Acema podvod

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 3,67 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Acema podvod

V dnešním článku se zaměříme na společnost Acema, která nabízí nebankovní půjčky větších rozsahů než je u tohoto typu společností obvyklé. Nejedná se tedy o malou půjčku, ale o půjčku kde můžete získat až pět miliónů. Díky těmto penězům tak můžete snadno a rychle rozjet své podnikání či se vymanit z hrozby exekucí.

Protože se jedná o půjčování velkých částek a zároveň o nebankovní společnost, což je v očích mnoha lidí samo o sobě rizikem, rozhodli jsme se, že se na půjčku od Acema podíváme blíže a zjistíme, zda je Acema podvod či zda se jedná o seriózního a ověřeného poskytovatele úvěrů.

Něco málo z historie společnosti Acema

Své kořeny má Acema Credit Czech a.s. ve společnosti ACM Money, která dříve fungovala na našem trhu s podobnou nabídkou. Tuto společnost nyní vlastní nový majitel a s ním přišly i kompletní změny. ACM Money nebyla příliš spolehlivá a nezískala dobrou pověst. Bylo tak potřeba strategii společnosti přebudovat a znovu začít získávat důvěru klientů.

Společnost funguje již 12 let na trhu a díky zahraničnímu investorovi, který do ní vstoupil v roce 2012, ještě více posílila svou pozici u nás. pujcka online ihned

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Specifikace společnosti Acema:

  • Velikost půjčky od 100 000 do 5 000 000 Kč
  • Splatnost až 20 let
  • Bez dokládání příjmů
  • Možnost předčasného splacení bez poplatků
  • Nenahlíží do registru dlužníků
  • Možnost ručit nemovitostí
  • Nabízí profesionální a nezávaznou kalkulaci zdarma

Je Acema podvod?

Mnoho potencionálních klientů se obává půjčky od Acema Credit zejména z toho důvodu, že si myslí, že takto velké částky nebankovní společnosti neposkytují. Většinou tyto společnosti nabízí spíše menší částky s kratší dobou splatnosti. Společnost Acema se ovšem specializuje právě na takto vysoké půjčky s dlouhodobou splatností. Jejich strategií není poskytování krátkodobých půjček. Proto se klienti nemusí bát, že by tak vysokou sumu nezískali.

Dalším strašákem je také nenahlížení do registru dlužníků a nedokládání příjmů. Většina lidí automaticky předpokládá, že u velkých půjček bude zapotřebí mnoho dokladů a složité prověřování. Ani zde se ovšem klienti nemusejí bát. Acema Credit věří, že si od nich lidé půjčují zodpovědně a pouze takovou částku, kterou dokáží splatit. Navíc je součástí půjčky také zástava nemovitosti, což je pro společnost dostatečná jistota navrácení vložených finančních prostředků.

Jako podvod Acemu označují také ti, kteří si vzpomínají na nekalé praktiky ACM Money, která měla poměrně špatnou pověst zejména kvůli zneužívání špatné finanční situace klientů. Acema ovšem k půjčování peněz přistupuje úplně jinak a snaží se dohodnout s klientem vždy takové podmínky, aby bylo téměř jisté, že klient dokáže své závazky splácet.

Někteří klienti si ovšem stěžují na poměrně tvrdé jednání v případech, kdy se dostali do tíživé finanční situace a nebyli schopni své závazky plnit. V takové situaci, jim dle jejich slov, společnost až neúměrně zvyšovala částky k zaplacení a u některých došlo i k zabavení zastavené nemovitosti. I když je to možná poněkud přehnané jednání, nelze ho rozhodně označit za podvod. Klienti by si vždy měli dobře rozmyslet, zda budou schopni úvěr pravidelně a včas platit a také si pečlivě přečíst úvěrové podmínky, které jsou uvedeny na stránkách společnosti. Je to důležité zejména z toho důvodu, aby později nebyli nepříjemně překvapeni.

Acema bojuje proti podvodným půjčkám

Acema se profiluje jako solidní společnost s férovým jednáním, která bojuje proti podvodným půjčkám. Rádi klientům poradí na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.

Acema podvod rozhodně není

Acema Credit je určitě solidní společností na trhu finančních služeb a jejich veškeré dokumenty a podmínky půjčky jsou dostupné široké veřejnosti, bez chytáků nebo různých kliček. Tento fakt ocenilo dokonce i Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA, které tuto společnost ohodnotilo jako vítěze velkého testu nebankovních úvěrů.

Z výše uvedeného je naprosto jasné, že se nemusíte ničeho bát a jestliže potřebujete větší částku peněz a nemůžete nebo nechcete dokládat příjem či jste momentálně vedeni v registru dlužníků, bude pro vás volba půjčky od Acema Credit ideální volbou. rychlé půjčky online na účet

Získat půjčku Acema Credit


Prověřené půjčkyAcema podvod

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *