Prověřené nebankovní půjčky

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Prověřené nebankovní půjčky

Existuje jen velmi malé množství lidí, kterým se celý život daří vyhýbat půjčkám. Jinými slovy, náhlý nedostatek peněz může postihnout každého a vůbec se nemusíte stydět za to, že k nim patříte. Porouchaný automobil nebo počítač, které potřebujete ke každodenní práci, dovedou pěkně zkazit náladu.

Přitom je jednoduché se vypořádat s nepříjemnou situací, kdy se v napnutém rodinném rozpočtu s opraváři nepočítalo. Stačí si dobře a výhodně půjčit.

Nechcete-li příbuzným či přátelům složitě vysvětlovat, proč vaše účty zejí prázdnotou, obraťte se na nějakého solidního věřitele, který vám pomůže. V bankách s největší pravděpodobností neuspějete, pokud máte záznam v registru dlužníků, nemůžete doložit příjem nebo chcete jen malou částku. Potom nezbývá než se porozhlédnout po takovém věřiteli, který nabízí prověřené nebankovní půjčky.

Jak najít spolehlivou nebankovní půjčku

Současný finanční trh je doslova zaplněn poskytovateli nebankovních úvěrů, mezi nimiž bývají propastné rozdíly v kvalitě služeb, v jednání a především ve spolehlivosti. I dnes lze mezi množstvím férových a spolehlivých věřitelů najít nesolidní společnosti vydělávající na mnohdy bezvýchodné situaci žadatelů.

Na některých internetových fórech se objevují názory, že žádost o nebankovní půjčku se rovná kroku do neznáma. Autoři tohoto nesmyslného tvrzení se většinou rekrutují z řad těch klientů nebankovních společností, kteří neplnili ustanovení smlouvy nebo přestali úvěr úplně splácet. Logicky se dočkali sankcí, ale uvědomte si, že ani bankovní instituce nepatří mezi dobročinné ústavy. Divili byste se, jak některé banky umí zatočit s neplatícími klienty.

Pokud si chcete zažádat o nebankovní úvěr a mít jistotu, že získáte kvalitní finanční produkt u solidní firmy, určitě oslovte některou známou společnost nebo si dobře pročtěte všechny dostupné informace o vámi vyhlédnutém subjektu. Když se vám nechce prohledávat internet a pátrat po spolehlivém věřiteli, zkuste o úvěr požádat některého z níže uvedených poskytovatelů nabízejících různě veliké prověřené nebankovní půjčky.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Menší prověřené nebankovní půjčky

Pokud potřebujete půjčit rychle pouze pár tisícovek, rozhodně nic nezkazíte, když se obrátíte na společnosti Ferratum Bank, Zaplo a Click Credit.

Zaplo

Prověřená nebankovní půjčka ZaploTřetí prověřenou firmou poskytující menší krátkodobé půjčky je společnost Zaplo, od které dostanete coby noví klienti první úvěr do 7500 Kč úplně zdarma. Když se rozhodnete půjčky Zaplo využívat opakovaně, úvěrový rámec vám naroste až na 12 500 Kč se splatností od 1 do 30 dnů. Půjčku Zaplo získáte, jakmile odešlete online žádost, nahrajete kopii vašeho OP a poukážete 1 Kč na účet společnosti. Peníze na vlastní účet obdržíte do 15 minut.

Získat Zaplo půjčku

 

Ferratum

Prověřené nebankovní půjčky FerratumPrvní opravdu prověřenou společností je Ferratum Bank, kterou můžete požádat až o 10 000 Kč se splatností od 7 do 45 dnů. Pokud by vám ovšem stačily 3000 Kč, firma Ferratum Bank vám je poskytne úplně zdarma bez poplatků. Jediným požadavkem k získání úvěru je věk od 21 do 85 let. Po vyplnění online žádosti vám zavolá operátor kvůli ověření totožnosti, při opakovaných půjčkách vám budou peníze odesílány na účet do 10 minut.

Ferratum Bank je společností, která poskytuje rychlé půjčky se zárukou perfektního servisu a spolehlivosti.

Získat půjčku Ferratum

 

Click Credit

Prověřené nebankovní půjčky Click CreditVelice levný úvěr vám nabízí společnost Click Credit, pomocí kterého získáte od 1000 do 4999 Kč se splatností 30 dnů. Poplatek 33 Kč za každý půjčený 1000 Kč dělá z půjčky Click Credit dostupný produkt doslova pro každého. Navíc, všichni studenti s kartou ISIC si mohou od firmy Click Credit půjčovat do 1500 Kč vždy zdarma.

Máte-li platný OP a nejste-li v insolvenci či v exekuci, klidně vyplňte žádost na stránkách firmy a do 1 minuty máte schválenu půjčku. Po uvedení vygenerovaného kódu vám smlouva přijde na email. Současně obdržíte peníze na účet nebo si je vyzvednete na terminálech Sazky.

O solidnosti firmy Click Credit dostatečně vypovídá její začlenění do skupiny patřící renomované společnosti Home Credit.

Získat půjčku Click Credit

 

Vyšší prověřené nebankovní půjčky

Když potřebujete kvalitní nebankovní půjčku ve vyšší hodnotě, oslovte firmy Home Credit a Provident.

Home Credit

Prověřené nebankovní půjčky Home CreditČeská a na trhu dobře etablovaná firma Home Credit nabízí půjčku od 10 000 do 150 000 Kč, kterou můžete splácet až 84 měsíců. Po odeslání online formuláře či po zavolání na zákaznickou linku se ozve operátor a domluví s vámi podmínky úvěru. K rozhovoru si připravte dva doklady totožnosti a budete uvádět výši příjmů bez doložení. Nikdo se vás nezeptá na účel půjčené částky, firmu Home Credit nezajímají registry ani ručitel. Po schválení dostanete peníze do 24 hodin na účet.

Společnost Home Credit patří mezi nejsolidnější věřitele nebankovní sféry. Je součástí mezinárodní finanční skupiny PPF patřící českému podnikateli Petru Kellnerovi.

Získat půjčku Home Credit

 

Provident

Prověřená nebankovní půjčka ProvidentSpolečnost Provident nabízí 4000 až 80000 Kč se splatností 45, 60 nebo 100 týdnů. O půjčku zažádáte vyplněním formuláře na stránkách společnosti či zavoláním na zákaznickou linku. Poté se dohodnete s operátorem na podmínkách úvěru a na způsobu vyplacení peněz buď hotovostně nebo převodem. Hotovost vám bude předána do 48 hodin zaměstnancem firmy, na účet peníze dorazí do 13 dnů. Při žádosti o úvěr nepotřebujete žádného ručitele, firma nenahlíží do registrů dlužníků a svůj příjem pouze uvedete bez dokladování.

Firma Provident byla v letech 2012 a 2013 oceněna renomovanou společností Člověk v tísni 1. místem jako nejetičtější poskytovatel nebankovních půjček. Profesionální přístup ke každému klientovi, jednoduchá smlouva a jasné podmínky dělá z Providentu jednoho z nejsolidnějších poskytovatelů nebankovních úvěrů u nás.

Získat půjčku Provident

 

Nebankovní půjčky známých firem konkurují bankám

V současné době není problém požádat o prověřené nebankovní půjčky od renomovaných společností. Mnohé nebankovní firmy se v rámci konkurenčního boje co nejvíce snaží vylepšit parametry svých produktů a minimálně se tak vyrovnat bankám.


Prověřené půjčkyPrověřené nebankovní půjčky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *