Nebankovní půjčky ihned na účet

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Nebankovní půjčky ihned na účet

Peněžní přesuny jsou nejbezpečnější ve formě bankovního převodu, proto není divu, že i na trhu s půjčkami se prosadily nebankovní půjčky ihned na účet, které mají výraznou převahu nad nabídkami v hotovosti. V našem článku zjistíte jejich výhody a nevýhody, ale hlavně pro vás máme přehled velmi zajímavých nabídek na půjčky, které byste neměli přehlédnout!

Hlavní výhody nebankovních půjček ihned na účet

  • Vstřícnost nebankovní půjčky poskytují nebankovní společnosti, které na rozdíl od klasických bankovních ústavů prosazují vstřícnější politiku při poskytování finančních prostředků prostřednictvím půjček. Z toho důvodu na ně dosáhne větší počet zájemců, což je dáno mírnějšími kritérii a odlišným způsobem hodnocením bonity klienta.
  • Rychlost – také v rychlosti většinou nebankovní společnosti banky předčí, hlavními důvody jsou operativnější schvalovací procesy, neboť banky jsou přece jenom nepoměrně větší firmy a důvodem je také snaha o lepší konkurenceschopnost nebankovních poskytovatelů na trhu s půjčkami. Finanční prostředky zájemce obvykle obdrží během 24 – 72 hodin.
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní nevýhody nebankovních půjček ihned na účet

  • Větší náklady na půjčku – výše uvedené výhody jsou u nebankovních půjček kompenzovány vyššími úrokovými sazbami a také souvisejícími poplatky, ať již se jedná o zřízení půjčky, její vedení nebo zejména za změny a prodlužování termínů splátek.
  • Větší riziko pro klienty – benevolentnější vyhodnocování žádostí o půjčku u nebankovní společnosti zvyšuje pravděpodobnost, že se klient dostane do finančních potíží, pokud před rozhodnutím vzít si půjčku nedokázal adekvátně vyhodnotit svoje možnosti splácet vypůjčené peníze. půjčky bez nahlížení do registru

Představujeme zajímavé nebankovní půjčky

Hotovostní půjčka až 150 000Kč od Home Credit

Stabilní nebankovní společnost Home Credit s dlouhou a dobrou historií nabízí půjčku 10 000Kč – 150 000Kč a doba splatnosti je nastavena od 12 do 84 měsíců, ale současně je zde možnost, že lze vypůjčené finanční prostředky vrátit do 30 dnů bez poplatku. Abyste se žádostí o půjčku uspěli, musíte být plnoletí, doložit 2 platné doklady totožnosti a mít stálý příjem. Velkou výhodou je, že si můžete vybrat, zda vám budou peníze zaslány na bankovní účet nebo si je vyzvednete na poště.

Chci získat půjčku

Půjčka Aasa je poskytována do 50 000Kč

Jestliže vám vyhovují delší splátky, tak podobně jako Home Credit i nebankovní společnost Aasa nabízí dobu splácení 6 až 24 měsíců a objem půjček je v rozmezí 5 000Kč až 50 000Kč. Uspět má šanci každý zájemce o nebankovní půjčku, který dosáhl věku nejméně 20 let, má stálý příjem, trvalé bydliště v ČR a nesmí mít záznam v registrech dlužníků.

Chci získat půjčku

Pronto půjčka do 50 000Kč

Další možnou alternativou nebankovní půjčky na účet s delší dobou splácení je Pronto půjčka, kde je splatnost 12 – 48 měsíců a výše půjčky 10 000Kč – 50 000Kč. Každý zájemce o tuto půjčku musí být občanem České republiky s trvalým bydlištěm v ČR, měl by mít nejméně 18 let a stálé příjmy, mezi další požadavky patří vlastní bankovní účet, emailový kontakt a mobilní telefon. půjčka online bez registru

Chci získat půjčku

Od nebankovní společnosti Zaplo 15 000Kč

Zaplo půjčku by neměl přehlédnout žádný zájemce o půjčku, protože pokud o ni žádáte poprvé, máte příležitost získat až 8 000Kč zdarma – v případě, že finanční prostředky vrátíte v termínu splatnosti, nebudou vám účtovány žádné úroky ani poplatky. Pokud již klienty Zaplo jste nebo potřebujete více, strop půjček je nastavený na 15 000kč a nejmenší částka je 1 000Kč, přičemž doba splatnosti se pohybuje mezi 1 a 30 dny. K žádosti musí být zájemce o půjčku plnoletý (18 let), mít české občanství a vlastnit bankovní účet (musí být napsaný na vaše jméno).

Chci získat půjčku

Nebankovní půjčky na účet závěr

Věříme, že jsme vás přesvědčili o tom, že nebankovní půjčky ihned na účet jsou jedním z nejzajímavějších produktů mezi půjčkami a proto pokud uvažujete o žádosti o půjčku, měli byste zvážit, zda právě tato forma pro vás není nejvíce výhodná.


Prověřené půjčkyNebankovní půjčky ihned na účet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *