Essox půjčka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Essox půjčka

Vybrat si mezi jednotlivými nabídkami není nic jednoduchého, zejména když ještě některé společnosti poskytující půjčky nabízejí vícero produktů a proto jsme se rozhodli, že se dnes podíváme na to, co nabízí Essox půjčka. Dozvíte se něco málo o historii společnosti, její hlavní výhody a nevýhody a zejména uvedeme nejdůležitější formy půjček s podmínkami, jenž můžete u Essexu získat.

Co je Essox a kontaktní spojení na společnost

Essox půjčku poskytuje společnost Essox s.r.o., která je součástí velkých finančních skupin Société Générale a Komerční banky, což z ní dělá stabilního poskytovatele nejenom půjček, ale také leasingů nebo kreditních karet. peníze rychle

Sídlo společnosti: ESSOX s.r.o., Senovážné nám. 231/7, České Budějovice

Telefon: 389 010 011

Infolinka: 810 800 088

Email: zakaznickyservis@essox.cz

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

3 hlavní výhody půjčky Essox

 1. Největší výhodou půjček od společnosti Essox je možnost čerpat různé výhody spojené s Komerční bankou, která je jedním z vlastníků Essoxu, přičemž tyto výhody se dozvíte dále v textu.
 2. Několik různých produktů, ze kterých si zájemce o půjčku může vybrat, dělají z Essoxu velmi zajímavou nabídku pro každého.
 3. Stabilní prostředí velké mezinárodní společnosti nabízí jistotu a férovost, což jsou základní atributy u každé online půjčky.

Hlavní nevýhody půjčky Essox

Zřejmě jedinou nevýhodou, kterou můžeme jmenovat, je určitá propojenost s Komerční bankou/Société Générale, což je pro někoho výhoda a pro jiného zase nevýhoda, neboť existuje nemalá skupina klientů, kteří ze zásady preferují půjčky ryze od nebankovních společností bez jakéhokoliv napojení na bankovní domy.

O jaké půjčky Essox je možné zažádat

Bezpečná půjčka na cokoliv

Jedná se o bezúčelovou půjčku od 15 000kč do 200 000Kč s dobou splatnosti 6 – 84 měsíců, přičemž požádat o ni můžou fyzické osoby – občané i podnikatelé. Abyste o půjčku mohli požádat, jsou potřeba 2 platné doklady ověřující vaši totožnost (např. občanský a řidičský průkaz) a potvrzení o příjmech. Velkou výhodou Bezpečné půjčky od Essoxu je pojištění zdarma, které kryje riziko problémů se splátkami v případě ztráty zaměstnání nebo nemoci, zajímavá je i sleva 1% z úrokové sazby, pokud jste klientem Komerční banky a splníte určité podmínky a také to, že je půjčka vyřízena bez poplatku a nejsou účtovány žádné měsíční poplatky! rychlá půjčka online ihned

Spotřebitelský úvěr

Pokud si potřebujete pořídit jakoukoliv věc, neměla by vám uniknout nabídka na spotřebitelský úvěr od 2 000Kč do 200 000Kč, u kterého se doba splatnosti pohybuje mezi 3 – 72 měsíci, přičemž tento úvěr se vyřizuje přímo u prodejce daného zboží.

Na co lze spotřebitelský úvěr například využít:

 • lednička
 • pračka
 • televize
 • CD přehrávač
 • kávovar
 • nábytek
 • sedačka
 • motorka
 • sekačka na trávu
 • a další věci

Jaké jsou podmínky spotřebitelského úvěru Essox

 • věk 18 let – plnoletost
 • 2 platné doklady totožnosti
 • hlavní pracovní poměr nebo podnikání v délce nejméně 3 měsíců u fyzické osoby a 12 měsíců u právnické osoby
 • podnikatel musí doložit živnostenský list
 • právnická osoba dokládá výpis z obchodního rejstříku
 • ochota poskytnout kontaktní údaje (adresu, sídlo, telefon)

Při uzavírání spotřebitelského úvěru je rozumné sjednat pojištění proti neschopnosti splácet, které předejde případným problémům v době, kdy nebudete mít dostatečné příjmy z důvodu pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání.

Kreditní karta FUTURO od Essoxu

Další možností, jak výhodně získat finanční prostředky, je kreditní karta, která vám umožní opakovaně bezúročně čerpat půjčku až do 40 dnů, jelikož stačí splacení dluhu před koncem aktuálního období. Jinými slovy, pokud si tento termín pohlídáte, tak k němu vrátíte peněžní prostředky a následující den si je zase můžete vypůjčit, takže jediné, co vás to bude stát, jsou měsíční poplatky za vedení a to ještě jenom tehdy, když budete půjčku čerpat. Navíc získáte i další bonusy, jako jsou výhodnější výběry v bankomatech Komerční banky a platby v obchodech zdarma. Kreditní karta FUTURO používá nejbezpečnější 3D Secure systém a její součástí je pojištění proti neschopnosti splácet.

Essox půjčka shrnutí

Je evidentní, že Essox půjčka patří k úspěšným produktům, které by neměl ignorovat žádný zájemce o půjčku, proto doufáme, že jsme vám naším detailnějším popisem jejich nabídky ulehčili rozhodování o tom, kde podáte žádost o půjčku.


Prověřené půjčkyEssox půjčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *