Půjčky ihned na ruku

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5) - Hlasujte!
Nahrávám...

Půjčky ihned na ruku

Zajímala by vás možnost půjčit si peníze rychle a mít je ještě v ten samý den od podání žádosti? Dostat finanční prostředky v hotovosti na ruku bez zbytečných průtahů a otázek, to je ideální představa většiny žadatelů. Chcete vědět více? Pak si přečtěte následující odstavce.

Půjčky ihned na ruku nebo také hotovostní půjčky jsou jedním z nejoblíbenějších finančních produktů finančních institucí. Tento typ půjček poskytuje řada nebankovních společností od různých renomovaných společností (Provident) až po soukromé investory.

Půjčky ihned na ruku – pro všechny, kdo potřebují peníze rychle

Půjčit si peníze, když je zrovna finanční nouze, může potřebovat čas od času každý. Na trhu jsou jak bankovní, tak i nebankovní společnosti. Výhodou těch nebankovních je především rychlost vyřízení a také mnohem jednoduší podmínky. Navíc takové společnosti neprohlížejí registry dlužníků. V praxi to znamená, že i když máte negativní záznam v registru, s největší pravděpodobností půjčku získáte.

Další velká výhoda je také to, že peníze vám budou vyplaceny ihned v hotovosti na ruku a vy tak nemusíte na nic čekat, ani mít zřízený účet v bance. Půjčku můžete získat vyplněním formuláře na internetu, prostřednictvím telefonu, návštěvou pobočky či přímo schůzkou a obchodním zástupcem společnosti.

O peníze může v podstatě žádat kdokoliv. Primárně je půjčka ihned na ruku určená zaměstnancům, ženám na mateřské dovolené či důchodcům nebo podnikatelům. Šanci však mají i nezaměstnaní. Dlužnou částku pak hradíte prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek. U nižších částek není potřeba dokládat příjem a není vyžadován ani ručitel či zástava. U vyšších půjček už je doložení příjmů a dalších náležitostí zpravidla nutností.

Rychlá Půjčka až 300.000 Kč

Půjčit si ihned a na ruku je možné i prostřednictvím směnky

Jestliže chcete půjčku ihned na ruku a nevadí vám podepsat směnku, můžete využít i této možnosti. Směnky většinou poskytují soukromí investoři, kteří vám poskytnout potřebnou částku, kterou musíte do nějakého data splatnosti zaplatit. Hlavní výhodou je zejména osobní jednání a to, že máte v ruce pouze jeden dokument, který má všechny náležitosti pevně stanovené zákonem a vy tak víte co, kolik a kdy zaplatíte. Stejně jako u jiných nebankovních půjček, ani zde se většinou nehledí do registru dlužníků a není potřeba dokládat příjem či ručit. Jako záruka slouží samotná směnka. pujčka pro každého

Co se týká směnky, jedná se o obchodovatelný cenný papír, který má předepsané náležitosti dané zákonem. Z tohoto cenného papíru pak vyplívá dlužnický závazek, který dává majiteli směnky nesporné právo vyžadovat ve stanovenou dobu dlužnou částku.

Výhody půjčky ihned na ruku:

 • Peníze dostanete na ruku rychle v řádech hodin od podání žádosti
 • Můžete ji získat od nebankovní společnosti nebo od soukromých investorů
 • Není potřeba žádné složité vyřizování a papírování, často stačí jen občanský průkaz
 • Můžete si půjčit i vyšší částky
 • Nemusíte dokládat příjmy
 • Nevadí zápis v registru dlužníků
 • Je možnost předčasného splacení

Nevýhody půjčky ihned na ruku:

 • Musíte být obezřetní při výběru společností a nikdy neplatit žádné poplatky předem, protože na trhu se ukrývá velké množství podvodníků
 • U těchto půjček jsou úroky o něco vyšší než u bankovních produktů

Kde vám dají půjčku ihned na ruku?

Mimo soukromých investorů můžete získat hotovostní půjčku ihned na ruku i u různých nebankovních společností. Některé vám v našem článku představíme.

Provident

Půjčky ihned na ruku - ProvidentPůjčka od společnosti Provident je ideální řešení pro všechny, kdo potřebují získat rychle peníze. Peníze můžete dostat buď na účet, nebo v hotovosti přímo k vám domů.

Informace o půjčce Provident:

 • Výše půjčky je od 4 000 do 80 000 Kč
 • Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí: 45,60 a 100 týdnů
 • Peníze můžete mít doma do 48 hodin
 • Není potřeba ručitel
 • Provident si neúčtuje žádné skryté poplatky, smlouva je přehledná a s jasnými podmínkami
 • Potřebujete občanský průkaz, doklad o pravidelném příjmu a doklad o trvalém bydlišti

Chci získat půjčku Provident

CreditPortal

U CreditPortalu můžete online zažádat o půjčku a do 15 minut si dojít vyzvednout peníze na nejbližší čerpací stanici EuroOil. Žádost je zpracována bleskově a peníze si můžete vyzvednout dokonce i o víkendu. půjčka pro podnikatele

Informace o půjčce CreditPortal

 • První půjčka se pohybuje v rozmezí 500 až 5 000 Kč, druhá a další půjčka může být až 30 000 Kč
 • Věk minimálně 18 let
 • Žadatel nesmí mít aktuálně žádné nesplacené půjčky
 • Není potřeba ručitel

Půjčky ihned na ruku jsou velmi oblíbeným finančním produktem. Jestli se pro tento druh půjčky rozhodnete, určitě si získá velkou oblibu i u vás a je jedno, jestli zvolíte nebankovní společnost či půjčku na směnku od soukromého investora.

Chci peníze na ruku ihned


Prověřené půjčkyPůjčky ihned na ruku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *