SMS půjčky pro problémové klienty

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

SMS půjčky pro problémové klienty

SMS půjčky pro problémové klienty jsou na trhu s půjčkami velkým hitem, jelikož jsou snadno dostupné a umožňují velmi rychle získat finanční prostředky. Jaké jsou jejich výhody, nevýhody, ale také to, kdo je problémový klient a kde lze o půjčku požádat se dozvíte v našem článku.

Jak poznáte, zda jste problémový klient?

Přestože každá společnost poskytující SMS půjčky má vlastní schvalovací procesy a systém vyhodnocování bonity klienta, existuje několik společných znaků, jenž problémové klienty spojují, jedná se o:

  • zájemce o půjčku bez stálého příjmu
  • klient má záznam v registru dlužníků
  • žadatel čerpá v době podání žádosti nejméně 1 nebo více splátek
  • půjčka na účet ihned bez registru
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Největší výhody SMS půjček pro problémové klienty

  • Bez ručitele a zajištění nemovitostí – k SMS půjčce nemusíte mít ručitele a nemusíte ani vlastnit nemovitost, kterou byste dávali do zástavy.
  • Rychlost – tento druh půjček je vyhodnocován a poskytován velmi rychle, je tedy vhodným řešením pro jakoukoliv finanční tíseň, jelikož většina firem nabízejících SMS půjčky vše vyřeší během několika desítek minut.
  • Bez registru – na půjčku dosáhnou i klienti, kteří mají záznam v registru dlužníku (např. SOLUS)

Největší nevýhody SMS půjček pro problémové klienty

  • Limitovaná výše – pokud potřebujete větší obnos finančních prostředků, není tento druh půjček pro vás příliš vhodný, protože jejich strop se obvykle pohybuje do 15 000Kč, spíše méně.
  • Krátká doba splatnosti – aby nebankovní společnosti eliminovaly riziko dluhů po splatnosti, mají SMS půjčky nastaveny dobu splatnosti většinou do 1 měsíce.

Zajímavé SMS půjčky pro problémové klienty

S Credit On rychlé 4 000Kč

Pokud si vystačíte s rozsahem 500Kč – 4 000Kč a dobou splatnosti 1 – 30 dnů, máte možnost získat rychlou SMS půjčku od nebankovní společnosti Credit On bez doložení příjmů. Stačí, pokud jste českým občanem, máte mobilní telefon, bankovní účet, je vám od 18 do 75 let a můžete podat žádost, která bude vyřízena během 15 minut.

Chci získat půjčku

Via SMS půjčka do 12 000Kč

První půjčka je poskytována v rozmezí od 50Kč do 4 500Kč, od druhé půjčky může žadatel získat až 12 000Kč, doba splatnosti je volitelná mezi 1 a 30 dny. Zájemce o půjčku musí být plnoletý, vlastnit mobilní telefon a mít zřízený bankovní účet, pokud bude půjčka vyšší než 4 998Kč, tak je nutné podepsat rámcovou smlouvu a součástí celé operace je povinnost uhradit registrační poplatek ve výši 1Kč pro ověření bankovního účtu žadatele. Po schválení přijdou finanční prostředky připsány na účet příjemce do 1 – 2 pracovních dnů.

Chci získat půjčku

Od Ferratum až 10 000Kč

Pokud je vám alespoň 21 let, můžete podat žádost o SMS půjčku u zavedené společnosti Ferratum, která nabízí 1 000Kč až 10 000Kč se splácením 7 – 45 dnů. Dále je nutné vlastnit mobilní telefon, jehož prostřednictvím probíhá velká část schvalovacího procesu a bankovní účet, kam vám budou po schválení zaslány peníze, naopak nemusíte řešit potvrzení o příjmech, které není vyžadováno.

Chci získat půjčku

Zaplo půjčka jako alternativa

Pokud jste zrovna bez kreditu a nemůžete komunikovat po telefonu, ale máte přístup k internetu, mohla by vás zaujmout Zaplo půjčka, která vás navíc nemusí stát ani korunu navíc, pokud by se jednalo o první půjčku u této společnosti. V takovém případě lze zažádat až o 8 000Kč se splatností 30 dnů zdarma, pro ostatní zájemce je připraveno 1 000Kč až 15 000Kč se stejnou dobou splatnosti. U Zaplo půjčky stačí české občanství, vlastní bankovní účet a plnoletost.

Chci získat půjčku

SMS půjčky pro problémové klienty

Doufáme, že vám náš článek pomohl pří výběru SMS půjčky pro problémové klienty a nyní již nic nebrání tomu, abyste o ni požádali u té společnosti, která je pro vás nejvíce výhodná. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru!


Prověřené půjčkySMS půjčky pro problémové klienty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *