří společnou žádostí můžou dosáhnout na výhodnější finanční podmínky, přičemž se jedná o částku od 40 000Kč do 500 000Kč s dobou splatnosti od 12 do 90 měsíců. Na půjčce je zajímavé i to, že Cofidis dokázal reagovat na současný trend, kdy je mnoho zájemců o půjčku tzv. single, tedy bez partnera a přesto můžou o tuto půjčku požádat!

Novomanželská půjčka

Mnoho čerstvě sezdaných párů potřebuje peníze na velké množství finančních výdajů spojených s novým manželským životem a právě pro ně je připravená půjčka ve výši 200 000Kč s dobou splatnosti na 90 měsíců. Důležité je, že je možné si půjčku pojistit proti neschopnosti splácet a lze ji zdarma předčasně splatit!

Půjčka na auto

O tuto půjčku může požádat každý, kdo si potřebuje pořídit nový nebo starší automobil od 40 000Kč do 500 000Kč a splácet ho může od 12 do 90 měsíců. Také v tomto případě je možné úvěr pojistit proti neschopnosti splácet, což doporučujeme a pokud klient získá peníze dříve, než je konečný termín splatnosti půjčky na auto, může je bez poplatku a tedy zcela zdarma předčasně splatit.

Půjčka na rekonstrukci

Jestliže potřebujete opravit váš dům nebo byt, můžete požádat o půjčku na rekonstrukci již od 40 000Kč a maximálně do 500 000Kč, přičemž splácet je možné po dobu 12 – 90 měsíců. Půjčku si nezapomeňte pojistit proti ztrátě zaměstnání nebo nemoci a pokud se rozhodnete, je možné ji bez jakýchkoliv sankcí splatit dříve.

Půjčka na domácnost

Ať si již zařizujete byt nebo se vám rozbila pračka či lednice, je možné tento problém vyřešit za pomoci půjčky na domácnost v rozsahu mezi 40 000Kč – 500 000Kč, což je již pěkná suma na to, aby váš domov vypadal pěkně a byl dobře vybaven. Jen je potřeba počítat s tím, že půjčku budete muset splatit v rozmezí od 1 do 5 let, ale pokud to zvládnete dříve, než jste se s Cofidis domluvili, nebude vás to nic stát. půjčky online

Půjčka hotovost

Jestliže nechcete uvádět, na co peníze potřebujete, pak jsou pro vás připraveny finanční prostředky bez účelu od 20 000Kč do 90 000Kč s dobou splatnosti do 52 měsíců. Peníze vám budou poslány do 24 hodin od schválení žádosti a můžete je vrátit předčasně bez jakýchkoliv sankcí.

Alternativa půjčky pro problémové klienty – Zaplo půjčka

Pokud potřebujete půjčit menší obnos, jednou z nejlepších možností pro problémové klienty je Zaplo půjčka, kde je možné získat finanční prostředky od 1 000Kč do 15 000Kč s dobou splatnosti do 30 dnů. Maximálně výhodné podmínky nabízí Zaplo pro první půjčku, která je do částky 8 000Kč úplně zdarma, přičemž pro její obdržení stačí, když je splacena v dohodnutém termínu. Žadatel o Zaplo půjčku musí být plnoletý a mít vlastní bankovní účet.

Chci získat půjčku Zaplo

Cofidis půjčky bez registru závěr

Po přečtení všech informací v článku s námi budete určitě souhlasit, že Cofidis půjčky bez registru jsou velmi zajímavým produktem, který by neměl ujít vaší pozornosti a pokud o půjčce uvažujete, může se jednat o tu správnou volbu právě pro vás.


Prověřené půjčkyCofidis půjčky bez registru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *