Bezhotovostní půjčka od Provident

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Bezhotovostní půjčka od Provident

Ukazuje se, že bezhotovostní půjčka od Provident patří k velmi žádaným produktům na českém trhu s půjčkami, proto vám v následujícím textu prozradíme, kdo finanční prostředky zájemcům poskytuje, kolik a za jakých podmínek, dozvíte se hlavní výhody a nevýhody a také to, jak celý proces vyřizování půjčky ihned probíhá.

Provident se představuje

Mezinárodní společnost Provident byla založena ve Velké Británii již v roce 1880 a její česká pobočka Provident Financial s.r.o. vznikla v roce 1997, přičemž v ČR má více jak 3 000 zástupců, kteří pomáhají klientům s půjčkami. Tato nebankovní společnost získala již několik ocenění, poslední v roce 2014 v anketě Zlatý Měšec za nejlepší úvěrovou společnost.

Kontakty:

Provident Financial s.r.o.
Olbrachtova 9
140 00 Praha 4
Tel. 844 188 189 (pracovní dny od 7,00 do 20,00 hod. a o víkendech od 9,00 do 18,00 hod.)
E-mail: zakaznicky.servis@provident.cz
Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Hlavní výhody půjčky Provident

 • Hotově i na účet – přestože se náš článek věnuje bezhotovostní půjčce, považujeme za důležité zdůraznit, že vám můžou být finanční prostředky poskytnuty i v hotovosti, což z této půjčky dělá výjimečnou nabídku v rámci České republiky, neboť drtivá většina poskytovatelů nabízí zaslání peněz pouze na bankovní účet.
 • Problémový klient může uspět – i když Provident přímo negarantuje, že zájemce o půjčku se zápisem v registru dlužníků uspěje, tak současně platí, že každá žádost je posuzována individuálně a proto je možné, že uspějí i problémoví klienti, což se mj. týká i žadatelů po výkonu trestu. půjčka online ihned
 • Bez ručitele a zástavy – s Providentem může zájemce získat poměrně vysokou půjčku (až 80 000 Kč) bez toho, aniž by musel mít ručitele nebo dávat nemovitost do zástavy.
 • Bez registračního poplatku – pokud podáte žádost o půjčku u Providentu, pak nemusíte platit žádný registrační a ani ověřovací poplatek.

Nevýhody bezhotovostní půjčky Provident

 • Bez příjmů neuspějete – aby žadatel o půjčku uspěl, musí doložit svoje pravidelné příjmy, konkrétně příjmy za poslední 3 měsíce, což znamená, že pokud je zájemce o půjčku bez práce nebo tyto příjmy doložit nedokáže, musí se poohlédnout někde jinde.
 • 48 hodin není nejkratší doba – celý proces půjčky Provident je zrealizovaný během 48 hodin, což na současné poměry, kdy se nabízí hodně rychlých půjček, není úplně nejrychlejší nabídka. Na druhou stranu je potřeba konstatovat, že zástupci společnosti se žadatelům můžou věnovat i o víkendu, což je nepochybně významný kompenzační prvek a navíc je poskytován větší objem peněz, než u většiny rychlejších konkurentů.

Jakou bezhotovostní půjčku můžete získat a jaké jsou její podmínky

Podat žádost můžete o 4 000 Kč – 80 000 Kč, přičemž jsou možné 3 doby splatnosti – 45, 60 a 100 týdnů, z čehož vyplývá, že splátky probíhají každý týden, což klientům umožňuje lépe rozložit výdaje související s půjčkou. nebankovni pujcky

Podmínky půjčky

 • plnoletost
 • bez ručitele
 • bez zástavy nemovitosti
 • doklad totožnosti s trvalým bydlištěm v České republice
 • potvrzení o pravidelném příjmu za poslední 3 měsíce
 • půjčka je poskytnuta během 48 hodin

Jak to celé u Providentu probíhá

 1. Rozhodnete se jakou půjčku chcete získat a s jakou dobou splatnosti, přičemž je vhodné si připravit i alternativu, kdybyste nedosáhli na primárně požadovaný větší objem peněz, což se může hlavně u nízkých příjmů stát. Také je možné, že vám zástupce společnosti rovnou sdělí jinou částku, kterou vám může Provident půjčit, proto by vás to nemělo překvapit.
 2. Připravte si všechny potřebné doklady, viz podmínky výše.
 3. Vyplňte online žádost o půjčku a vyčkejte, až se vám zástupce Providentu ozve, obvykle během několika hodin, kdy vám potvrdí výši půjčky a sdělí další informace.
 4. Se zástupcem nebankovní společnosti si domluvíte osobní schůzku.
 5. Na osobní schůzce podepíšete smlouvu o zápůjčce a předložíte potřebné doklady.
 6. Po podepsání smlouvy vám budou poslány finanční prostředky na bankovní účet, přičemž všechny zde uvedené body celé transakce by neměly trvat déle, než 48 hodin.

Bezhotovostní půjčka Provident závěr

Jestliže jsme vám s rozhodováním, zda je bezhotovostní půjčka od Provident pro vás tou nejlepší volbou, pomohli, jsme za to rádi a doufáme, že budete spokojeni a vaše finanční situace se brzy změní k lepšímu.

Chci získat půjčku


Prověřené půjčkyBezhotovostní půjčka od Provident

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *